Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest fajna ale jak dla mnie ma troche za wredny wyraz twarzy,chyba to przez te zielone oczy,podobnie jest z kolorem brazowym.Sympatyczniejszy z wygladu jest niebieski lub szary.Nie zawsze ale zazwyczaj...
 

moles

New member
A pamiętacie Panowie Elishe Cuthbert w Dziewczynie z sąsiedztwa? Eh... Dobra była...

140534.1.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widacznie same gwiazdy u Ciebie goscily, a to jest dziewczyna z sasiedztwa, jak sama nazwa wskazuje ;)
Oby jak najwiecej takich sasiadek.
 
Piramida starczy tej zazdrości ;) Chłopak jest dobry w tym co robi (uderzył w najbardziej dochodowy przedział wiekowy), kasę ma niezłą, a że śpiewa jak śpiewa to wiesz ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Oczywiście przypomniałem sobie iż nie dawno zrobiłem upgrade software'u sprzętu. Niestety tutaj czegoś takiego jak backup poprzedniej wersji nie ma. Napisałem do NAD'a z prośbą o poprzedni soft, ale coś słabo to widzę. :|

Że tak zacytuję sam siebie. Ekspresowa wymiana informacji na linii Ja-NAD-Ja-AudioKlan i poprzednia wersja oprogramowania powróciła :) Efekt taki że Cinavia znów dla mnie nie istnieje ;) ale ciiiiii, bo się wyda ;) a tak poważniej - muszę pochwalić tutaj komunikację z firmą NAD oraz dystrybutorem AudioKlan. Jak czytam opinie o różnych firmach, to jak u mnie sprawnie poszło, trzeba dobre chwalić :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem przed chwilą Wolverine 2013 (wersja 1080p Extended - dłuższa od kinowej o 12 min).
Napiszę krótko - najgorsza i najbardziej nudna część.
Co do efektów specjalnych - było ich może z 5-10 minut w całym filmie.
Jakość video taka jak na obrazku SomeImage - Viewing MpBRjI6
No cóż,teraz tylko pozostało czekać na Elizjum....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Juz skresliliscie "Elizjum"?
Nie widzialem filmu, ale w ciemno kupuje.
Licze na podobne wrazenia, jak w tej opini:
Reviews written by TheSunshineRaven

"There was so much to look at, so much to experience - visual effects and the environment/surroundings were amazing, camera work very good, soundtrack stunning (I can't stop listening to it since seeing the movie), and actors did a great work too. It's one of the best sci-fi movies I've recently seen and I can recommend to everyone to go and see it."
 

venom200

Member
Za namową kolegów obejrzałem dziś film Koneser i mi się bardzo podobał. Wyszukana fabuła taka niekonwencjonalna w dobie filmów gdzie tylko nawalanki i testy kina domowego w każdym filmie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry