Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Anija

Member
Wczoraj obejrzałam Baby Driver i powiem, że podobał mi się. Polecam warto

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak ogladalem i ocenilem wyzej (5/10) - to było coś nowego... w drugiej cześci jeśli chodzi o fabułę to jest pustka absolutna... zdaję sobie sprawę jaki to gatunek ale wg mnie nie daje rady
Dla mnie obie części są porównywalne, a nawet 2 cz. dla mnie jest deko lepsza...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida zadam raz jeszcze pytanie bo nie przeczytałem odpowiedzi - reszty nie mam zamiaru powtarzać bo szkoda czasu, a wiadomo może jutro znowu ktoś włamie się i znowu zostaną utracone dane..jeszcze poszukam trailerów "w kupie" z filmu Valerian może kogoś zainteresuje to potem wkleję. więc nie wiesz czy ten film wyjdzie na BR - szukałeś coś w sieci na ten temat ?

https://www.youtube.com/watch?v=rcsV4yekccA
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Obejrzałem nareszcie jakiś film i był to John Wick 2.
Klimat podobny do 1 ale jednak chyba więcej troszkę emocji było. Generalnie film ot do obejrzenia na raz. Postacie przerysowame strasznie Wick nawet Supermana by na łopatki rozłożył. A najbardziej irytowala mnie mała niema dziewczyna kreaowana na mega zabijake. Za dużo tu kiczu troszkę. Ale cóż taki klimat

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Venomas nie zrozum mnie źle - że się czepiam bo nie o to chodzi tylko ja jednej rzeczy nie potrafię zrozumieć u ludzi którzy oglądają np JW 2 po obejrzeniu I cz czy też innych filmów jak choćby Transformersów czy Szybkich ......itp filmów ... ludzie sięgają po kolejną cz. tych filmów i myślą że nagle np z Szybkich czy z Transów wyjdzie im film pokroju (jak to Piramida napisał) - Pulp F. który jest kultowym filmem dla wielu do dnia dzisiejszego..
Jeżeli człowiek sięgający po takie filmy nie potrafi obejrzeć tych filmów np z przymrużeniem oka czy też z podejściem z jakimś dystansem to po co sięgać po te filmy skoro na 99% wiemy dobrze jakie będą kolejne części tych filmów - po co tracić czas kiedy mamy 30 stopni na dworze i lepiej jest w tym czasie spędzić czas choćby w "głupim" basenie.. A już nie wspomnę o tym (jak to mój sąsiad kiedyś mi powiedział zdanie) że gro osób te filmy ściąga a z takim żalem się wypowiada o takich filmach jakby faktycznie poszli do sklepów i wydali te przysłowiowe 80 zł na dany film..

Oczywiście KOlego nie bierz tego do siebie bo wszystko jest ogólnie napisane, tylko można się zastanowić czy np jak wyjdzie 3 cz J.W. to czy warto jest poświęcić na ten film czas.. bo będzie w podobnym tonie - gwarantuje Ci to na 99%) Nawet się mogę założyć że tak będzie.. tak jak podobnymi filmami będą kolejne części wymienionych wyżej filmów w tym poście. Chyba że niektórzy traktują oglądanie filmów jak zaliczenie egzaminów - zaliczyć.. i zapomnieć...
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Ale może źle to napisałem w swoim klimacie film nie jest zły. Wali kiczem ale wiedziałem co będę oglądać. Czasami trzeba zaliczyć coś kiczowatego. Na transow też chcę do kina iść

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A tutaj wspomniane trailery z filmu Valerian - dla tych którym nie przeszkadza jak dużo oglądają zajawek z danego filmu :- )
https://www.youtube.com/watch?v=ChVRE7z5_MM

a tutaj troszkę o filmie..

https://www.youtube.com/watch?v=WgqMqlkH5mQ

Ja osobiście bardzo jestem zaciekawiony tym filmem..

