Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak Ci się spodobał ten film że tyle razy oglądałeś ?

Dokladnie, fajnie sie oglada, akcja caly czas. Chyba najbardziej lubie akcje i SF. Ostatnio "Ksiegowego", "Bez Litosci" i "Ghosta" mecze non stop na zmiane.

Teraz kalibracje amplitunera przeprowadze dla koncowki i pewnie jeszcze raz wszystkie trzy obejze xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaginione miasto Z - zaliczone.
Zaginione miasto Z (2016) - Filmweb

Dawno takiego filmu nie widziałem, nie dlatego, że jest dobry, a zupełnie inny jak te które w ostatnim czasie do mnie trafiają.

Oldskulowa, mozolna, pozbawiona zbędnych efektów przygodówka.
Nie ma tu humoru, efekciarskiego montażu, a film się dłuży i pewnie nie każdemu podejdzie (ponad 2h21m seansu), a mimo to podobał mi się.
Nie jest to dzieło, ale mimo wszystko miła (dla mnie) odmiana.
Jak ktoś lubi szybkie, skoncentrowane akcje rodem z Indiany Jones, to nie polecam.
 

bokciu

Banned
Zaginione miasto Z - zaliczone.
Zaginione miasto Z (2016) - Filmweb

Dawno takiego filmu nie widziałem, nie dlatego, że jest dobry, a zupełnie inny jak te które w ostatnim czasie do mnie trafiają.

Oldskulowa, mozolna, pozbawiona zbędnych efektów przygodówka.
Nie ma tu humoru, efekciarskiego montażu, a film się dłuży i pewnie nie każdemu podejdzie (ponad 2h21m seansu), a mimo to podobał mi się.
Nie jest to dzieło, ale mimo wszystko miła (dla mnie) odmiana.
Jak ktoś lubi szybkie, skoncentrowane akcje rodem z Indiany Jones, to nie polecam.

Od dwóch tygodni się przymierzam i mam mieszane odczucia. Pewnie gdy nastanie chwila posuchy, odrobię tę zaległość. Dzisiaj był Jasper Jones i raczej średnio to wyglądało.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tak się przymierzałem do "Króla Artura", zresztą ten sam aktor.

Obejrzałem ten nowy Baywatch i ogólnie średnio,aby nie powiedzieć słabo im to wyszło :wink:
Myślałem,że chociaż w wersji bez cenzury panie coś więcej odkryją,to pokazali mi wacka typa w kostnicy :mrgreen:
Pod koniec filmu wchodzi moja dawna miłość (od 43 sek.) ;-)
[/url]

Też zaliczyłem.
Pierwsze co rzuca się w ucho, to audio. Technicznie jak i muzycznie ; )
Sporo wstawek, od klasyków hip hopowych, poprzez jakieś techno na typowych playlistach kończąc.
Fajnie to wszystko pompuje. Technicznie (audio) dobra realizacja.

Natomiast sam film? Pff.
Nie wiem kto jest pomysłodawcą tego "hiciora" , ale mam wrażenie, że jakiś homo - nie wiadomo.
Film z założenia powinien opływać, wręcz kipieć erotyką, tudzież cała gamą walorów kobiecych.
Jest tyle seks bomb stworzonych pod taką produkcje, a tu co?
Większość filmu to wymuskana klata Zaca Efrona i Rocka.

Totalnie zmarnowany potencjał.
Natomiast sam seans pod niedzielny obiadek jak najbardziej.
W porównaniu do "Sandlerowskich" komedii i tak o klasę wyżej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdzę przy okazji.
Czekam na Baby Driver i przede wszystkim na "Barry Seal: Król przemytu", liczę tu na porządny seans.
Artura widziałem, mimo, że omijam szerokim łukiem "kostiumowe" - rycerze, konie, kucyki, lepianki i temu podobne, ale wyjątkowo się przeprosiłem.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Zakończyłem Ozark.
Uff świetny serial im dalej tym lepiej. Rewelacyjna końcówka. Dzięki za polecenie Armaning

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Zakończyłem Ozark.
Uff świetny serial im dalej tym lepiej. Rewelacyjna końcówka. Dzięki za polecenie Armaning

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie wczoraj, a właściwie dziś też skończyłem.
Kilka scen wgniotło mnie w fotel. Pierwsza to ciało wyrzucone z balkonu i spadające na ulicę niemal tuż przed nogami głównego bohatera. Zgranie dźwięku z obrazem ciała uderzającego w asfalt jest zrobione rewelacyjnie. Podobnie inne mocne sceny. Brawo dla speców od efektów specjalnych. Im dalej tym więcej wątków i trudno przewidzieć co się stanie.
Poza tym muzyka, klimat, pozorny spokój jeziora. Już czekam na drugi sezon. ;)

a tymczasem od 1.09 wchodzi 3-eci sezon NARCOS, ale to już chyba wiecie. ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O dziwo Artura chwali wiele osób a byłem przekonany że lipa straszna będzie... więc z tego wszystkiego i ja sobie kupie ten film.. bo aż sam jestem ciekaw.. jak to wyszło takie połączenie jak jest w tym filmie..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Artur nawet nawet, jak na swoj styl calkiem fajny film.

Jedynie wkurzajace jest to ze dorastanie artura przedstawili w 5min i to w stylu "adrenalina 2 - pod napieciem" czyli przyspieszony play x4 i muza... strasznie glupie to bylo. Ale to tylko 5min filmu wiec da sie zapomniec.


Obejzeliscie nowy odcinek GOT? Zaczyna mi sie dluzyc ten serial, kiedys byl nieprzewidywalny a teraz kazda jedna akcje po sekundzie wiadomo jak sie skonczy.

Ci co nie ogladalu, lubicie smoki? :) hehe
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie zdarzysz sie znudzic, bo zostal juz tylko jeden odc w tej serii. Ale faktycznie poprzednie serie ogladalo sie lepiej, nawet znajac ksiazki.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Artur nawet nawet, jak na swoj styl calkiem fajny film.

Jedynie wkurzajace jest to ze dorastanie artura przedstawili w 5min i to w stylu "adrenalina 2 - pod napieciem" czyli przyspieszony play x4 i muza... strasznie glupie to bylo. Ale to tylko 5min filmu wiec da sie zapomniec.


Obejzeliscie nowy odcinek GOT? Zaczyna mi sie dluzyc ten serial, kiedys byl nieprzewidywalny a teraz kazda jedna akcje po sekundzie wiadomo jak sie skonczy.

Ci co nie ogladalu, lubicie smoki? :) hehe

Ale że smoka przywrócą do żywych to tego nie przewidziałem :- )
 
Do góry