Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venomas200

New member
Bez reklam
Miałem dziś okazję potestowac już platformę Disney. Powiem wam że czekam oficjalną premierę. Grubo namiesza Disney na rynku platform. Najlepszy numer że wybierasz film, niezależnie gdzie masz wykupioną platformę masz film w kilkunastu ścieżkach dźwiękowych. Disney nie kombinuję możesz nawet Mandaryński ustawić język jeżeli masz taką ochotę. Katalogi bardzo czytelnie porobione.
Bajki np Disney w dekadach poukładane. Jak będzie tak finalnie wyglądać to jestem pełen podziwu

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie super. Powrót do starych korzeni. Bez zbędnego dowcipkowania, gejów i lesbijek. Stare dobre gwiezdne wojny. Jak na razie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się, stare dobre Gwiezdne Wojny. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie jeszcze lepiej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miałem dziś okazję potestowac już platformę Disney. Powiem wam że czekam oficjalną premierę. Grubo namiesza Disney na rynku platform. Najlepszy numer że wybierasz film, niezależnie gdzie masz wykupioną platformę masz film w kilkunastu ścieżkach dźwiękowych. Disney nie kombinuję możesz nawet Mandaryński ustawić język jeżeli masz taką ochotę. Katalogi bardzo czytelnie porobione.
Bajki np Disney w dekadach poukładane. Jak będzie tak finalnie wyglądać to jestem pełen podziwu

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

A amplituner wykrywa ścieżki dźwiękowe, czy tak jak na HBO max, że niekoniecznie ..



https://www.filmweb.pl/film/Amazing+Grace:+Aretha+Franklin-2018-817423/vod

Jak dla mnie film obowiązkowy dla tych co lubią tę Artystkę, film biograficzny, żadne wielkie halo, ale całościowo naprawdę warto obejrzeć.******
 

venomas200

New member
Bez reklam
A amplituner wykrywa ścieżki dźwiękowe, czy tak jak na HBO max, że niekoniecznie ..







https://www.filmweb.pl/film/Amazing+Grace:+Aretha+Franklin-2018-817423/vod



Jak dla mnie film obowiązkowy dla tych co lubią tę Artystkę, film biograficzny, żadne wielkie halo, ale całościowo naprawdę warto obejrzeć.******
To wersja logowania przez przeglądarkę, więc bez dedykowanej aplikacji. ( Wersja dla supportu)Nie sprawdzałem nawet ścieżek dźwiękowych, ale z poziomu przeglądarki w TV i tak ty nie poszły pewnie gęste formaty

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Żaden problem odpalić oficjalna apke Disney+ w Polsce - wystarczy VPN.
Poza tym- nie sprawdzałeś ścieżek dzwiękowych a wiesz,że każdy film jest w kilkunastu ?
Gęste formaty w Disney+ ?! Coś Ci się pomyliło.

Zaś co do mieszania na rynku- w UK Disney zanotował ogromny wzrost liczby abonentów, tyle że powodem tego było darmowe rozdawanie rocznych subskrypcji do abonamentów telefonicznych.....
 

venomas200

New member
Bez reklam
Żaden problem odpalić oficjalna apke Disney+ w Polsce - wystarczy VPN.
Poza tym- nie sprawdzałeś ścieżek dzwiękowych a wiesz,że każdy film jest w kilkunastu ?
Gęste formaty w Disney+ ?! Coś Ci się pomyliło.

Zaś co do mieszania na rynku- w UK Disney zanotował ogromny wzrost liczby abonentów, tyle że powodem tego było darmowe rozdawanie rocznych subskrypcji do abonamentów telefonicznych.....
Nie musiałem bawić się w VPN bo czekam za oficjalnym startem platformy.
Zobacz post wcześniejszy pisałem o tym że wybór ścieżek jest praktycznie nieograniczony. Co do dźwięku się nie wypowiem bo już pisałem o tym wcześniej.
Jednak filmy są IMAX Enhanced co troszkę inaczej wyświetla się podobno na ekranach niż standardowe wersję.
Zobaczymy w praniu jak to wyjdzie

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
To zalexy gdzie.W UK racze mu sie to nie uda pomimo darmowego rozdawania-tu bardzo popularna jest usluga polaczona z prime czyli next day delivery.Wiec liczba abonentow prime w dalszym ciagu ponad dwukrotnie przewyzsza liczbe abonentow Disney-a.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Największym producentem filmów na Ziemi są Indie -czy potrafi ktoś z pamięci wymienić jakiś ich największy przebój kinowy ?:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig mówi,że kręci więcej X-ów :D
Pewnie jak na D+ wrzucą Avatara 2,to przybędzie im trochę ludzi.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za przypomnienie :-D

Widziałem też gdzieś na popcorn ;)
https://allegrolokalnie.pl/oferta/voucher-cinema-city-7hn

Ciekawe rozwiązanie (864 pozycje UHD) :
X79lKsk.jpg

qI9vxW2.jpg

uDoAKJC.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe rozwiązanie (864 pozycje UHD) :

Ciekawie to się robi, jak chcesz coś obejrzeć i zaczynasz szukać płyty.
Nie wspomnę już o braku możliwości szybkiego podejrzenia konkretnych (ulubionych) scen, bo komu by się chciało wyciągać 5-10 płyt i żonglować.

Sam sobie przeczę, bo z natury jestem kolekcjonerem i rozhulaliśmy tu kiedyś duży wątek kolekcjonerski (w którym mało kto już pisze), ale jak widać, czasy się zmieniają, wygoda, komfort i przede wszystkim brak czasu wzięły górę, a takie "Netflixy" pokazały jak to może wyglądać.
Kolekcje która jest na zdjęciu można mieć dziś w małym boxie z pilotem i odpalać cokolwiek z kilka sekund, skacząc po tysiącach filmów w locie bez wstawania z kanapy. Życie.

Tak czy inaczej zacna kolekcja, szanuje oldskul; )
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niby tak,ale Lolek mówi,że po lolku,wolałby wybierać film u gościa powyżej ;)
[youtube]97Dptr1M-7M[/youtube]
 
Do góry