Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

RAF1977

Banned
No właśnie o osobny zakup sezonu 6tego mi chodziło. Ta paczka jest chyba jednakowa wszędzie. Ale dla lubiących oglądać po polsku i tak nie jest źle, bo lektor jest 1-5. Napisów nie ma w 4tym sezonie i w 6tym wogole nie ma polskiego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na oryginalnym nie, robię kopie 1:1 i już :)

Ale Ty mnie znasz Kolego i u mnie w grę wchodzi tylko oryginał :- )

Raf znam takich co czekają właśnie aż wszystko będzie dostępne w jednym pakiecie może z PL zrobią wtedy :) a ludziom bardziej zależy na ścieżce lub napisach PL niż na atmosie, bo w tym serialu atmos to za wiele nie pokaże..
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
Chodziło mi tylko i wyłącznie o dodanie napisów do oryginalnego filmu, bez polskich napisów , ale czy to aby nie jest już piractwo??
 

RAF1977

Banned
Ja kupiłem, bo chcę sobie to w dobrej jakości obejrzeć na projektorze, Atmos to miły dodatek, no napewno nie będę oglądał po polsku w stereo 😀.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie sila chinskiego BO jest nie do przecenienia. Tylko patrzec jak bedzie coraz wiecej chinskich akcentow w filmach, zeby te publike zdobyc.
Inne ujecie wskazuje ze 6/10 najbardziej kasowych filmow na tamtym rynku stanowia chinskie filmy. Gwiezdne wojny (RO), czy nowy Alien Covenant w czarnej dup...
China All Time Opening Weekends

Lolek już złożył preodera :-D
chinese_spiderman_01.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
UWAGA - obejrzałem Szybkich 8, pod względem technicznym jak zwykle ten film nie zawodzi... natomiast o samym filmie to tak jak zawsze psiałem... to jest film jak miało się np cięższy dzień, wyjmuje się piwko z lodówki włącza się film i oglądamy.... powiem Wam szczerze, że jak dla mnie w cale więcej scen z kosmosu nie było niż to miało miejsce w 7 cz. aczkolwiek 7-kę kawałek czasu temu oglądałem.... C. Theron jakoś tak dziwnie deko wyglądał w tym makijażu czy ten kolor włosów - jakoś tak jak nie moja Misia.. natomiast druga Misia - pseudo... Ramsey - wyglądała lepiej niż w 7 ce .. i szkoda że zabili Elenę bo to fajna kobieta była ... jakby to Boguś powiedział.. kilka razy się uśmiechnąłem.. także luzik... różowe okulary schowałem do szuflady i czekam na 9 cz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mnie zastanawiają zawsze tego typu"niusy" nie potrafię zrozumieć jak można mając kasę i zakładając że jest się w miarę normalnym człowiekiem stoczyć się tak jak ta "gwiazdka" kina.. zresztą nie tylko ta... Dać im 1700 netto i niech zapiep.... to może wtedy idiotyczne pomysły nie będą im przychodzić do tych mózgów, które jeszcze w jakimś znaczeniu tego słowa mają.. U nas ludzie za najniższa pensję jakoś dają sobie radę - ciężko bo ciężko ale jakoś ten wózek pchają , a "biedaki" nie potrafią sobie z życiem poradzić,,,

https://film.wp.pl/matthew-perry-zn...e-podziali-jego-przyjaciele-6158260078262401g
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To podrzędny aktorzyna, szkoda czasu na takich.
Jak głupi, niech się zachlewa.
Każdy rozsądny z taką pozycją finansową i perspektywami dbałby o taki stan rzeczy do końca swoich dni, a tych wszystkich ćpunów i alkoholików mam w poważaniu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
.... może to jest kwestia kasy, a przychodzą takie też okresy że jest jej mniej - co prawda każdy z nas chciałby mieć tyle kiedy oni mają mniej :- ) i w głowie im się wtedy przekręca.. to nie jest do zrozumienia..
 
Do góry