Nowe telewizory SAMSUNG seria H

przeeemek

New member
Ten typ tak ma. Widac jak swieci po duzym katem i w ciemnosciach. Bylo poruszane na forum. W sumie nie przeszkadza jak ogladasz na wprost. Tez mnie wkurzalo po zakupie - to, ze swieci - ale ogolnie nie zwracam na to uwagi.
 

rokob33

New member
Ten typ tak ma. Widac jak swieci po duzym katem i w ciemnosciach. Bylo poruszane na forum. W sumie nie przeszkadza jak ogladasz na wprost. Tez mnie wkurzalo po zakupie - to, ze swieci - ale ogolnie nie zwracam na to uwagi.


tak tez myslalem bo mialem 2 egzemplarze a z wymianą na 3 dalem sobie spokoj bo reszta w moim egzemplarzu jest super i juz nie chcialem kusic losu moge tylko dodac ze duzo lepiej sprawuje sie jak moj poprzedni 46F6500 obraz w sd niebo lepszy ,aplikacje smart blyskawicznie chodza jakosc na youtube nieosiagalna na f6500 ,przegladarka miód udał sie samsungowi ten model wreszcie moge go spokojnie" ogladac" mimo iz w drugim pokoju gra LE40C650 a temu z jakoscia obrazu led nie podskoczy ,ale przy 48H6400 jest juz naprawde ok:) i cena rewelacja!
 

hellborg

New member
jak wejdę na WP.pl to u mnie przeglądarka się wysrywa od tych reklam. Nie ma jakiegoś adblocka na te smarty? ;)
 

rokob33

New member
jak wejdę na WP.pl to u mnie przeglądarka się wysrywa od tych reklam. Nie ma jakiegoś adblocka na te smarty? ;)

Wszedlem u siebie na wp.pl bylem 10 minut nie wywalilo mnie z przegladarki ale to byla krotka wizyta w ustawieniach mam wlaczone wyskakujace okienka takze reklamy tez sa moze zablokuj wyskakujace okienka w ustawieniach przegladarki u siebie moze to pomoze:)
 

biegler

New member
Szyfrowanie nagranego materialu.

Witam. Mam pytanie. Po wnikliwej analizie stron o tematyce TV kupilem telewizor samsung UE48h6500 i mam pytanie odnosnie szyfrowania nagranych materialow.
Da sie nagrywac z pominieciem szyfrowania? Wiem ze w wersji F sie da, a w wersji H?
Przepraszam za brak znakow diakrytycznych, angielski windows.
Pozdrawiam.
 

pablooos

New member
Witam. Przybieram się do kupna nowego telewizora i chyba bardziej jestem ku Samsungowi z serii H6400. Kusi mnie model 50 calowy ale wyczytałem, że ma on matryce produkcji nie Samsunga. Czy to prawda, że model 50 calowy ma gorszą matrycę względem 48 i 55?
 

zanketsu

New member
Hej pablooos, też mnie kusi ten tiwik w opcji UE50H6400. Wcześniej w tym wątku wyczytałem, że matryce większe od 48 cali mają matryce AUO. Spece z forum też napisali, że AUO nie są takie złe a nawet miejawają lepszy kontrast od matryc Samsunga ;).

Z kolei moje pytanie do speców - czy ktoś grywa na UE50H6400 na PS3/PS4 i mógłby podzielić się wrażeniami dot. input lagu w tym modelu (ok 40ms)?
Gram obecnie na leciwym ale bardzo szybkim LE40C550 (ok 20ms) i zastanawiam się czy nie będę się wkurzał opóźnionym czasem reakcji nowszego TV...

z góry dzięki!
 

Irokez99

New member
Też wam nie odtwarza lub próbuje ale się wiesza, jak odtwarzacie pliki CD-DTS (WAV)? Próbowałem po USB jak i DLNA i niestety na wyjściu optycznym albo szum albo stereo i zwis.
 

kris615

Member
Panowie, ma ktoś taki telewizor z 50-calową matrycą? Przymierzam się do zakupu TV w tej wielkości i jestem ciekaw jak się sprawuje.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Ja mogę Ci napisać jak sie gra na 65h6400 bo mam takiego zapaleńca co na PS jajka smaży
Z tego co mówi to gra sie bardzo dobrze,może to nie jest poziom w905,ale nie narzeka na płynność czy inputlag(a w sieci gra prawie non stop)
Jedynie co powtarza że wejście w tryb gry jest skomplikowane,w w905 TV sam przełączał sie w odpowiedni tryb po włączeniu konsoli
 

zanketsu

New member
Dzięki piteron za info - empiryczne doświadczenie (nawet z drugiej ręki) się przydaje. A co do wejścia w tryb gry - w naszej leciwej serii C też to było upierdliwe ale do zrobienia ;)
 

dj crazy

New member
Ale przecież tryb gry jednorazowo wystarczy włączyć i wtedy po włączeniu konsoli automatycznie na tryb gry przełącza, przynajmniej ja tak mam przy ps4.
 

zanketsu

New member
Zgadza się dj crazy, tryb gry wyłączy wszystkie wodotryski tiwika i zmniejszy input lag o kilka milisekund - co nie zmienia faktu, że i tak czas reakcji tego TV jest dość spory...
 

gidyja

New member
Czas reakcji poniżej 50 ms. jest jak najbardziej akceptowany i przecietny gracz nie jest wstanie wyczuć różnicy, chyba że jest masochistą pro graczem to wtedy te 40 ms. może być za dużo.

Wytapane z LG-G2
 

zanketsu

New member
Szanowni,

Z innej beczki, poszedłem dziś do jednej z sieciówek obmacać ten UE50H6400 i nie zachwyciłem się przesadnie :/

TV działał bardzo wolno i obraz nie robił przesadnego wrażenia. Sprzedawca powiedział, że to z powodu trybu sklepowego (nie pozwolił wyłączyć), który wyświetla obraz tylko w 50 hz i tylko na dwóch rdzeniach.

Czy ktoś może potwierdzić, że tak faktycznie działa tryb sklepowy w tym TV?

Z góry dzięki (srry za literówki, klepię z komórki)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
zanketsu
Nie wiem jak wersja 50 cali, ale ja właśnie zakupiłem 40H6400 jako drugi TV (chyba niewiele się różnią). W sklepie to w ogóle nie patrzyłem na obraz właśnie przez odpalony tryb sklepowy. W domu zupełnie inna bajka. Jako długoletni użytkownik i zwolennik plazmy muszę przyznać, że ten Samsung bardzo pozytywne mnie zaskoczył. Oczywiście powyłączałem wszelkie ulepszacze i kanały HD prezentują się bardzo dobrze. TVN24 jakość bez zastrzeżeń aż miło się patrzy, podobnie Canal plus i oczywiście inne programy też. Niektóre SD bardzo słabo, ale to akurat żadne zaskoczenie.
Także mając dobry sygnał w tym kanały HD jak najbardziej mogę ten TV polecić.
 

kris615

Member
Od wczoraj mam 50-tkę. Zamieniłem ją z F46, z którego byłem bardzo zadowolony. Tylko taka wielkość wchodziła u mnie grę. Czytam fora i wiedziałem, że nie będę miał matrycy Samsunga. Matrycę mam D - Chimei Innolux /Chilin/. Na razie testuję ustawienia ale nie jest najgorzej.
 
Ostatnia edycja:

radek184m

New member
Witam. Mam takie pytanie. Dziś byłem w media markt i zainteresował mnie telewizor 40H6400. Poczytałem trochę opinii i stwierdziłem, że chyba nie jest najgorszy. Chcę się jeszcze tylko upewnić. Sprzedawca powiedział mi, że telewizor jest z 2014. Tu pytanie czy jeżeli zrobię aktualizację oprogramowania legalnego w sensie samsunga(czy aktualizacje są automatyczne?), czy dalej jest tam przegladarka z flash playerem.
I drugie pytanie czy ten model nie boryka się z kurzem za matrycą? Gdyż czytałem, że model 48' boryka się z tym problemem.
 

anedam

New member
Aktualizacje

Aktualizacje są automatyczne. Telewizor sam je pobiera i wgrywa o ile ma ustawiony dostęp do Internetu. Jest tam przeglądarka z Flash Playerem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry