Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gerus6

Active member
Bez reklam
Meg Ryan grała żonę tego kolesia co zginął, w filmie Bezsenność w Seattle wyglądała chyba najlepiej, po operacjach niestety już jest masakra :)
 

pantomima

Banned
Właśnie właśnie -grała żonkę Goosea i wygladała tak super extra że w ogóle zapomniałem że tam występowała o_O ,na myśli cały czas miałem laskę Mavericka .Ta mi zapadła w pamięci ale to oczywiście kwestia gustu .
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
I zobaczcie że nie potrzeba super efektów żeby powstał dobry film. Trochę to dziwne, że jednak większość z Nas wraca do starych, dobrych filmów. Ciekaw jestem ile teraz ze współczesnych produkcji zapisze się w historii jako klasyka kina? Podobnie jak z muzyką, utwór Europe - The Final Countdown zna każdy, niezależnie od wieku, a taka Rihanna dzisiaj jest popularna a jutro już nikt o niej nie pamięta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja ostatnio rozkminiałem czy kupić sobie konsolę nowej generacji czy inwestować w kompa.
To co mnie kusiło to błędna myśl że będzie to jakość 1080p przy 60kl/s.
Jednak trochę się myliłem....
Battlefield 4 w X One ma tylko rozdzielczość 720p a w PS4 900p
Plotki się potwierdziły - Battlefield 4 działa na XONE w rozdzielczości 720p; PS4 w 900p - Aktualności - PlayStation, Xbox, Wii - Portal PSX Extreme
Tutaj spadki fps nawet do 30kl/sek
Battlefield 4: Xbox One vs. PlayStation 4 Frame-Rate Tests - YouTube
Brak wygładzania krawędzi w PS4 daje po oczach.Od 4 minuty w filmiku na drutach telegraficznych to dobrze widać (w X One jest jeszcze gorzej)
Battlefield 4: PlayStation 4 vs. PC comparison - YouTube
Kolejna wiadomość jest taka że Watch Dogs ma działać tylko w 30 kl/sek na PS4.
Watch Dogs na PS4 w 30FPS. W obawie przed kompromitacją nie wspominają o rozdzielczości? | PS4life
Następna zła wiadomość dla X One
Call of Duty: Ghosts - rozdzielczość 1080p na PlayStation 4 i 720p na Xboksie One potwierdzona | GRY-Online.pl

Rozumiem że gry na konsole będą z czasem optymalizowane ale jednak jakiś zapas mocy na starcie powinien być....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zawsze powtarzalem, ze prawdziwy przelom nastapi przy PS5, a jeszcze pewniej przy PS6.
Zakladajac ze zycie konsoli nie bedzie krotsze jak 4lata.
Dzis PeCety sa bardzo mocne, a jakosc grafiki przy dobrej karcie oszalamia.
Nie trudno sie domyslec co bedzie za 5-10 lat. To bedzie czas, kiedy nie bedzie problemow natury sprzetowej, a kreatywnosci autorow, co do sceniariusza/fabuly, czyli mowiac wprost, pomyslu ktory przyciagnie graczy.
Kilka lat temu mialem cicha nadzieje ze PS4/Xone powtorzy efekt "wow" jak to bylo w przypadku PSX, ale jak widac czasy sie zmienily i juz nie wroze w przyszlosci nic podobnego. Jedyne na co mozna liczyc w przyszlosci, to naturalny przyrost, ramie w ramie z PC, a ultrarealistyczne widowiska zobaczymy dopiero za pare dobrych latek.
 

Rafal7

Banned
I zobaczcie że nie potrzeba super efektów żeby powstał dobry film. Trochę to dziwne, że jednak większość z Nas wraca do starych, dobrych filmów. Ciekaw jestem ile teraz ze współczesnych produkcji zapisze się w historii jako klasyka kina? Podobnie jak z muzyką, utwór Europe - The Final Countdown zna każdy, niezależnie od wieku, a taka Rihanna dzisiaj jest popularna a jutro już nikt o niej nie pamięta.


