Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

spinacz66

New member
Bez reklam
to widzieliście klimat Parfum de Mathilde,kontrowersje w tym biznesie zrobiły 4 części Neny bo 5 już słaba tam była fabuła
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z filmow XXX bardziej znanych ogladalem " Glebokie gardlo ".Jednak laski malo smakowicie wygladaly.Widzialem tez "Srpski film" - polaczenie horroru i XXX ale film bardzo zryty,sceny konkretnie mocne,duzo ludzi nie dotrwalo do konca.Jest jeszcze "Kaligula" - jego nie widzialem ale podobno tym filmem inspirowali sie przy "Wilk z Wall Street".
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Piramida ale Linda dobrze to robiła film nawet w kinach był 2 część nie odniosła już sukcesu.Oglądałem jej biografie lekko nie miała w życiu.Serbski mocne gore jak lubisz coś takiego obejrzyj dokument filozofia noża też poryty.Armani a na poloni1 oglądałeś polską baba Jagę :) odcinek straż zawsze gotowa albo inne
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet powstal film biograficzny"Krolowa XXX" z 2013 - historia Lindy Lovelace.Jednak to juz nie XXX,tam tylko pokazali czym laska oddycha...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale patrzcie, jak sie chlopaki ozywili. Niesmiertelny temat :)
Milo tez wspominam Sylvie Saint, pamietam jej debiut w branzy.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Zgadza się nie śmiertelny ja to te wspominam aktorki z branży Tracy Adams,Alicia Monet,Sharon Mitchell,Gina Wild z nimi fajne filmy kręcili często ten gość z nimi grywał jean pierre armand
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widzę, że koledzy wymienili same gwiazdy, czyli tez znają się na rzeczy :D
Głebokie gardło to kultowy film w tej branży. Sama historia jego powstania jest interesująca.

A ja dla odmiany zrobiłem sobie dziś i wczoraj maraton Fast & Furious 1-6. & za rok.
Wszak każdy z nas chyba lubi piękne samochody i szybkie kobiety, czy jakoś tak :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szybcy i wsciekli to bardzo dobra seria rozrywkowa.
Tez niedawno odswiezylem sobie wszyskie czesci.Jesli o samochodach mowa to musze sobie przypomiec "60 sekund" z 2000 roku oraz dwa klasyki "Bullitt" 1968r i "Gone in 60 second" 1974r.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Vanishing Point i Kowalski, to juz absolutny klasyk, Tarantino sie wzorowal na nim krecąc Death Proof, swoja droga swietny film. Polecam scene wypadku czolowego, juz nie pamietam ile to razy testowalem na tym fragmencie kino.
Tarantinto, to jednak mistrz. Bez dwoch zdan.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bullitt, Gone in 60 second, Vanishing Point, Cannanball Run...Wow, toż to same perełki, legendarne sceny pościgowe i same smaczki. Dziś za dużo komputerów. Niedawno Automaniak w TVN Turbo był poświęcony właśnie tym filmom ;)
Z klasyków uwielbiam też Taksówkarza z Deniro.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Porównałem dzisiaj filmy Inwazja porywaczy ciał (1956) z Inwazja łowców ciał(1978 ) ten ostatni mam oryginalny na DVD fabuła identyczna kopiowanie ludzi przez klony ale ten z 1978 podoba mi się lepiej czy ktoś też porównywał albo oglądał oba i ma takie same uczucia jak ja?Też można je zaliczyć do klasyki gatunku z tamtych lat.Mi się podobał jeszcze z tamtych lat "Dzień Niepodległości i Głębia"
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Liam Neeson daje radę? Lepszy od uprowadzonej 2 twoim zdaniem.Opis filmu zachęca do oglądania poczekam jak wyjdzie w moim sklepie bo teraz pisze że "wkrótce w sprzedaży"
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
może i nawet lepszy, nie ma tam takiego naciągania jak w uprowadzonej 2. Liam Neeson daje rade jak zawsze, filmy z nim mają fajny klimat:). Warto obejrzeć:)
 

tdx

New member
Bez reklam
FFooXX5 ja też wczoraj wieczorem całkiem całkiem 7/10 bym mu dał.
Lepszy niż TAKEN2.
Widzę, że teraz jest moda na SMSy wyświetlane na ekranie (fajny efekt z rozbitym telefonem) które widziałem wcześniej już w Sherlocku i House of Cards
 
Do góry