Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bokciu to dlatego niektórzy jak ich nie stać na kupowanie wszystkich filmów, albo też nie stać ich na abonament żeby wykupić i co miesiąc płacić za HBO, C+ albo też wolą te pieniądze wydać na coś innego oglądają filmy w tv lub chodzą do kina ... Nie wszyscy ściągają filmy.. bo nikt nie powiedział że dziś, jutro, za tydzień trzeba te filmy obejrzeć.. Bez obejrzenia filmu ludzie potrafią żyć..
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Bokciu to dlatego niektórzy jak ich nie stać na kupowanie wszystkich filmów, albo też nie stać ich na abonament żeby wykupić i co miesiąc płacić za HBO, C+ albo też wolą te pieniądze wydać na coś innego oglądają filmy w tv lub chodzą do kina ... Nie wszyscy ściągają filmy.. bo nikt nie powiedział że dziś, jutro, za tydzień trzeba te filmy obejrzeć.. Bez obejrzenia filmu ludzie potrafią żyć..

Po pierwsze przynajmniej połowy filmów, nigdy nie uświadczysz w darmowej TV, po drugie ściąganie podałem jako alternatywę dla zapalonych miłośników kina wszelakiego, dla których priorytetem jest obejrzenie relatywnie szybko, nowości kinowych.
 

malin1976

Member
Jak można kupić film na blu ray którego ocena na imdb lub filmweb jest niższa niż 7 ??? Jak w ogóle można oglądać takie filmy ??? To już lepiej za Klan się zabrać w tvp1 leci i końca nie widać hehe
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja dopiero od 8/10 oglądam :wink:

Dorwałem fajną ruską stronkę z filmami.
Mam już "Wonder Woman" w 8K !!! :grin: :
wonder-woman-mit-gal-gadot.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantonima co powiesz o jakości obrazu jaka była w Twin Peaks w hbo?


Bokcio jesli ma sie C+ , HBO i Cinemax to wg mnie około 80-90% filmów jakie sa na BR to również te filmy pojawiają się w tych kanałach . A w chwili obecnej już bywa ze po trzech 3-4 miesiącach od premiery na BR. Więc nie jest źle.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Zgadza się, ale ja się odniosłem do tego co napisałeś, czyli o ludziach których nie stać, bądź nie chcą wydawać pieniędzy na płatne kanały.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, ja Muru jeszcze nie ogladalem, ale jak sprawdzalem plytke to zwrocilo moja uwage doskonale 3d :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Pantonima co powiesz o jakości obrazu jaka była w Twin Peaks w hbo?


Bokcio jesli ma sie C+ , HBO i Cinemax to wg mnie około 80-90% filmów jakie sa na BR to również te filmy pojawiają się w tych kanałach . A w chwili obecnej już bywa ze po trzech 3-4 miesiącach od premiery na BR. Więc nie jest źle.

Jakosc na srednim poziomie , czyli standard jak przystalo na platforme NC+ .Dla mnie nic szegolnego .
Z dziwkiem za to bylo zdecydowanie gorzej, na moje ucho ;)

Najpiekniejszy obraz z jakim sie spotkalem w przypadku nc+ to film "Point Break" - czysty , ostry niczym z blu ray . Bylem zachwycony , zaskoczony dlaczego az tak jakoscia przebija wszystko to , co do tej pory widzialem .

A Ty co myslisz ? Pytam o Twin Peaks, bo mi sie zaraz zaczniesz rozwodzic o hobbitach ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
[youtube]sIqXRDDdo7c[/youtube]
Niezła rola Pitta, ogólnie duży plus.

ps. i polski akcent też się znalazł ( to dla Panto, ;) )
 

pantomima

Banned
Stanowczo na nie ;)
Henry nawet nie probuj.
To tak , jakbys probowal mnie przekonac do tego cyrku , ktory obecnie wyczynia/demostruje oboz rzadzacy .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakosc na srednim poziomie , czyli standard jak przystalo na platforme NC+ .Dla mnie nic szegolnego .
Z dziwkiem za to bylo zdecydowanie gorzej, na moje ucho ;)

Najpiekniejszy obraz z jakim sie spotkalem w przypadku nc+ to film "Point Break" - czysty , ostry niczym z blu ray . Bylem zachwycony , zaskoczony dlaczego az tak jakoscia przebija wszystko to , co do tej pory widzialem .

A Ty co myslisz ? Pytam o Twin Peaks, bo mi sie zaraz zaczniesz rozwodzic o hobbitach ;)

Dźwiękowo to nie powiem bo nie oglądałem przez amplituner- mało który serial oglądam przez amplituner.. a pod względem obrazu to dla mnie był trochę lepiej niż średnio tak powiedzmy 6-6,5 na 10 - oczywiście patrząc na możliwości tv :- )
 

Henry

Active member
Bez reklam
Stanowczo na nie ;)
Henry nawet nie probuj.
To tak , jakbys probowal mnie przekonac do tego cyrku , ktory obecnie wyczynia/demostruje oboz rzadzacy .
A co wyczynia? Ja się wyłączyłem, czasu nie mam na pierdoły :)
z serwisów informacyjnych, to przeglądam jedynie twojapogoda.pl i pogodynka.pl ... ;)
 
Do góry