Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

WiTT

New member
Bez reklam
Czy to nie jest sprzeczne z ideą P2P? ;)
Owszem jest ;) A czy powstanie stron typu rapidshare przyświecała idea udostępniania filmów, muzyki? Czy zastraszanie ludzi, wyłudzanie poza prawem pieniędzy jako rzekomych odszkodowań jest w porządku? ;) Czy ktoś się będzie martwił, że przyjdzie do mnie kara/grzywna, że będę miał problemy? Każdy teraz się martwi tylko o siebie, internet się zmienił przez te ok. 10 lat, więc i mi to też lotto w tej chwili ;) Padnie P2P powstanie co innego :) Pamiętasz takie programy jak Napster czy KaZaA? Czy komuś jest teraz żal że ich nie ma? ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
1. ściąganie wg. obowiązującego prawa nie jest nielegalne, pod karą grzywny jest rozpowszechnianie - sposób? ustawić upload na 0 (słownie: zero) i po kłopocie.
3. po cholere płacić za jakiś rapidshare czy netload - totalnie bezsensu, jakiś kompletny absurd, płacić za pirata w sieci. To już chyba lepiej pójść kupić ten film ;)
[/QUOTE]





1.Podobno nie da się ustawić upload na 0,minimum to 1.
3.Wiesz,za prąd też się płaci przy ściąganiu
goku.gif

Tak naprawdę spokojnie można kupić konto Netload na 3 miechy za 5 zł,trochę to się różni od kupowania filmów........
Oczywiście mi to też lotto
460889637.gif


Jednak to rozkminka nie w tym temacie.

Dawajcie jakieś dobre filmy.
Ja ze swojej strony również polecam wspomniane wcześniej "Przygody Tintina" - jak dla mnie najlepiej zaawansowana technologicznie animacja.Swoją drogą widzieliście już to ? http://www.youtube.com/watch?v=Lmks76tO9bQ&feature=player_embedded

Również jestem za zmianą tematu na premiery,recenzje filmowe czy jakoś tak.........
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
3.Wiesz,za prąd też się płaci przy ściąganiu
goku.gif
Lubię cięte i trafne riposty - punkt dla Ciebie ;)

Tak naprawdę spokojnie można kupić konto Netload na 3 miechy za 5 zł,trochę to się różni od kupowania filmów........
Ale sama idea płacenia w internecie (portale, strony shellowe etc.) za dostęp do piratów jest dla mnie... lekko absurdalna :) ale to mój światopogląd ;)
Oczywiście mi to też lotto
460889637.gif
Kilkukrotnie powtórzone, zatem oficjalnie już chyba można ogłosić nowe motto na forum... :krol: :bober:


A oglądał już ktoś Pacific Rim? Zmasakruje telewizor i głośniki?
Nie ma Pacific Rim na BD, więc nie wiadomo, ale też czekamy, czekamy i też liczymy że zmasakruje kolumny KD :D
Choć już wprost nie mogę się doczekać BD Superman, Iron Man 3, StarTrek 2 ... auć, już mnie zabolało po portfelu, a to wszystko na przełomie wrzesień/październik :shock:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie ma Pacific Rim na BD, więc nie wiadomo, ale też czekamy, czekamy i też liczymy że zmasakruje kolumny KD :D
Choć już wprost nie mogę się doczekać BD Superman, Iron Man 3, StarTrek 2 ... auć, już mnie zabolało po portfelu, a to wszystko na przełomie wrzesień/październik :shock:

1. Wiem, że nie ma na BD. Ale jak ktoś oglądał w kinie to może już mieć wyrobione zdanie co do efektów i dźwięku.

2. Nie trzeba wszystkiego kupować jak leci ;P Można wypożyczać
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
2. Nie trzeba wszystkiego kupować jak leci ;P Można wypożyczać

Gdzie? VOD? BH padlo, a wypozyczalni osiedlowych jak na lekarstwo (przynajmniej u mnie w okolicy).
Posucha jest w tym temacie. Powinni zrobic wypozyczalnie na telefon, cos jak dowoz pizzy, dzwonisz i 20min masz film w domu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy wiecie, że producenci pamięci masowych, nagrywarek, komputerów na mocy ustawy płacą już zaiksowi i dwum innym podobnym instytucjom? :) Poszukajcie w sieci kabaret.
Coś jak producent młotka powinien płacić za szybę którą tym młotkiem można zbić.
Uczciwość nie popłaca — Artykuły — Archiwum: CRN