Venomas - wg mnie do takich filmów trzeba podejść z dużym dystansem i będzie odbiór inny takiego czy innego filmu.. bo pomyśl sobie sam kto zabija 50 chłopa dlatego, że mu pieska zabili... :) jeszcze rozumiem dla owczarka niemieckiego itp. :) ale dla takiej pchełki - taki klimat i tak ma być..albo się to podoba albo nie.. ale nie oczekujmy dzieła po tych filmach.. nikt nie zmusza nas do oglądania..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem - Monstrum (Colossal)
Monstrum (2016) - Filmweb

Jeżeli ktoś liczy na lużną komedię z potworem w tle, to się grubo przejedzie.
To pseudo dramat, nie ma to nic wspólnego z komedią, a z SF ma tyle wspólnego, co Piramida z pracownikiem ACTA.

W skrócie, bohaterka boryka się z alkoholizmem, tudzież jest typowym lekkoduchem, a tytułowy potwór to, hmm... odbicie, metafora? Jak zwał, tak zwał.
Dużo by pisać, ale nie przekonał mnie sposób i podejście. Jak dla mnie średnio.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
więc nie wiesz czy ten film wyjdzie na BR - szukałeś coś w sieci na ten temat ?

https://www.youtube.com/watch?v=rcsV4yekccA

Nie wiem jak w Polsce...
Kiedyś miałem u siebie ten film na BD i raczej tylko na niej dłużej zawiesiłem oko... ;) :
Alina Lanina - IMDb

z SF ma tyle wspólnego, co Piramida z pracownikiem ACTA.

Ale mamy (wraz z Tobą) z jednym wspólne zdjęcie :wink: :
http://fajne-zdjecia.pl/wp-content/uploads/tdomf/5515/russianguysdy5.jpg
 

wucash

Active member
Bez reklam
Venomas nie zrozum mnie źle - że się czepiam bo nie o to chodzi tylko ja jednej rzeczy nie potrafię zrozumieć u ludzi którzy oglądają np JW 2 po obejrzeniu I cz czy też innych filmów jak choćby Transformersów czy Szybkich ......itp filmów ... ludzie sięgają po kolejną cz. tych filmów i myślą że nagle np z Szybkich czy z Transów wyjdzie im film pokroju (jak to Piramida napisał) - Pulp F. który jest kultowym filmem dla wielu do dnia dzisiejszego..
Jeżeli człowiek sięgający po takie filmy nie potrafi obejrzeć tych filmów np z przymrużeniem oka czy też z podejściem z jakimś dystansem to po co sięgać po te filmy skoro na 99% wiemy dobrze jakie będą kolejne części tych filmów - po co tracić czas kiedy mamy 30 stopni na dworze i lepiej jest w tym czasie spędzić czas choćby w "głupim" basenie.. A już nie wspomnę o tym (jak to mój sąsiad kiedyś mi powiedział zdanie) że gro osób te filmy ściąga a z takim żalem się wypowiada o takich filmach jakby faktycznie poszli do sklepów i wydali te przysłowiowe 80 zł na dany film..
.
Również trochę poczułem się wezwany do tablicy.. :D nie ukrywam, że po drugą część JW sięgnąłem z uwagi na dosyć przychylne opnie na naszym forum i fakt że cz. I w tej konwencji nawet dała radę. Do mnie nie trafiło mimo przymrużonych obydwu oczu :p Transów 5 obejrzę mimo że 4 część wyłączyłem w połowie z powodów podobnych jak przy JW2 (tu na plus dla JW bo wytrzymałem do końca :) ). Podobnie było z F&F gdzie formuła znana od dawna tylko poziom niedorzeczności wzrasta :)
Wszystkie powyższe traktuje jako kino rozrywkowe i tak też oceniam - dobry, zły lub gdzies po środku. NIe znam się za bardzo na sztukach walki ale te w JW2 były dla mnie drewniane i w zwolnionym tempie. Ale jak to mówią u nas nieprzekonanego i tak nie przekonasz :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zawsze będzie tak ile ludzi tyle opinii .. nie można czegoś wyłącznie dopasowywać do siebie i to że ja np pewnych rzeczy nie kumam przy ocenie filmów to nie oznacza, że tak musi być jak ja to widzę :- ) ale jedno jest pewne te filmy o których pisałem inne nie będą i nie można od nich wymagać że to będą dzieła bo nigdy nie będą, a traktuje je osobiście jako rozrywkę i nic więcej.. a jak chcę obejrzeć dobry film to np włączam np. film Sędzia.. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A już nie wspomnę o tym (jak to mój sąsiad kiedyś mi powiedział zdanie) że gro osób te filmy ściąga a z takim żalem się wypowiada o takich filmach jakby faktycznie poszli do sklepów i wydali te przysłowiowe 80 zł na dany film..

