Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i dobrze. Niech tylko nie zrobią z tego jakiegoś gniota wojennego, a właśnie coś na wzór pierwowzoru. Dużo muzyki, lużno i przyjemnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie tak będzie. Trudno w dzisiejszych produkcjach o klimat lat 80/90-tych, czy generalnie jakikolwiek klimat, nawet w przeciętnych pozycjach.
Jest za mało muzyki, klimatu czy wolniejszego tempa tam gdzie powinien być.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie chce nić mówić ale jakoś czuję po kościach że to jednak do oryginału to będzie daleko.. może chociaż muzyka będzie fajna :- ) bo w I cz jest świetna - polecam cd z muzyką z tego filmu..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale liczą na to że dzięki temu nakłonią Cię na więcej :), za to Armanig więcej z Netflisa korzysta.. pewnie im doniosłeś :- )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale liczą na to że dzięki temu nakłonią Cię na więcej :), za to Armanig więcej z Netflisa korzysta.. pewnie im doniosłeś :- )

To fakt,Armanig ostatnio zrobił się serialowy.Wiadomo,starość,fotelik,herbatka,typowe :D
Ja z tych Netflixowych na pewno będę zabierał się za drugi sezon "Stranger Things".
To tak nawiązując także do wcześniejszych wypowiedzi o klimacie z lat 80-tych,który uwielbiam.
"Wieśkowi" także nie przepuszczę,no ale to jeszcze trochę czasu zanim wyjdzie walczyć :wink:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W nocy sprobowalem zdzierzyc logana nowego.

Cos nie moglem go ogarnac, wylaczylem w polowie i poszedlem spac. Jakos taki nijaki, niby wszystko jest, fabula, walki ale cos z nim nie tak...

Wie ze go sledzi caly rzad usa to rezerwuja sobie pokoj w hotelu (good idea). Oczywiscie nie wspominajac jakim autem tam podjechal i jaki cel tego byl. Jaki rezyser/scenarzysta takie glupoty wymysla.

No i oczywiscie przez pol filmu 3 razy lapie swojego glownego wroga ale nieee.... nie zabije go, puszcza wolno aby ten znowu go scigal i tak wkolko. Wszystkich wokol zabijaja ale szefa nie.

Niestety jak dla mnie film niepowarzny, specjalnie oglupiaja bohaterow, mialem nadzieje ze to bedzie dobry akcyjniak a tu slaba komedia. Moze zdzierze dzisiaj druga polowke, mam nadziejie ze po akcji w hotelu bedzie juz lepiej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolo,a skąd wiesz,czy Logan był zdrowy psychicznie,przez co nie podejmował do końca odpowiednich decyzji ? :D

Już się boję,co napiszesz o "Jaśka 2" :D

P.S.
"Wariaty 2" pokazali się na BD ;-)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo,a skąd wiesz,czy Logan był do końca zdrowy psychicznie,przez co podejmował dziwne decyzje ? :D

Już się boję,co napiszesz o "Jaśka 2"

Tego nie wiem, ale narazie bohateriowie maja rozum na poziomie 10 latkow. Strasznie denerwuje mnie takie cos.

Najwiekszy powod mojego rozczarowania to chyba przez to ze sie mega, mega, napalilem na ten film. I po postach - avatarach pewnego uzytkownika. (Nie bede pokazywal palcem. :) :) :) :) :) ) oczekiwalem mocnej 8, a tu narazie zastanawiam sie nad 4 - 4.5. "FOCH.PL"


Jasiek 1 to inna bajka, tam nie bylo glupich zachowan, o ile pamietam to wszystko trzymalo sie kupy. Mam nadziejie ze jasiek 2 bedzie w podobnym guscie. Oby nie wsadzili tam glupiego babsztyla, ktory w finalowej walce wpadnie na pomysl aby wrocic po pieska lub "uratowac" jaska. Bo jak widze takie sceny to odrazu "kury" i piloty lataja po pokoju.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo jak ktoś będzie chciał to do każdego filmu się przyczepi - do Jaśka również.. zresztą już kiedyś o nim pisałem.. mam nadzieję, że 2 cz będzie jednak lepsza..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolo, a pisałem ;)
Zgadzam się w 100%, mam te same odczucia.
Po za tym, że ja końcówkę sobie już darowałem.
Buba wspominał, że jest jeszcze gorzej, także historia.

Jest mi obojętny ten film, ale Marvel ma dwa oblicza.
O tym drugim pisałem ostatnio i w takim wydaniu go lubię, Logan mam wrażenie jest gdzieś po środku i jak widać zupełnie się to nie sprawdziło.
W mojej ocenie oczywiście.
Są o wiele ciekawsze pozycje i przechodzą bez echa.

Dziś sporo mówili w radio o Netflixie, także o premierze nowego filmu z Pittem. Już dostałem powiadomienie, że jest. Także szykuje się seans.
Sporo mówili o bohaterze którego gra, zobaczymy co z tego wyszło, a ponoć recenzenci (zasłyszane w radio) nie są zachwyceni.
Tylko kogo to, samo ocenimy.
 
Do góry