Taa, a kazdy kucharz z nozem to potencjalny zabojca. Paranoja, ci ludzie juz sami nie wiedza gdzie lapy wlozyc. Juz dostalem mandaty za "odsluch" radia w lokalach, po zainteresowaniu tematem stwierdzilem ze dalej nie wiem komu za co placic, po zaglebieniu w temat jeszcze bardziej zglupialem, oni sami nie potrafia sie dogadac. Wystarczy poczytac co ludzie pisza. Zenada w tym wypadku, to pieszczotliwe okreslenie.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Gdzie? VOD? BH padlo, a wypozyczalni osiedlowych jak na lekarstwo (przynajmniej u mnie w okolicy).
Posucha jest w tym temacie. Powinni zrobic wypozyczalnie na telefon, cos jak dowoz pizzy, dzwonisz i 20min masz film w domu.

Wiem, wiem. Nawet założyłem o tym temat na forum :p

VOD słaba jakość.
BD z BHV już nie pożyczysz, bo padło.
Osiedlowych wypożyczalni mało. Wszystko się zgadza.

Jakiś czas temu była opcja taniego wypożyczania BD w Sony Centre w Arkadii. Nie wiem czy nadal działa. Dla zarejestrowanych członków jakiegoś klubu Sony (każdy może w internecie) było jeszcze taniej. Nie wiem tylko czy wszystkie filmy mają czy tylko te z wytwórni Sony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mam co robic tylko do Arkadi jezdzic, dojazd, parkowanie, wedrowka na ostatnie pietro, przekaska w restauracji, ciuszek dla kobitki + wypozyczenie = kupno filmu w MM :)
No nic, trzeba czekac grzecznie na Polskie premiery w sklepach, ew. ssac ;)
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
1. Wiem, że nie ma na BD. Ale jak ktoś oglądał w kinie to może już mieć wyrobione zdanie co do efektów i dźwięku.
Ktoś tu z kolegów, z nas, mających KD w domu chodzi do kina? :shock::bober:

Nie mam co robic tylko do Arkadi jezdzic, dojazd, parkowanie, wedrowka na ostatnie pietro, przekaska w restauracji, ciuszek dla kobitki + wypozyczenie = kupno filmu w MM :)
uooooo panie, myślę że by wyszło sporo taniej w MM :D

ssanie w weekend nie jest złe... ;) :p
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
no tutaj jeden kolega próbuje oglądać w domu z kobitką, ale zawsze mu wychodzi z tego filmu... kino... i nie pamięta o czym był film... przynajmniej odpada kupno biletu, a i wygodniej w domu... ;) :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No wlasnie, jeden kolega zamiast ogladac to zabawia dziewczyny, drugi nie slyszy ze ma wylaczone fronty, trzeciemu wszystko lotto, no i nie ma z kim tu normalnie o filmach pogadac :D
 

tdx

New member
Bez reklam
Ha to ja wczoraj oglądałem FILM w domu Oblivion i mam następujące spostrzeżenia:
Na plus
+ praca kamery przy zbliżeniach twarzy a osobiście lubię zabawę planami
+ design trochę applowy minimalistyczny ale bardzo przyjemny
+ trochę przypomina mi przypomina Valkirie za sprawą fabuły
+ Morgan Freeman i jego nomadzi z Madmax :)

- To czego zawsze nie lubię filmów o przyszłości pomiędzy rokiem 2013 a 2077 jest czarna dziura. Wszystko co kolekcjonował Harper (winyle/książki >> smaczek okulary z top gun :)) pochodzą z naszej już przeszłości pozostałości budynków też wszystko już dziś stoi ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo wszystko, brakuje mi takich pozycji jak: "Bliskie spotkania trzeciego stopnia". Polecam wydanie na BR, mozna kupic za niewielkie pieniadze. Nic tez (na mojej liscie) nie jest w stanie pobic takiej pozycji jak "Kontakt" z Jodie Foster, akcja osadzona w wspolczesnych klimatach, jeden z najlepszych filmow swojego gatunku. Scena z odrywajacym sie fotelem w kapsule i ta nagla cisza... bezcenne wrazenie.
 
Ostatnia edycja:

PeteShadow

New member
Bez reklam
Scena z odrywajacym sie fotelem w kapsule i ta nagla cisza... bezcenne wrazenie.
Oj tak. Jedna z moich ulubionych. Czasami odnoszę się do tej sceny, gdy ktoś chce na siłę coś poprawić lub ulepszyć co dobrze działa. :)

ps. Tak mi właśnie przyszło do głowy. Panowie macie konta na filmweb.pl? Fajnie byłoby stworzyć grupkę stałych bywalców hdtv forum i na bieżąco wymieniać się informacjami co kto obejrzał.
 
Do góry