Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Trochę długo trzeba czekać. Ale pewnie chcą dać szansę w pierwszej kolejności Maverick
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na takim,to już coś tam będzie widać ;)

Budżet 200 mln $ (150 dla aktorów ;)).
[youtube]bS4rd17G1fA[/youtube]
 

venomas200

New member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj w kinie z dzieciakmi nowego Strange. Mi się nawet podobał, ale ogólnie ten wątek multiwersum to nie bardzo mi leży. Już w Spider Man porobili ten wątek, tu nastąpiło rozwinięcie. Ja zamiast skakać bo multiwersum ( bez spojlerów)wolę jednak dobra normalną fabułę i nawalanke taką jaką np z Thanosem. Dodam że efekty specjalne na najwyższym poziomie. Naprawdę postarali się i sam obraz też nasycony kolorami bardzo dobrze. Chyba że to wrażenie bo w innym kinie niż zawsze byłem

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego to jest bajka i tak należy do tych filmów podchodzić, po ciężkim tygodniu idziesz, siadasz i oglądasz.. :) MI się nawet spodobał, na pewno jest porównywalny do I cz, a na pewno dla mnie nie jest gorszy.

A na Top Gun jeszcze nikt nie poszedł ? JA do Imaxa w 2d śmigam może w niedzielę, bo w sobotę mecz LM ów .. choć jak Real przegra to nie wiem, czy będę miał ochotę na kino.. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proponuję sobie odświeżyć TopGun z 86r. w Atmosie przed sequelem Mavericka.
Sam oglądałem lata, lata temu i ostatnio odświeżyłem na ww. okazję i dalej robi wrażenie, ale najlepsze jest audio, a sam soundtrack to już mistrzostwo. Opening też jeden z lepszych, no i ta muza wprowadzająca, wstawki w trakcie filmu podobnie.
Zobaczymy jak wypadnie nowy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tydzień temu oglądałem na BR i dalej na mnie film robi wrażenie, a wczoraj po przesłuchaniu Phila Collinsa, posłuchałem sobie muzę z cd, tak jak Armanig napisał jest świetna i zawsze miło się tego słucha.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja sobie grupowo obejrzę Top Gun jak będę bliżej Maverick. I to pewnie ze trzy razy mnie czeka. [emoji6]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Na takim,to już coś tam będzie widać ;)

Budżet 200 mln $ (150 dla aktorów ;)).
[youtube]bS4rd17G1fA[/youtube]

Zajawka robi dobre wrazenie, ale jesli chodzi o ekrany to za rok podnosimy poprzeczke.
Nawet nie chodzi o filmy ale o koncerty, prezentacje i inne shows.
Obejrzyj cale video to zobaczysz potencjal.
[youtube]ydOn8qwLJzA[/youtube]

@Lolek.
Kiedy sie do Tajlandii wybierasz?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eeee tam,ja w planetarium widziałem kosmos z bliska,ale jestem za :D
A masz jakieś nowinki o wypasionych goglach VR ? :D


Apropo powtórek...
Polish-20220526-153619814.png
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Było tu o 98" TCL ze 192 strefami za 26k zł? Jakieś dobre promo i pęknie 20k zł wkrótce. Grubo :)

Widziałem filmik Gm..ra na zaprzyjaźnionym kanale YT ;)
Mówił,że podobnie jak Armanigowi,nie chce się za bardzo rozwijać ekranu,gdy ma duży TV...
Ponoć Lolek już zamówił i będzie oglądał Disney+ ;)
[youtube]j5UX1Adanis[/youtube]
[youtube]tbbveDpUZv4[/youtube]
 

venomas200

New member
Bez reklam
Niedawno oglądałem starego Willow 'a a wczoraj widziałem że będzie nowy. NICE

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Kolego to jest bajka i tak należy do tych filmów podchodzić, po ciężkim tygodniu idziesz, siadasz i oglądasz.. :) MI się nawet spodobał, na pewno jest porównywalny do I cz, a na pewno dla mnie nie jest gorszy.

A na Top Gun jeszcze nikt nie poszedł ? JA do Imaxa w 2d śmigam może w niedzielę, bo w sobotę mecz LM ów .. choć jak Real przegra to nie wiem, czy będę miał ochotę na kino.. :)
Śmiało śmigaj do kina. Real nie popsuł Ci humoru. [emoji122][emoji106]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pojechaliśmy na Mazury zawieść żaglówkę, ale mecz był pełen nerwów, ale do kina na 100% w przyszłą sobotę , lub niedzielę.
 
Do góry