Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daje to poglad, jak miazdzaca jest popularnosc Freemana.

On chyba jako jedyny starszy i dobry aktor gra cały czas w filmach które trzymają poziom.Anthony Hopkins już gorzej.Al Pacino i De Niro - szkoda że takie gwiazdy marnują się w takich słabych produkcjach.Bardzo brakuje mi w kinie Sean'a Connery ale tak samo jak Jack Nicholson i Clint Eastwood udał się już na emeryturę.

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hopkins odstawil mistrzostwo w filmie "Hitchcock", do samego konca nie bylem pewien czy to on, a sam film swietny. Pomijam juz fakt, ze filmy Hitchcocka to obecnie klasyka kina.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hopkins odstawil mistrzostwo w filmie "Hitchcock", do samego konca nie bylem pewien czy to on, a sam film swietny. Pomijam juz fakt, ze filmy Hitchcocka to obecnie klasyka kina.

Wiesz że miałem tą samą zagwostkę,również się zastanawiałem czy to on :).Film jak i rola niezła.

Ze starszych panów w dobrych filmach występuje jeszcze Michael Caine.Jednak mam wrażenie że te jego role są bardzo podobne,cały czas gra takiego samego i mądrego staruszka...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aktor, to jednak fajna sprawa. Stare pryki biegają, skakają, powtarzają jakies scenki jak male dzieci w przedszkolu, a na cala reszte brudnej roboty pracuje sztab ludzi.
Przy czym zarabiają na tym astronomiczne pieniądze. Bo nikt chyba nie powie, ze pare baniek zielonych to jest malo, nie mowiac juz o tych co zgarniaja po 20mln. i wiecej. Podoba mi sie :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bruce Willis miał zgarnąć 3 mln dolców przez 4 dni pracy na planie.Aktor zażądał jednak 4 bańki,na co nie zgodził się Stallone i producenci.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli chcial 12mln. zł. za 4 dni "cięzkiej" pracy, no mozna i tak.
Niepojete sa te stawki, oczywiscie to my im dajemy zarabiac i dobrze, niech mają, tak funkcjonuje showbiznes w tych czasach, ale jak sie nad tym zastanowić to porąbane to wszystko. 2-3 dobre filmy i nascie milionow na koncie, lekarz chirurg ratujący zycie ludzkie w publicznym szpitalu, cale zycie tyle nie uzbiera. Te dysproporcje sa rozbrajające.
Ci aktorzy niezly musza miec ubaw, jak im wpada po kilku msc. pracy kilkanascie mln. $ na konto.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig chciałbym Cię za swojego szefa.Mi cały czas wychodzi że zażądał 4 bańki :).

Napisales ze chcial 4 (bańki) zielonych, czyli w przeliczeniu daje to nam 12mln.PLN. Usredniajac kurs 3zl=1zl. :)

Edit:
Widze ze usunąłeś posta juz, a widzisz ja jestem szybszy jak blyskawica :)
No, ja tez bym Cie chcial za swojego pracownika, przy wyplatach byś sie nie połapal, ale przynajmniej o filmach bysmy pogadali :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Źle przeczytałem Twój post :)
Spokojnie z algebry jestem dobry tylko nie zauważyłem że napisałeś złotówki,myślałem że mnożyłeś te 4 bańki przez 4 dni pracy ale to też nie wychodziło 12...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Kevina Bacon'a z Footloose (1984) ktos pamieta? ;)
Ponizej slynny taniec, tyle ze po latach, bagatela trzydziestu.
Gosc ma 56l, a cos czuje ze wiekszosc czterdziestolatkow na tym forum pozazdrosciloby mu formy :)

[youtube]3T2FpCDlyNg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig w tym filmiku co wrzuciłeś,w momencie gdy nie widać twarzy Kevina to raczej dubler :)

Tam gdzie robi wygibasy? Naturalnie ze dubler, mi chodzilo juz o sam koncowy taniec i charyzme :)

Jak juz jestesmy przy tanczących aktorach, troche improwizacji, szczegolnie w wykonaniu Joseph'a Gordon Levit, znany z filmu Don Jon, chociaz ja go bardziej kojarze z Trzeciej planety od slonca, jeszcze jako malego smyka :)

[youtube]R4ajQ-foj2Q[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No niestety,w pewnym wieku brzuszek już rośnie i sama dieta nie zdziała cudów.Trzeba po prostu dużo się ruszać...
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Szkoda że już od dłuższego czasu robią profanacje ze strojów w tym krytyka jest nie miłosierna fanów w 9 DLC poprawili i dali klasyczne stroje(Scorpion,Sub-Zero i Reptile) wyglądali jak szkarady mam nadzieje że w X będzie też możliwość wyboru.USF IV czerwiec ale tylko jako DLC zaś 5 sierpnia dopiero pudełkowa.W tą bijatykę fajnie na automatach się za młodu grało
Ciekawie zapowiada się nowy COD 4 listopada premiera.Parę RPGÓW/AKCJA też może zawojować świat w tym "Risen3","Odrodzenie-Cień Mordoru"Lords Of The Fallen" wszytko pod koniec roku teraz można pograć w "Bound BY Flame" przyjemny rpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szkoda że już od dłuższego czasu robią profanacje ze strojów w tym krytyka jest nie miłosierna fanów w 9 DLC poprawili i dali klasyczne stroje(Scorpion,Sub-Zero i Reptile) wyglądali jak szkarady mam nadzieje że w X będzie też możliwość wyboru.USF IV czerwiec ale tylko jako DLC zaś 5 sierpnia dopiero pudełkowa.W tą bijatykę fajnie na automatach się za młodu grało
Ciekawie zapowiada się nowy COD 4 listopada premiera.Parę RPGÓW/AKCJA też może zawojować świat w tym "Risen3","Odrodzenie-Cień Mordoru"Lords Of The Fallen" wszytko pod koniec roku teraz można pograć w "Bound BY Flame" przyjemny rpg

Wiem że miodność to bardzo ważna sprawa ale osobiście nie podoba mi się,że te nowe rpg fantasy wyglądają jakby były dla dzieci.Jakieś kolorowe stroje,biegające i walczące zwierzątka,grafika półrysunkowa.Ogólnie oczekuję od gier czegoś mocniejszego...
Nowe Call of Duty standardowo będzie na 5-8 godzin grania.
W sumie tak przeglądam te gry i nie ma jakiegoś konkretnego tytułu na który bym czekał po premierze Watch Dogs,które i tak pozostawia sporo do życzenia...No może Far Cry 4.Idealną grą dla mnie byłby miodny,brutalny i realistycznie wyglądający Sandbox.


Jako że dzisiejsze amerykańskie kino akcji to przede wszystkim latający superbohaterowie (może poza wyjątkami - Liam Neesonem i inni) wrzucę coś z Azji.Aktorem jest gościu grający w "Ma-i We-i" i "Braterstwo broni" i a reżyserem ten który robił "The Man from Nowhere". Powinno być ok :)

[youtube]WocvwKaYi0s[/youtube]
 

spinacz66

New member
Bez reklam
FR 4 już nie długo 20 listopada.Widziałeś tego screena? blondyn w różowym garniturku trzyma rękę na głowie to chyba taliba on w rękach ma granata obok rpg i kałach.Co do cukierkowych RPG ludzie grają w WOWA albo LOLA i nie narzekają zbierają kolorowe ciuszki i artefakty a nie którzy słono za to płacą ja bym w rpg nie liczył na miodność zabawy w singlu bo qesty się powtarzają a stawiał na multi a tu liczy się interakcja drużynowa.COD będzie miał nową fabułę i być zmieniona gra dzisiaj czytałem wypowiedź Glena Schofielda jest reportaż w nowym cd-action
 
Do góry