Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida pewnie tak jest jak napisałeś, ale to i tak dużo jak dla mnie, a weź jeszcze jakieś dolicz seriale .. :) Co by nie mówić czasu troszkę trzeba mieć na to wszystko.. chcąc obejrzeć to przez amplituner , a wiadomo że o 22 nikt nie będzie oglądał filmu przy odpowiedniej głośności..


Pantomima okładałem jakiś czas temu - premiera była tej bajki moja córka lubi tę serię bajek.. fajne kolorki mają te bajki..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz niektórzy może tak podchodzą , to tak jak dla niektórych Eisa to coś mega dobrego.. choć w jednym jak i drugim wypadku bywa, że to co zostało nagrodzone jest dobre ... ale różnie z tym jest...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ależ oczywiście że produkcja,który zgarnie Oscara,nie jest wyznacznikiem najlepszej jakości.
Jednak można zauważyć,że dużo z nominowanych filmów (jako najlepsze w tej kategorii),to nie są słabe produkcje...:)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ależ oczywiście że produkcja,który zgarnie Oscara,nie jest wyznacznikiem najlepszej jakości.
Jednak można zauważyć,że dużo z nominowanych filmów (jako najlepsze w tej kategorii),to nie są słabe produkcje...:)

Tam się znasz, jasne, że Akademia ma rację, w końcu nie bez przyczyny siedzą tam Mądre Głowy, weźmy choćby przykład takiego Leonardo DiCaprio, skoro do tej pory statuetki nie przyznali, znaczy, że Kiep i Cienias, a nie jak niektórzy tutaj uważają, że dobry aktor.
Ja dla przykładu oglądam same zagraniczne filmy i tylko oscarowe.
 

pantomima

Banned
Tam się znasz, jasne, że Akademia ma rację, w końcu nie bez przyczyny siedzą tam Mądre Głowy, weźmy choćby przykład takiego Leonardo DiCaprio, skoro do tej pory statuetki nie przyznali, znaczy, że Kiep i Cienias, a nie jak niektórzy tutaj uważają, że dobry aktor.
Ja dla przykładu oglądam same zagraniczne filmy i tylko oscarowe.

Mowisz powaznie z ogladaniem tylko zagranicznych produkcji ?
Pytam bo ja za wszelka cene np unikam produkcji polskich .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecie Heniu jaja sobie robi.
Panowie, piszcie co oglądaliście, bo z tego co widzę pitolenie od dwóch stron.

Btw. "Steve Jobs: czlowiek-maszyna" zaliczone (za namową Buby)
Bardzo przyzwoity dokument, nie tylko dla fanów marki (sam nim nie jestem), ale dla każdego zainteresowanego tematyką.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Przecie Heniu jaja sobie robi.
Panowie, piszcie co oglądaliście, bo z tego co widzę pitolenie od dwóch stron.
Właśnie dlatego pozwoliłem sobie na taki komentarz ;)

Pantomima, jest sporo polskich nowych produkcji zasługujących na uwagę, ja dzielę filmy na dobre i takie, na które szkoda czasu ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z dedykacją dla Lolcia,aby ukoił gorycz,po ostatniej już części "Hobbita" i żeby mógł dalej śmigać po świecie fantasy :) W sumie też się cieszę :)
W tym drugim filmie jednak trochę te efekty CGI odstają...
[youtube]DEsSZU73CAM[/youtube]
[youtube]IJBnK2wNQSo[/youtube]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
To filmy na oscary trzeba oglądać ??? A co to jest oscar? Wyznacznik jakości filmu ?? [emoji14]
Caparzo.
To figura stylistyczna, z ktorej rozszyfrowaniem zaden z czytelnikow nie powinien miec klopotow. Milosnicy kina, zwlaszcza Ci fortunniej usytuowani geograficznie, wybrali by pewnie na klucz jakis inny festiwal. Moim pierwszym wyborem, z racji preferencji, przekonan i kalendarza, tez byloby cos innego. Problem w tym, ze hasla typu: Toronto, Sundance czy Tribeca, nie daja, jak "Oscary", takiej gwarancji, ze wszyscy, w mig zalapia klucz.
Czy gadzeciarze nie sledza IFA, CES i podobnych im wystaw, aby wypatrzec nowe technologie i interesujace produkty, ktore warto wziac na celownik w nadchodzacym sezonie, czy niedalekiej przyszlosci?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dorzuciłbym jeszcze "Cannes",jednak myślę że dużo osób,po prostu nie ogląda dramatów (zazwyczaj na nominacjach jest ich najwięcej) i raczej mało ważne jest dla nich,na jakiej cermonii/fetiwalu te filmy walczą o nagrody...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ostatnio wrzuciłem trzy obejrzane dramaty (Force Majeure, Gra, This is 40) to nikt nie skomentował poza Piramida :) ćwoki, a nie miłośnicy kina. tutaj się komentuje tylko Albe, Marvela, Hobbita i Minionki :p swoją drogą ostatnio dorzucilem kolejny dramat Blue Jasmine. Kiedyś chyba Buba pisał że "gorzkie". I takie było. Z tym że nadal nie lubię Allena. Chociaż film mu wyjątkowo wyszedł nie nudny.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja nie pisalem ze gorzkie. Chyba, ze za duzo gorzkiego wypilem, dostalem zacmienia i nie pamietam ;)
A moze pisalem, ze jakis kolejny film/y byly "kwasne" ;) nie pamietam. straosc moze.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przecie Heniu jaja sobie robi.
Panowie, piszcie co oglądaliście, bo z tego co widzę pitolenie od dwóch stron.

