Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Hey .

Obejrzałem wczoraj Star Trek Into Darknes w 3d i jestem średnio zadowolony . Pierwsza część bardziej mi się podobała , a oglądałem jedynke w 2d na 46" tv .Dziwne co haha
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi Aniston podobała się w filmie Derailed (Wykolejony). Swietny film. Sama aktorka nie w moim guscie, aczkolwiek brzydką bym jej nie nazwał.
Mysle, ze Tilda Swinton czy Lady Gaga przodują w tym temacie ;)
Natomiast ta dupeczka o ktorej wspomniał Piramida to Gemma Arterton. W Priince of Persia, znana również z Quantum of Solace, Starcia tytanow czy Rock'N'Rolla. Przyjemna, ale dopiero po odpowiednim makijazu ;)
 

moles

New member
Mi Aniston podobała się w filmie Derailed (Wykolejony). Swietny film. Sama aktorka nie w moim guscie, aczkolwiek brzydką bym jej nie nazwał.
Mysle, ze Tilda Swinton czy Lady Gaga przodują w tym temacie ;)
Natomiast ta dupeczka o ktorej wspomniał Piramida to Gemma Arterton. W Priince of Persia, znana również z Quantum of Solace, Starcia tytanow czy Rock'N'Rolla. Przyjemna, ale dopiero po odpowiednim makijazu ;)

I w Uprowadzina Alice Creed :) gdzie można zobaczyć jej atrybuty :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też ją lubię ;) choć na tym zdjęciu bym jej nie poznał.
Komedyjek tego typu z Aniston jest cała masa.
A pamiętacie Ophélie Winter? Grala chociażby w Odyseji Komicznej.
Kolejny temat, gdzie wklejamy fotki? :D
Dla mnie niemal ideałem kobiecości Hollywoodu jest Catherine Zeta-Jones, nawet teraz. Olga Kurylenko jest do niej podobna i wielu filmach chętnie pokazuje swoje walory. Keira Knightley, Megan Fox, Kate Beckinsale, Elizabeth Hurley, Mila Kunis, czy nasza polska Kasia Glinka i oczywiście Charlize Theron, szczególnie w Aeon Flux... Zawsze lubiłem brunetki ;)
 

Attachments

  • Charlize-Theron-Aeon-Flux-01-HD-Wallpaper.jpg
    Charlize-Theron-Aeon-Flux-01-HD-Wallpaper.jpg
    26,2 KB · Wyś: 128
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Charlize Theron to klasa, za to dla odmiany ja powiem kogo nie trawie z zenskiego towarzystwa, jest to dama ktora zwie sie Scarlett Johansson. Nie wiem dlaczego, ale ma tak glupkowaty wyraz twarzy, ze juz na sam jej widok mnie mdli. Pewnie sie naraze, ale co tam. Kazdy chyba ma taka czarna owce wrod celebrytow ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co mi tam :)
Oprócz wymienionych przez krzysztofradio dorzucam ładniutkie aktorki,modelki...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co tam robi Krupa? Nie podoba mi sie. Oczywiscie w tych kategoriach (wysokich) i zestawieniu, a nie w ogolnym rozrachunku ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rzecz gustu,dla mnie Krupa jest bardzo fajna z ciała i twarzy.
Nie rozumiem za to jak dużo osób może podniecać się Anią Rubik.

@armanig mam coś dla Ciebie - od dzisiaj można obejrzeć z polskimi napisami The Last Days on Mars (oczywiście na legalnych stronach):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry