Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ta, kilka stron wcześniej zwracałem na to uwagę, ale jakos przeszlo bez echa. Mi trailer się podoba i z checia dopisze do listy obowiązkowych d obejrzenia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A pro po Grawitacji... Był ktoś na tym filmie? Słyszałem, że średniawka no i sam już nie wiem czy się na niego wybrać. Jakieś opinie(bez spoilerów)? :)


"Grawitacja" w kinie 4D zaliczona.
Film rewelacyjny, dla miłośników tematyki pozycja godna uwagi.
To jest dramat, ale nic ciężkiego, wiec po filmie nie zaliczymy "dola".
Jezeli ktos liczy na efekty rodem z "Transow", to nic z tych rzeczy.
Brakuje takich filmów, blizej mu do filmu "Moon" (swoja droga rewelacyjny).
Co do kina 4D, to ogólnie warto, ale fotele niewygodne, pryskajacej wody tez nie było (a bardzo na to liczyłem) za to trzęsie fotelami, wieje wiaterek i są zapaszki (a dokładnie jeden zapach, spalenizny)
Na pewno więcej juz nie pójdę na film do kina tylko dlatego ze jest sygnowany "4D", nie dlatego ze było coś zle, ale nie będzie to dla mnie wabik. Co do dźwięku, to wolalbym ten w domu.
Mimo to bardzo polecam takie kino, przynajmniej raz, w ramach testu.

Ostatnie sceny z wiatrem, coś pięknego. To był ten jedyny moment, gdzie poczułem faktycznie magię "4D". Tego w domu nie przeżyjemy.
Podsumowujac: Bdb film, jezeli ktos jest znudzony "superbohaterami" i szuka odmiany, czegos na wyciszenie, to goraco polecam.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem film Koneser Koneser (2013) - Filmweb
Nie będę się rozpisywał,dodam tylko że moim odczuciu był to najlepszy film jaki widziałem z 2013r.
UWAGA : NIE OGLĄDAJCIE TRAILERA GDYŻ JEST ON SPOILEREM !!!
Jest dostępna wersja 1080p z polskimi napisami.
Po prostu usiądźcie wieczorem i zobaczcie w skupieniu a na pewno się nie zawiedziecie :)

Przejrzałem sobie filmy które wyszły w 2013r i zastanawiam się jakie będą nominowane do Oskara bo jakieś takie cieniutkie.....

Tutaj gameplay nowego Batmana który wychodzi za 4 dni http://www.youtube.com/watch?v=sNTc5gU2-g4
Już mi się podoba....:)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja obejrzałem Kapitana Amerykę na TVN HD. To samo co z Thorem i Transami 3. Obraz i dźwięk rewelacja. Wykorzystanie transferu jest w 100%. Żadnej lipy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeden z lepszych trailerow jakie ostatnio widzialem:
DON JON ZWIASTUN PL - YouTube
Jak dla mnie hit ;)
Obecnie nr.1 na liscie.

Kiedyś już zwracałem uwagę na ten trailer i również chciałem to obejrzeć.
Problem w tym że pomimo iż film jest ze stycznia nigdzie nie można go znaleźć....
Scarlett Johansson fajna dupeczka - taka trochę ładniejsza Olka Kwaśniewska.
Co do Joseph Gordon-Levitt'a - uważam że jest w czołówce najlepszych aktorów którzy nie dobili jeszcze do 40 lat.
Jak ktoś lubi filmy z jego udziałem to polecam ten gdzie jest chory na raka....http://www.imdb.com/title/tt1306980/
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do góry