Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może wyglądają super w TV. Widziałeś kiedyś Armanig aby w tydzień powstał dom od podstaw i to jeszcze z wykończeniem wszystkich pokoi, umeblowaniem, mediami itd? Takie cuda to chyba tylko w Stanach:) Osobiście bym się bał, że w sobotni, piękny wieczór bym stracił delikatnie pion i przeleciał przez te wszystkie pokoje znajdując się przed domem. U mnie kuchnię robili 4 dni:)

Moze i masz racje, to jest jeden wielki show i magia telewizji, ale widziales ilu tam robotnikow buduje taki dom? Swoja droga to jestem ciekawy jak takie domy sprawdzaja sie u nas w Polandi. Stawiaja w 3msc. cena super niska, wystarczy miec tylko dzialke, mysle ze bym zaryzykowal ;)
Ja mysle ze te domy, to oni maja opanowane do perfekcji, tak jak buduja McDonaldy, nikt tam sie nie pitoli, wjezdzaja z gotowymi elementami, skladaja jak klocki do kupy i sie nie obejrzysz a juz stoi buda z kilkoma bulkami na krzyz, zwana "restauracją" ;)
A u Ciebie to pewnie robili tak jak u mnie, tydzien robili mieszkanie, a 2 dni trzezwieli :D

Żartujesz że nie widziałeś :p .Trójka jest najlepsza .naprawdę super ! I ta obsada mmmm

Nie no 3 widzialem, dobry film, ale ostatniej nie widzialem, to jest chyba 5 czesc?
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A u Ciebie to pewnie robili tak jak u mnie, tydzien robili mieszkanie, a 2 dni trzezwieli :D

Nic takiego:) To wyjątkowo dobra i godna polecenia ekipa. Tylko oprócz remontu, pociągnięca elektryki i innych rzeczy miałem jeszcze robioną zabudowę już przez innych ludzi. Więc wiesz jak jest, płytki też muszą przeschnąć, farba, gładzie. Na stawianie zabudowy zeszło się jeden dzień, więc w sumie bałagan miałem 4 dni:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic takiego:) To wyjątkowo dobra i godna polecenia ekipa. Tylko oprócz remontu, pociągnięca elektryki i innych rzeczy miałem jeszcze robioną zabudowę już przez innych ludzi. Więc wiesz jak jest, płytki też muszą przeschnąć, farba, gładzie. Na stawianie zabudowy zeszło się jeden dzień, więc w sumie bałagan miałem 4 dni:)

Ale co, teraz jakiś remoncik był? Bo jak tak, to wiesz co Cię czeka? Aparat>Fotki>"Nasze Zestawy" ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Niestety tylko kuchnia:( Chciałbym też pokój wyremontować, ale to pewnie nie szybko bo mam jeszcze inne wydatki. Jak się marnie zarabia to nie wiadomo na co odkładać. Teraz tak składam na jakieś nowsze autko, bo to co mam za chwilę będzie miało 18-tke:) Kurcze, ciągle coś...
 

WiTT

New member
Bez reklam
Armanig - no wiesz, nie ma co generalizowac. :) oczywiscie że sa rozne programy i rozne odcinki, malo ktory program o design ma staly wysoki poziom :) tez ogladamy z żoną dla perelek, by podpatrzecc, zainspirowac sie. Wielkie projekty to bardzo fajny program. Z przeciw wagi podoba nam sie jeszcze Candice Tells All, ma troche odcinkow z bardzo fajnymi pomyslami. Bardzo cenie programy w ktorych cos robia z tanich rzeczy, odzyskanych i z tym sie nie kryją. A unas przewaznie te zachwyty ze cos jest z renomowanej galerii... ;)

O szklanej pułapce pisalem juz i dalem swoje oceny.. ;)

PS: pisanie na tablecie suxx :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zauwazyles Wiciu jedna rzecz w "Wielkich projektach", mianowicie, 90% inwestycji w budowe domu, nigdy sie nie zamyka w planowanym budzecie, nie wspominajac o terminach. Ja to moge tylko potwierdzic, zawsze jest poslizg i "nadzwyczajne" nieplanowane wydatki :)
Ps. Pisane na telefonie, wiec przebijam ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak u Was chłopaki, ale u mnie żaden zakup czy inwestycja nie mieści się w pierwotnym zakładanym budżecie.:) Począwszy od sobotnich zakupów, kupnie sprzętu, ciuchów a skończywszy na kupnie piwa w weekend:grin: Zawsze wydaję więcej i kupię coś droższego niż zaplanowałem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to jak ide na zakupy (spozywka), to zawsze najedzony, juz dawno sie tego nauczylem. Jeszcze te rachunki przy kasie, koszyk pusty, a tu 100zl rachunek, wiem ze to glupie, ale zdarza sie ze przeliczam to na gadzety ktore moglbym dokupic, szczegolnie ze przychodzi czlowiek do domu, zaglada do tych siatek, a tam i tak nic nie ma. Jedyne co kupuje na zapas, to piwa. Nie ma nic gorszego jak nocne poszukiwania (na smakach) otwartego sklepu :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Armanig, przeprowadź się na moje osiedle. Ja mam 2 nocne oddalone ok. 200m, 24h:) Chociaż ja tez wolę mieć pod ręką, niż iść w nocy i bełkotać sprzedawcy. Przeważnie jak już mi się tak zdarza, to staram się kupować piwo które nazwy dam radę wymówić, żeby nie było obciachu. Tak więc w tym stanie Calsberg i Heineken odpadają, prym wiedzie Lech:grin:
 

WiTT

New member
Bez reklam
Haha, faktycznie - w wielkich projektach mało kto dotrzymuje budżetu, ale termin to chyba wszyscy przekraczają :D sporo tez jest osob ktore porywają sie na technologie budowania ktorych kompletnie nie znają co oczywiscie im potem wydłuża terminy :) Rekordzista chyba 3 lata miał poo terminie :D a zauważyłeś że jest sporo kobitek ktore zakasają rękawy i pracują rowno z mężami? Aż mi sie przypomniało jak my z żoną do pierwszej w nocy malowalismy i wykańczaliśmy nasze M :)

PS: w smartfonach to przynajmniej slownik jest..no chyba ze nie znalazlem w tablecie tego ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj postanowiłem obejrzeć sobie jakiś horrorek - patrzę że z tych nowych już praktycznie wszystkie widziałem.
Nagle wpada mi w oku "I Spit on Your Grave 2" z 2013 r.
Pomyślałem że trzeba będzie zacząć od części pierwszej której o dziwo nie widziałem.
Jedynka okazała się bardzo dobra,dwójka średnia z plusem.
Ostrzegam jednak że te filmy są wyjątkowo brutalne i nie chodzi tutaj o samą krew....
Jednak dla fanów horrorów pozycja obowiązkowa.
Zwiastun jedynki I Spit on Your Grave - Unrated - 2010 - HD Trailer 1 - Sarah Butler - Jeff Branson - Andrew Howard - YouTube
Zwiastun dwójki I Spit On Your Grave 2 (2013) Trailer #2 - YouTube
 
Do góry