Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,zobaczymy jak wypadnie "Piąta fala"...:)

Tymczasem ja obejrzałem...
Suburra (2015) - IMDb
...i bawiłem się bardzo dobrze.Świetna odskocznia od spajdercieci :)
Mamy tutaj włoski klimat gangsterskich interesów na szeroką skalę,w które zamieszani są ludzie z różnych środowisk.Dochodzą do tego także osobiste porachunki między rodzinami...Wszystko okraszone wkręcającą muzyką.
No i klimatom "PG-13" mówimy tutaj stanowczo NIE :)
Trailer :

[youtube]bn6A5eivvu8[/youtube]

Jak dla mnie jeden z lepszych filmów z 2015r.
Polecam także serial "Gomorra" tego samego reżysera :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To z tego,że nawet najlepsi aktorzy po 50-tym roku życia,nie dostają już takich ról,jak za młodych lat i często grają w jakiś chałkach...
No niby starszy Waltz się pokazał/bryluje,ale to jest aktor o tych samych 2-3 minach,którymi dużo osób się zajarało ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,zobaczymy jak wypadnie "Piąta fala"...:)

Tymczasem ja obejrzałem...
Suburra (2015) - IMDb
...i bawiłem się bardzo dobrze.Świetna odskocznia od spajdercieci :)
Mamy tutaj włoski klimat gangsterskich interesów na szeroką skalę,w które zamieszani są ludzie z różnych środowisk.Dochodzą do tego także osobiste porachunki między rodzinami...Wszystko okraszone wkręcającą muzyką.
No i klimatom "PG-13" mówimy tutaj stanowczo NIE :)
Trailer :

[youtube]bn6A5eivvu8[/youtube]

Jak dla mnie jeden z lepszych filmów z 2015r.
Polecam także serial "Gomorra" tego samego reżysera :)

Piramida wydaje mi się że może być przyzwoicie ale Ty będziesz pierwszy więc dasz znać jak to wygląda do innych tego typu filmów..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To z tego,że nawet najlepsi aktorzy po 50-tym roku życia,nie dostają już takich ról,jak za młodych lat i często grają w jakiś chałkach...
No niby starszy Waltz się pokazał/bryluje,ale to jest aktor o tych samych 2-3 minach,którymi dużo osób się zajarało ;-)

Ja myślałem że chodzi o tego z transów a nie o starych dziadów ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz wraca temat czarnoskórych...
W sumie z jednej strony można się śmiać,że niby "poprawność polityczna" :
maxresdefault.jpg

Fantastic-Four-Movie-Character-Banner_0.jpg


Nowi "Pogromcy duchów" jakby ktoś nie wiedział :

143_1.7.jpg


....jednak patrząc na proporcje topowych aktorów - białych i czarnych ,tych drugich jest spooooooro mniej...
Ja nie mam nic przeciwko aby się rozwijali,a że dziś same odgrzewane kotlety,to za bardzo nie mają gdzie ;-)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Gwiezdne wojny. Bedziesz do przodu
Poza tym do Sicario przydalby sie Atmos, bo taka ma sciezke to wydanie ;)
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
Panowie był ktos dziś na premierze Star Wars ? ja w końcu dorwałem bilety do IMAXu na poświąteczny wtorek ....nie moge sie powstrzymać od czytania komentarzy osób po senansie ...ehhh jak tu doczekać :(
 
Do góry