Wiesz Lolek, jak ktoś kupuje film za 100zł i okazuje się gniotem, to siłą rzeczy swój żal wyleje ze zdwojoną siłą i ta ocena może być deko inna z uwagi na czynniki finansowe, a ci co ściągają nie oceniają pozycji przez pryzmat ceny, a wartości samej pozycji.
Paradoksalnie, te oceny mogą być bardziej obiektywne.
Oczywiście nie ma co generalizować i nie każdy tak postępuje, ale logika podpowiada, że tak w wielu przypadkach jest.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig bo po części każdy ma swoją rację .. ale na pewno sam czytałeś tutaj nie raz opinie ludzi którzy ściągali film a żal był taki właśnie jakby wydali te powiedzmy 90 zł.. bo Ci co wydali te 90 zł jestem w stanie zrozumieć choć jak kupujesz np 8 cz Szybkich to wiesz jaki to będzie film.. :) ja zamówiłem za 70 pare zloty i nie oczekuje nic od tego filmu jak czystej rozrywki przy bardzo dobrym dźwięku i mam nadzieję że przy dobrym albo bardzo dobrym obrazie :- )
 

enocyl

Banned
Armanig bo po części każdy ma swoją rację .. ale na pewno sam czytałeś tutaj nie raz opinie ludzi którzy ściągali film a żal był taki właśnie jakby wydali te powiedzmy 90 zł.. bo Ci co wydali te 90 zł jestem w stanie zrozumieć choć jak kupujesz np 8 cz Szybkich to wiesz jaki to będzie film.. :) ja zamówiłem za 70 pare zloty i nie oczekuje nic od tego filmu jak czystej rozrywki przy bardzo dobrym dźwięku i mam nadzieję że przy dobrym albo bardzo dobrym obrazie :- )
Co ma cena do opinii w przypadku filmu? :D Jak ktoś w kinie obejrzał w "środy z Orange" albo dostanie bilety za darmo to też nie ma prawa mówić, że film był słaby :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida myślę że nie wyjdzie w RP ten film.. :) Ty lubisz siłownie i te sprawy to specjalnie dla Ciebie zobacz jak aktor się przygotowywał : - ) Ale powiem Ci że w Szczęściarzu jakoś tak bardziej naturalniej wyglądał..

https://www.youtube.com/watch?v=xVO9CLZmVoE


Enocy ja nigdzie nie napisałem że ten kto za darmo obejrzy film to nie ma prawa do złej opinii o danym filmie.. chodzi tylko o to że jeśli ktoś wyda te przysłowiowe 80-90 zl na film i będzie zawiedziony to może bardziej się wkurzyć od tego co za darmo obejrzał np. ściągając sobie dany film.. a te przysłowiowe 90 zł chyba ma znaczenie dla ludzi bo w przeciwnym wypadku kupowaliby wszyscy filmy, a nie garstka osób..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie spoglądam na Wilka z Leosiem na Polsacie, no i widzę takie kwiatki
Jakaś cenzura? Nic nie pokazała, a w całej scenie gdzie jest w staniku bańki wymazane.
Nie chce mi się wyciągać płyty, ale nie przypominam sobie takich akcji na blu?



EDIT:
Nie no jaja. Cenzure zrobili na Polsacie, sprawdziłem na blu i nic podobnego nie ma.
Pytanie po co, przecież cały film ocieka erotyką, a tu nic do cenzurowania nie było.
Pogodynka na Polsacie więcej odsłania.

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żenada. Pod paragraf takie zagrywki powinny podchodzić.
Kastracja do potęgi, ale film jest przedni. Scena (właśnie leci) z naćpanym Leosiem mistrzostwo. Geniusz aktorski. Zresztą dla mnie to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem ; )
 
Do góry