Btw. "Steve Jobs: czlowiek-maszyna" zaliczone (za namową Buby)
Bardzo przyzwoity dokument, nie tylko dla fanów marki (sam nim nie jestem), ale dla każdego zainteresowanego tematyką.

Ja też fanem marki nie jestem ale na pewno obejrzę ten film...




Piramida dzięki - cieszę się bardzo a wiesz że lubię te klimaty :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z dedykacją dla Lolcia,aby ukoił gorycz,po ostatniej już części "Hobbita" i żeby mógł dalej śmigać po świecie fantasy :) W sumie też się cieszę :)
W tym drugim filmie jednak trochę te efekty CGI odstają...
Ciekawie się zapowiada trailer filmu, który jest po tych, które wrzuciłeś- Concussion z ze Smithem i Baldwinem ;)
Może trochę gry aktorskiej zobaczymy, z chęcią obejrzę...
[youtube]o3EsG-ktBlQ[/youtube]

No i za kilka dni Makbet, więc będzie o czym pisać ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Czy gadzeciarze nie sledza IFA, CES i podobnych im wystaw, aby wypatrzec nowe technologie i interesujace produkty, ktore warto wziac na celownik w nadchodzacym sezonie, czy niedalekiej przyszlosci?

Porównanie takich wystaw do filmu mija się z celem. Bo Jeżeli coś jest technologicznie wypasione,
to żaden gruby nadziany śmierdzący gość nie powie że nagroda należy się komuś innemu :)
To tak jakby porównać nowa siódemkę z laserowymi lampami z jakimś oplem:banned:

Jeżeli czarnobiały film dostaje ileś tam statuetek to nie znaczy że trafił w mój gust, wręcz przeciwnie uważam że w tych czasach taki film nie powinien zostąc nawet nakręcony ;) ale to jest moje zdanie i nie waham się go użyć :bober:to że Hurt Locker czy Szeregowiec Ryan dostali oscary za coś tam nie znaczy że np. podobają się pacyfistom, bo dla nich wojna to zło i oni uważają że takie filmy nie zasługują na jaką kolwiek nagrodę. Dla mnei to dwa bardzo dobre filmy i czy mają oscary czy nie, to mi to akurat dynda :)
Po raz kolejny stwierdzam że oscar to dzieło kilku grubych nadzianych gości którzy dają za cośtam co akurat im się spodobało.

na rozluźnienie :popcorn::popcorn::popcorn:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida dzięki - cieszę się bardzo a wiesz że lubię te klimaty :smile:

Dobra,przyznaj się lepiej że w tym drugim zwiastunie,spodobała Ci się 19-stka :razz::wink:

Courtney-Eaton-2015.jpg

Courtney_Eaton_004.jpg


Masz rację.W "Mad Max: Fury Road" też nie wyglądała najgorzej ;-)

Ciekawie się zapowiada trailer filmu, który jest po tych, które wrzuciłeś- Concussion z ze Smithem i Baldwinem ;)

Jak jest Will,to trzeba będzie sprawdzić ;-)

No i za kilka dni Makbet, więc będzie o czym pisać ;-)

To również z chęcią zobaczę.Dodatkową rekomendacją dla mnie,jest obsadzenie Marion Cotillard i Michaela Fassbendera ;-)

Jeśli chodzi o inne dramaty,to widziałem ostatnio :
Beasts of No Nation (2015) - IMDb - niezły,chociaż Netflix mógłby zrobić z tego miniserial,bo pomimo iż temat okrutny,z mocnymi scenami,jakoś nie wywołał u mnie zbyt dużo wrażeń,oraz średnio się wkręciłem w emocje młodego chłopaka,który musiał przechodzić przez to piekło...Powinni to wydłużyć...Momentami film wydawał mi się także zbyt "przygodowy"...
Jednak to dosyć solidna produkcja.Idris Elba nieźle zagrał,dobre zdjęcia...;-)

Teraz pora na to : Mlodosc (2015) - IMDb
;-)

....to że Hurt Locker czy Szeregowiec Ryan dostali oscary za coś tam nie znaczy że np. podobają się pacyfistom, bo dla nich wojna to zło i oni uważają że takie filmy nie zasługują na jaką kolwiek nagrodę.

Czyli słabi z nich kinomani,jak tylko wybierają temat który lubią/popierają ;)
Często to samo tyczy się aktorów.Ja pomimo że za niektórymi średnio przepadam,potrafię ewentualnie dostrzec i docenić ich kunszt aktorski... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry