Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, "Klucz do wieczności" już był opisywany, można obejrzeć.
Początek bardzo ok, potem typowo. Podsumowując, nie żałuję seansu.
 

pantomima

Banned
Nie wiem :) na razie tylko zapisuje w kajecie :) W sobotę premiera była filmu Zaginiona dziewczyna ale byłem na wyjeździe to nie oglądałem, ale teraz w piątek będzie leciał to już obejrzę.

Z Benem Affleck'iem . Akurat ogladalem w sobote ta uwiklana historie z zaginiona dziewczyna .
Nic specjalnego ale tez nie kiszka, dwa sredniej jakosci zwroty akcji , po poczatku w dalszym etapie filmu spodziewalem sie czegos wiecej. Niestety nic takiego nie nastapilo .Film do obejrzenia na raz .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z Benem Affleck'iem . Akurat ogladalem w sobote ta uwiklana historie z zaginiona dziewczyna .
Nic specjalnego ale tez nie kiszka, dwa sredniej jakosci zwroty akcji , po poczatku w dalszym etapie filmu spodziewalem sie czegos wiecej. Niestety nic takiego nie nastapilo .Film do obejrzenia na raz .

A Labirynt oglądałeś z H. Jackmanem - który lepszy bo dla mnie Labirynt spoko można obejrzeć..
 

pantomima

Banned
Labirynt -szecioletnia corka Kellera Dovera i jej kolezanka zostaja uprowadzone. Zirytowany bezradnoscia policji ojciec bierze sprawy w swoje rece ....

Dla mnie banal . Nie ogladalem i raczej nie obejrze .
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie taki banał do końca. To jest ciekawa pozycja bo tak do 70% filmu niewiadomo gdzie jest dzieciak ;) a końcówka całkiem cie może zaskoczyć :)
 

pantomima

Banned
Nie twierdze ze film jest slaby . Jakos zwyczajmie fabula do mnie nie przemawia , nie zacheca .
Dla mnie H.Jackman sprawdza sie tylko w jednej roli ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Pantomima.
Jesli film dla Ciebie to przede wszystkim fabula, to moze czas przerzucic sie na ksiazki. Frajda taa sama a trwa dluzej ;)
BTW.
8.1 na IMDB (87% audience score na rottentomatoes), czy Oscarowa nominacja, moga nie robic wrazenia, ale rekomandacja od Caparzo (pozdrawiam) dla filmu, w ktorym nie strzelaja, ani sie nie bija, chyba powinna dac Ci do myslenia.
Moze jednak warto przestac czytac streszczenia, a znalezc film. ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Pantomima.
Jesli film dla Ciebie to przede wszystkim fabula, to moze czas przerzucic sie na ksiazki. Frajda taa sama a trwa dluzej ;)
BTW.
8.1 na IMDB (87% audience score na rottentomatoes), czy Oscarowa nominacja, moga nie robic wrazenia, ale rekomandacja od Caparzo (pozdrawiam) dla filmu, w ktorym nie strzelaja, ani sie nie bija, chyba powinna dac Ci do myslenia.
Moze jednak warto przestac czytac streszczenia, a znalezc film. ;)

Bez wiekszego wnikania , analizowania tak w skrocie - moze to poprostu tematyka w ktorej nie gustuje .
Za H.Jackman'em rowniez nie przepadam . To pierwsze z tym drugim dyskwalfikuje u mnie ta pozycje .
.Nominacja jak rowniez tak wysoki rating tez raczej nie wymusza na mnie zmiany upodoban ;).

I na koniec - z calym szacunkiem dla Caparzo ! , ale tego typu rekomendacja jakos do mmie nie przemawia . To zaden argument.