Dzis Rihanna ,a jutro Ru....na:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moze dlatego, ze dzis juz zadne efekty nie robia na nas takiego wrazenia jak kiedys. Pamietacie Terminatora? To bylo cos jak na tamte czasy, do dzis zreszta trzyma fason. Gwiezdne Wojny podobnie. Dzis w zasadzie kazdy film (nawet niskobudzetowy) ma duzo lepsze efekty, ale co z tego, jak obecne filmy nie maja juz tego klimatu, muzyki, mlode pokolenie aktorow tez pozostawia wiele do zyczenia, moim zdaniem nie ma juz dzisiaj idoli dla nastolatkow, no chyba ze ktos lubi ulizanych siusiumajtkow. Najfajniesze produkcje byly w latach 80-90, byly tez ciekawsze pomysly na sceniariusze, a dzis to glownie remake, lub gnioty na jeden wieczor.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moze się okazac, ze PS5 czy 6 będzie szybciej niz sie spodziewamy. Nowy Windows co dwa lata, nowe Cantony co 1-2, nowy FireFox co miesiac ;).
Moze Sony tez przyspieszy i okaze sie, ze nowa konsola bedzie za lata? :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja na pewno jeszcze przez 4-7 lat (dopóki nie pojawi się nowa generacja konsol) zostaję przy PC.
Parę miesięcy temu kupiłem sobie GTX 770 która sprawuje się całkiem nieźle - w 95 % gier wszystko śmiga bez ścięć na Ultra.
Dla tych pozostałych 5 % gier zapaleni gracze inwestują w karty za 4000 zł i najnowsze procesory za 3000 zł.
Jest to nieopłacalne,gdyż nie ma aż tak dużej różnicy w grafice a cena jest 4 razy większa...
Za jakiś czas dokupię sobie drugą taką samą kartę,połączę w SLI ,co da mi dodatkowe 70-80 % mocy i te 5 % gier spokojnie będzie śmigać na Ultra.
Mam nadzieję że taka konfiguracja będzie w miarę dobra jeszcze przez najbliższe lata...

.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Obejrzałem:

This means War - polecane nie tylko na naszym forum :) potwierdzam :) super film

Snow White and the Huntsman - czy jakoś tak ;P Rewelacja. Bajka o Śnieżce, ale w formule Władcy Pierścieni :) (lub nawet bardziej Hobbita). Hemsworth znów dał pokaz dobrej gry nawet w filmie o wróżkach i elfach :) Theron demoniczna - leży jej to :) Do tego obraz, dźwięk - super. Fabułe każdy zna - chociaż tutaj przedstawiona bardziej mrocznie :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
A ja obejrzałem R.I.P.D. - bardzo sympatyczna, lekka i niezobowiązująca komedia, dobrze zrobiona, z niezłymi efektami. Ot, taka bardzo przyjemna rozrywka, gdy chcemy coś lekkiego obejrzeć :)

Zaraz po tym filmie, obejrzałem dla bezpośredniego porównania Men In Black - wersja remastered. No nie da się ukryć że mimo iż film o wiele starszy od R.I.P.D. to po prostu MIB bije na głowę. Will Smith wpasował się idealnie w tę rolę, a i oryginalność humoru MIB jest na o wiele wyższym poziomie. No i scen do bezpośrednich porównań jest mnóstwo.
MIB musi koniecznie wylądować w kolekcji u mnie BluRay w wersji remastered. RIPD - nie musi, choć jeśli będzie w dobrej cenie, czemu nie.

PS: o to ja chyba nie obejrzę Millerów, Jennifer Aniston nie trawię, mam jakąś awersję do niej w filmach, w serialu Przyjaciele pasowała, ale w filmach ni jak nie ma z aktorstwa. I jest brzydka :p
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja obejrzałem R.I.P.D. - bardzo sympatyczna, lekka i niezobowiązująca komedia, dobrze zrobiona, z niezłymi efektami. Ot, taka bardzo przyjemna rozrywka, gdy chcemy coś lekkiego obejrzeć :)
Zaraz po tym filmie, obejrzałem dla bezpośredniego porównania Men In Black - wersja remastered. No nie da się ukryć że mimo iż film o wiele starszy od R.I.P.D. to po prostu MIB bije na głowę.

R.I.P.D mial bardzo zachecajace trailery i ciekawa obsade, no i na tym sie zakonczylo, film do mnie nie trafil, moim zdaniem slaby i mam wrazenie ze skierowany do 12 latkow, ale tak jak napisales, do MIB nie ma porownania.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
PS: o to ja chyba nie obejrzę Millerów, Jennifer Aniston nie trawię, mam jakąś awersję do niej w filmach, w serialu Przyjaciele pasowała, ale w filmach ni jak nie ma z aktorstwa. I jest brzydka :p

E tam, daj się skusić. Ona jeszcze fajnie zagrała (nie tylko ciałem, ale ogólnie aktorsko ;P) w Szefowie Wrogowie :)
 
Do góry