Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj drugi odcinek Paktu - oglądałeś I cz?

Tia, pisałem jakiś czas temu.
Dostępne były dwa odcinki, z ciekawości zaliczę resztę i ocenimy po 3-4 odcinku czy warto to ciągnąć.

Co do Minionków, nie wiem które oglądałem, ale mnie to nuda.
"W głowie się nie mieści" to samo, czyli zaliczone do połowy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do Minionków, nie wiem które oglądałem, ale mnie to nuda.
"W głowie się nie mieści" to samo, czyli zaliczone do połowy.


Szkoda że nie obejrzałeś do końca "W głowie się nie mieści"...
Jak dla mnie,ta z pozoru animacja dla dzieci,kładzie na łopatki większość dzisiejszych aktorskich filmów ;-)
 

woytaski

New member
Bez reklam
@pantomima, z przyjemnością oglądam i co tydzień czekam na kolejny odcinek Homeland.
Najnowszy sezon idealnie wpisuje się w obecną sytuację polityczno-migracyjną.
 

pantomima

Banned
@pantomima, z przyjemnością oglądam i co tydzień czekam na kolejny odcinek Homeland.
Najnowszy sezon idealnie wpisuje się w obecną sytuację polityczno-migracyjną.


Jedyny serial jaki ogladalem na platformie nc+ to Spartacus (dla mnie mega) ,no i oczywiscie Klamstwa na sprzedaz ;)

Choc ukonczylem swego czasu wydzial politologii to obecnie stronnie od polityki .Serial blizej mi nieznany .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Drugi odcinek Paktu zaliczony - strasznie zagadkowo się zapowiada ten serial, ale w sumie nie jest źle jak dla mnie.. zobaczymy za jakieś dwa kolejne odcinki jak się rozwinie akcja..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu z Br jest tak że nawet po kilku razach obejrzenia danego filmu - praktycznie nic nie widać że coś był używany... także głowa do góry :) Przy dvd jest to znacznie bardziej widoczne..
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To nie chodzi o zniszczenie płyty, bo film kupiłem w stanie idealnym, tylko cena jaką zapłaciłem za 2D była podobna do tej teraz w Empiku 3D.
 

lobos

New member
Bez reklam
w MM i Saturn jest Avatar 2D+3D za 59zł. też nieźle.
Do niedawna wersja 2D trzymała się 70-kilka złotych wszędzie.
 

pantomima

Banned
Spartacus super, szkoda takiego młodego aktora któremu się zmarło i jego następca jak dla mnie słabiej zagrał :kom:

Bardzo szkoda . Odszedl w tak mlodym wieku .
Jego nastepca oczywiscie ze zagral slabiej , nie wpisal sie w ta role .
Wizualnie strasznie odbiegal .
Po ujawnieniu imformacji ze Andy przegral walke z nowotworem w roli Spartacusa obstawialem Logana Marszalla Grenna . Rezyser wybral jednak inaczej i tym sposobem zepsul kolejne czesci . Ech
 
Do góry