(Bez urazy Caparzo ;).)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pantomima, w trzech ostatnich postach (szczególnie w dwóch pierwszych) oceniles film... bez oglądania go. To dopiero "banał". I również bez urazy :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Swiadomy bylem tego wyrazajac pewne opinie .
Powtorze raz jeszcze - nie twierdze ze jest to kiepski film .
Odbiega tylko parametrami od tego w czym gustuje .
Krotka recenzja, delikatny zarys jak rowniez moj wglad w obsade utwierdza mnie tylko w przekonaniu ze nie jest to film dla mnie .
Moze generalizuje delikatnie ale jak kazdy , mam tam jakies swoje widzi mi sie i unikam tego wszystkiego co budzi we mnie niesmak .
Czasami wystarczy krotka nota aby obrac jakis tam kierunek .
No przeciez rozumiesz co mam na mysli .

Kilkanascie minut temu na ktoryms z kanalow lecial film "Niezniszczalni 3" -niby z braku laku to i kit dobry , w ramowce to byla chyba najciekawsza teoretycznie pozycja ale odpuscilem ja i Pottera na tvn7 wrzucilem bo dla mnie akurat kitem z tych dwoch jest wlasnie parodia tych weteranow po przejsciach .
Jak czegos nie lubie to nie ogladam . Nic na sile no ;),kwestia upodoban .
Niezniszczalnych ogladalem tylko zwiastuny i to mi wsytarczylo aby okreslic sie czy ta pozycja jest dla mnie . Wyszlo ze nie jest .
Podobnie jest z filmem wokol ktorego kreci sie temat .
Nie te K L I M A T Y ;)

Ocenilem ze to nie jest film dla mnie .Tylko tyle .

Serial "Pakt" ktorego rowniez kilka zwiastonow widzialem podonnie skreslam bo nie lubie tego typu klimatow , co nie znaczy ze serial jest slaby .
No ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Pantomima.
Nikt nie chce zmieniac Twoich gustow. Ot 3 osoby, o zupelnie roznych upodobaniach filmowych, co do czego nikt tutaj nie ma watpliwosci, jesli nie rekomenduja, to przynajmniej wypowiadaja sie cieplo. Ktos moglby sobie pomyslec, ze moze jest jakis dobry ku temu powod.
Ale nie wracajmy juz do tego.
 

boromirep

New member
tak sobie czasami czytam i niby wszyscy jesteśmy fanami filmu jako produktu czy to jeśli chodzi o gatunek , treść , sposób przedstawienia a nie oglądamy poprzez to że klasyfikujemy filmy często dobre według naszych "uprzedzeń " i widzi mi się . Ja to rozumiem ale bywa tak najtrudniejszą rzeczą jest sie przyznać do tego że na początku się myliliśmy . dam przykład na sobie nie chciałem oglądać Vikingów bo jakoś jak spojrzałem na zajawkę to mi główny bohater nie pasował , był za mały za szalony coś mi nie pasowało a teraz to mój ulubiony serial . Jest coś w nas takiego że jak coś powiemy na początku to potem nie chcemy od tego uciec i trzymamy sie swojej wersji do końca wynajdując różne usprawiedliwienia typu , nie lubię aktora , klimat nie ten itd. a moze jednak warto zobaczyć i się przekonać . piszę tu a pro po filmu labirynt który jest dobrym filmem sensacyjnym ale proszę nie brac tego do siebie "pantomima" bo chodzi mi głownie o ogólne tego typu nastawienie czy to w tym wypadku na film czy inny rodzaj sztuki , rzemiosła . Bądźmy otwarci i nie bójmy sie powiedzieć że sie myliłem itd. jeszcze jeden przykład obejrzałem Wszystko za życie (2007) - Filmweb i choć aktor który grał główną rolę przyprawia mnie o mdłości to film jest bardzo dobry , po prostu trzeba mieć do tego lekki dystans to w końcu tylko czyjaś praca wykonana a my jako widzowie to oceniamy , ale róbmy to po obejrzeniu a nie po streszczeniu , oczywiscie nic na siłę , ja np. nie ogladam horrorów chociaz wiem że są ldobrze nakręcone ale mnie to już nie rusza bo kiedyś lubiłem .
 
Do góry