Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jak myślicie? Kiedy będzie można obejrzeć nowego Top Gun Maverick w domowym zaciszu?
Widziałem przedsprzedaż płyt blu ray 4k które mają wyjść dopiero w grudniu. Czy to możliwe, że tak późno?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież masz eleganckie Camy :-D
Top-Gun-Maverick-2022-Cleaned-Hindi-Dubbed-1080p-HDCAMRip-2-3-GB-mkv-thumbs.jpg
 

SNiP3R

Member
Podejrzewam że znacznie wcześniej wyląduje na VOD w 4k z atmosem, no ale to nie będzie ta sama jakość z BR oczywiście.

Jednak ja nie wiem czy tak długo wytrzymam :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Byłem wczoraj na TOP GUN-ie, powiem jedno zdanie, kto polubił I cz i kto lubi tego typu filmy to zaiwaniajcie do kina i jak macie to do Imaxa polecam, a na pewno będą to miło spędzone chwile. Naprawdę dobry film , fajne zdjęcia w powietrzu, niezła muza, choć ta z I cz. dla mnie całościowo nie do pobicia, ale generalnie super film i myślę, że to będzie najbardziej kasowy film nie licząc Marvellów , Avatara itp, bo z tymi trudno walczyć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja jeszcze się zastanowię,bo nie jestem z tych,którzy często chodzą do kina,o ostatnio byłem 2x na Doktorku (22 czerwca na Disney+) ;)

Tymczasem,zbieram materiały,bo jutro będę wieszał i testował ze starszym nowy TV.
Nie polecałem mu Oleda,bo nie chciałem,aby przypadkiem wypaliło się mu logo HGTV ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Maja w ogrodzie nie jest zła, Tate wie co dobre ; )
W ogóle jeden z nielicznych kanałów na które jeszcze zerkam w kablówce od święta.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta, królowa DIY, czyli bierzemy starą paletę i robimy stół, a potem patrzcie jaka jestem zdolna i kreatywna. To jak traktuje tych facetów, też jest ciekawe. Już widzę, jakie larum by się podniosło, gdyby wpadał facet na remont i ganiał tak kobitki. Zaraz by się obudziły feministki ; )
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mogłoby to się skończyć protestami w całym kraju. Na etapie wykończenia domu, rzucałem czasem okiem na te programy. Ciekawsze są Wielkie Projekty na domo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, co tu porównywać. Grand Design to już kilkanaście lat oglądam.
Sprawdza się tam stara prawda, ile byś nie miał budżetu na budowę i tak zawsze go przekroczysz. Bardzo fajny program i prowadzący.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Sprawdza się tam stara prawda, ile byś nie miał budżetu na budowę i tak zawsze go przekroczysz. Bardzo fajny program i prowadzący.

Dobrze że wyrobiłem się z budową przed tym szaleństwem, które ma teraz miejsce bo pewnie budżetem zbliżyłbym się do niektórych domków z programu. Seria fajna i świetne niektóre domy :)

Piramida
Nic nie straciłeś :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakoś mało oglądam "telewizji",chociaż z pół roku temu,kupiłem sobie antenę i mam ze 30 kanałów + jak wchodzę w menu HbbTV,to mogę obejrzeć sobie np. wszystkie odcinki Kiepskich z reklamami,na które nie zwracam uwagi ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry