Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Mnie sie akurat Logan podoba. Nie utozsamiam sie z bohaterami, za to doceniam filmowa realizacje. Fun factor jest imho nie gorszy niz w pozostalych czesciach, ale "filmowo" stoi klase wyzej. Mam tylko obiekcje co do ostatniej fazy (Dakota)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jakbym chlodniej podszedl do logana, to zapewne wyszedlby lepiej no a ze sie napalilem ze musi byc hiper super, byc moze za bardzo skupialem sie na szczegolach i wyszlo co wyszlo. No ale nic, moooze ogarne dzisiaj do konca, w sumie nie mam co ogladac... chyba ze Marco Polo drugi sezon obejze.

Armanig jak nie ogladales Marco Polo to polecam, wciaga od pierwszego odcinka, pozniej juz troche gozej. Wiec jak cie nie wciagnie pierwszy odcinek to mozna dac sobie spokoj.



Lolek Wielki Mur to fajna pozycja, bardzo przyjazny. Koncowka troche skopana ale milo sie oglada :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie 11sto gigowy RIP z Blu, dostępny w sieci, jest lepszy niż to co zapoda telewizja za jakiś tam czas.

Chyba nie znasz Lolka i nie wiesz,że on ściąga tylko 700 MB DivX-y :grin:

Fajnie by było,gdyby wypuścili napisy do "A Cure for Wellness" i "T2 Trainspotting".... a i do "Gold" :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozumie ,ze dorwales na blu i nie czekasz na premiere w NC+ .

Kupiłem ale dlatego że mam Gościa który w poniedziałek odkupi ten film :- )Gdyby nie ten fakt to obejrzałbym w C+ lub HBO. Ja generalnie - chińskie filmy, że tak powiem to nie po drodze mi z nimi.. Ale ze dwa mam jakieś na dvd .. jak dobrze pamiętam to mam coś takiego jak Dom latających sztyletów i coś jeszcze.. raz obejrzane i leżą xxx lat..

Collider podobne mam zdanie..

Bokciu tak jak napisał Pantonima nikt nie mówi że tak nie jest (Ameryki nie odkryłeś takim stwierdzeniem) ale nie każdy ściąga filmy.. bo nikt nie powiedział, że trzeba wszystko obejrzeć w najlepszej jakości jeśli nie stać człowieka na kupno danych filmów (lub woli wydać te pieniądze na inne rzeczy) jeśli są one w wielu wypadkach na 1 raz.. a czasem nawet ten jeden raz nie da się obejrzeć do końca.. więc niektórzy pewne filmy oglądają własnie w C+ lub HBO.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Logan bardzo dobry. Jedna z najlepszych produkcji Marvela.

I taka opinia mi wystarczy żeby obejrzeć ten film. A nie że pół godziny z dupy, że dałem 8 nie widząć filmu a po filmie 4 .... Niektórym powinni odciąć internet i strony z filmami. Dobrze, że nikt nie gada, że dzwięk czy obraz do kitu, bo już całkiem był by śmieszny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo jest to inny Marvel niż wiesz taki bohaterski czy też bajkowy ... i pomimo że nie jest taki efekciarski to mi się naprawdę miło oglądało i z Rosomaków dla mnie najlepszy.. ale i z marvela patrząc ogólnie to czołówka, a szczególnie pod pewnymi względami..

A co do dźwięku trzeba przyznać uczciwie ze teraz większość filmów to trzyma poziom , oczywiście zdarzają się że są filmy genialnie nagrane pod tym względem i te właśnie gdzie dźwięk jest ok ale nie można marudzić ze jest źle... Tych źle to tak na gorąco ja mam ze 3-4 filmy na BR, a w sumie mam filmów na BR powiedzmy około 220 z koncertami pi raz drzwi, więc jak widać z dźwiękiem jest w chwili obecnej naprawdę fajnie.. A są tutaj ludzie którzy mają więcej filmów jak choćby pewnie Bubufat czy też Raccoon i myślę że oni również nie narzekają zbytnio na ten aspekt..Chociaż niewątpliwie chciało by się żeby wszystkie były nagrane tak jak najnowszy Tarzan czy też choćby Epicentrum - gdzie sam film taki sobie ale dźwięk wymiata.. w Ocalonym który chyba masz również jest super zrobiony film..

Ja zaraz z młodzieżą śmigam na Smerfy do Kina - moja kolej w tym miesiącu :- ) a jak przyjadę z kina obejrzę Wielki mur ...

Caparzo, a już niedługo Jasiek 2 :) Twój film.. ale też kupię - mówią że jest lepszy jak I cz.. :- )
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Dzwięk z blu jest inny niż rip z neta .. O to mi chodziło.

A to że Wick 2 jest lepszy to ja ci mówie :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko nie oglądaj ripa, bo mało, że dżwięk inny, to fabuła nie ta sama. Dobrze, że żyjemu tu, a nie "indziej", bo zamiast neta głowe człowiek by stracił za swoje zdanie.
Tradycyjnie miły weekend się zapowiada. Jrpd.

Lolo, MP zaliczyłem jeden odcinek, potem jest lepiej czy gorzej?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzwięk z blu jest inny niż rip z neta .. O to mi chodziło.

A to że Wick 2 jest lepszy to ja ci mówie :p

U mnie postanowione jest kupuję :- )

Armanig szczególnie z tą fabułą byłby problem bo dźwięk da się przeżyć na upartego.. :- )

Śmigam na mega film z Papą smerfem także żałujcie że nie obejrzycie.. :- )
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Chyba nie znasz Lolka i nie wiesz,że on ściąga tylko 700 MB DivX-y :grin:

Fajnie by było,gdyby wypuścili napisy do "A Cure for Wellness" i "T2 Trainspotting".... a i do "Gold" :wink:

Też czekam na napisy do T2, natomiast co do "Lekarstwa na życie", jest już w jakiejś sensownej jakości dostępne?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo obejrzałem Ten Wielki mur - powiem Ci szczerze jak dla mnie wielki to tylko tytuł w tym filmie.. sam film mniej jak średni ale dźwiękowo spoko, a w pewnych momentach jest naprawdę fajnie tak jak pisaliście z Armanigiem.. Pod względem gry aktorskiej też jak dla mnie nic specjalnego//Powiem szczerze że dziwie się że zagrali w tym filmie, choć jak mówią pieniądz nie śmierdzi .. uczciwie zarobili.. Ci co nie oglądali to czekajcie do lepszej ceny na BR albo aż pojawi się w tv.. Ja w poniedziałek odsprzedaje :) mnie seans wyniósł 27 zł nie licząc prądu :- )
 

bokciu

Banned
Lolo obejrzałem Ten Wielki mur - powiem Ci szczerze jak dla mnie wielki to tylko tytuł w tym filmie.. sam film mniej jak średni ale dźwiękowo spoko, a w pewnych momentach jest naprawdę fajnie tak jak pisaliście z Armanigiem.. Pod względem gry aktorskiej też jak dla mnie nic specjalnego//Powiem szczerze że dziwie się że zagrali w tym filmie, choć jak mówią pieniądz nie śmierdzi .. uczciwie zarobili.. Ci co nie oglądali to czekajcie do lepszej ceny na BR albo aż pojawi się w tv..

...albo sobie ściągnijcie za free w bardzo dobrej jakości - nie będziecie musieli czekać..:)

Bo tak jak nie każdy ściąga filmy ,tak też nie każdy kupuje wszystko co popadnie na blu bo go po prostu nie stać, albo ewentualnie woli wydać pieniądze na coś innego...czy jakoś tak...
 
Do góry