Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida mi ostatnie dwie części Star Trek podpasiły - mam nadzieję że ta też będzie na podobnym poziomie, a najlepiej jak byłaby na lepszym :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
I coś dla narzekającego Bubcia,który nie daje nam tu powspominać [emoji14]:-D:wink:
Podobno lubi dobre zdjęcia oraz Toma Hiddlestona ]

Ja nie narzekam, tylko wspolczuje.
Sierota nie jest okresleniem pejoratywnym. Sam bylem sierota przez polowe dziecinstwa (oficjalnie polsierota, technicznie kompletna ) wiec sie nie zżymam.
Dobre zdjecia powiadasz?
Carol ma fajne zdjecia, takie ktore trudno znalezc w dzisiejszych filmach. Prawdziwa podroz sentymentalna dla wzrokowca.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Raccoon.
O filmie White God, pisal Edi jakies pol roku temu. Osobiscie widzialem jak 2 razy namawial na jego obejrzenie. Mnie wystarczyla pierwsza rekomendacja :)
Teraz, pomimo srodka sezonu filmowego, mamy tu wspominki akcyjniakow z lat mlodzienczych. Jak co roku. Niektorzy nie moga zrozumiec, ze ten, za przeproszeniem, "genre", zniknal, a jego miejace wypelnil "marvel".
Teraz sieroty po wspomnianym gatunku, musza zasymilowac spandex, albo zyc wspominkami.
Nawet franchaise'y poprzedniej dekady powoli juz przechodza do przeszlosci albo zmieniaja charakter. One Marvel to rule them all. Suck it up.
A zycie kinomana toczy sie dalej i jest coraz bogatsze. Mniej mainstreamu, wiecej polowania na indyki, ale "nowa fala" kiedys przyjdzie. Jak kazde cykliczne zjawisko.
Co do Białego Boga to dopiero teraz trafił do polskiej tv. Plików nie ściągam, bo i tak czasu mało na płyty bd i nagrania z tv. Na płytach chyba w ogóle nie wyszedł u nas. A Edi? Właśnie dzięki tej rekomendacji obejrzałem teraz.

A reszta Twojego posta o wspominkach, spandexach i "indykach"? Cóż. Podpisuję się pod każdym słowem. Bardzo rzeczowy post. Przy tym pozbawiony niepotrzebnych złych emocji. Cała prawda :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

A to widziałem, właśnie o tym filmie pisałem pierwotnie ;)

Co do Everest, to tutaj wyjątkowo - faktycznie 3D.
No i na dużym ekranie.
Pomijając już samą wartość merytoryczną filmu, oceny na bazie różnych przekątnych bedą, a raczej na pewno są względnie różne. Tudzież, drastycznie będą się różnić :D

Co do wspominek, wspominaliśmy 5 lat temu i będziemy wspominać, cyklicznie i tak do usran... śmierci ;) Zresztą to miła odskocznia od spajderowych koczkodanów, czy też innych 0700 Śmierć za późno nadejdzie przedwczoraj ;)

Cmokanie po pupkach, jak to niektórzy lubią stanowczo mówimy nie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Mam dla Ciebie nowe bajki ;)
[youtube]hRdYz8cnOW4[/youtube]

[youtube]1J_Y12RqeLM[/youtube]
Ja pierdziu. Ales Heniutek zapodal teraz. Za tego Twardowskiego to kudos, albo nie, Luksus przelewem sie nalezy. Smoka zaraz tez obejrze, tylko monitora jakiegos dopadne. Kto to takie pomysly wpada?!
Pytanie retoryczne, bo zaraz sobie sam wygrzebie.
 

halcho

New member
ZAYEBISTE :eek:k:
Ja chcę więcej :-D
Autorem filmów jest Tomasz Bagiński, nominowany do OSCARA za film "Katedra". Polecam przeczytanie książki "Legendy polskie" - zbiór opowiadań polskich autorów, będący "uwspółcześnioną" wersją kilku znanych polskich legend. Filmy są tworzone w ramach projektu Legendy Polskie przy współpracy z serwisem Allegro, Platige Image i Fish Ladder.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Autorem filmów jest Tomasz Bagiński, nominowany do OSCARA za film "Katedra". Polecam przeczytanie książki "Legendy polskie" - zbiór opowiadań polskich autorów, będący "uwspółcześnioną" wersją kilku znanych polskich legend. Filmy są tworzone w ramach projektu Legendy Polskie przy współpracy z serwisem Allegro, Platige Image i Fish Ladder.

Bagiński to wysoka klasa :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem sobie Bahubali: poczatek (2015) - IMDb
Ogólnie bardzo mało oglądam filmów Bollywood,no ale ten po zwiastunie mnie zaciekawił...
Jak to bywa w indyjskiej kulturze filmowej,było trochę śpiewu i nierealnych scen,jednak scenografia i niektóre efekty slow-motion wyglądały zayebiście.
CGI sporo odstawało od topowych produkcji amerykańskich,jednak tutaj przynajmniej nie było cenzury.
"Bahubali: poczatek" jest najdroższym jak dotąd filmem indyjskim (budżet 40 mln $).
Mi osobiście nawet się podobało,szczególnie wspomniana scenografia :

https://www.youtube.com/watch?v=F67EVY_sg4E
https://www.youtube.com/watch?v=qhrqReXIrZA

Oczywiście na Blu-ray wygląda to o wiele lepiej i tych scen,dających ucztę dla oczu,jest dużo więcej :wink:
Trailer jak ktoś nie widział :
https://www.youtube.com/watch?v=VdafjyFK3ko
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Sicario bhło we wrześniu, strasznie długo trzeba czekać, ale w/g mnie premiera to 5th january więc jak dla mnie styczeń?! Chyba że to premiera światowa blu a w pl jak zwykle.... Ścieżka fajna, numery mroczne też polecam :)
 
Do góry