Nowe telewizory SAMSUNG seria H

luwa

New member
Odnośnie modelu UE48H6400AK dzisiaj już bez problemu "zobaczył" aktualizację softu 2740 i ją zainstalował przez sieć. In minus zostaje tylko ta nieszczęsna gwarancja.
 

vestpol

New member
Proszę o pomoc bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Jak dostac się za pomocą TV do dysku podłączonego do routera?

Mam Samsunga 75h6400 i podobno jakaś aplikacja Samygo ale nawet nie wiem jak to zainstalować.

Jeżeli są jakieś tematy o tym to proszę o linka
 

scigal

New member
Hej mam takie pytanie do uzytkownikow Samsungow serii H, mam 55H6700 i wersje softu 2710.. Ciagle wyskakuje mi info na TV zeby zainstalowac wersje 2740 a ja jej nie chce bo wszystko moim zdaniem dziala idealnie na TV i troche boje sie ze nowy soft cos spi***** Wiecie moze czy da sie gdzies wylaczyc to przypominanie o sofcie? Dzieki
 

przeeemek

New member
Dzisiaj muszę zamówić tv. Będzie to najprawdopodobniej wersja AK. W mall i agito 55h6400 jest obecnie za 3019zł. na satysfakcja.pl jest za 3018zł - w opisie napisali, że z polskiej dystrybucji i 24m gwarancji. Jak znam życie to też pewnie wersja AK. Czy ktoś kupował u nich sprzęt? Na allegro mają same pozytywy. Mają też chyba jakieś powiązanie z x-kom. Gdzie najlepiej kupić z tych trzech?
 

Rafal7

Banned
Dzisiaj muszę zamówić tv. Będzie to najprawdopodobniej wersja AK. W mall i agito 55h6400 jest obecnie za 3019zł. na satysfakcja.pl jest za 3018zł - w opisie napisali, że z polskiej dystrybucji i 24m gwarancji. Jak znam życie to też pewnie wersja AK. Czy ktoś kupował u nich sprzęt? Na allegro mają same pozytywy. Mają też chyba jakieś powiązanie z x-kom. Gdzie najlepiej kupić z tych trzech?

Zadzwoń na infolinię MM i tam zapytaj, ja swój w Grudniu wyrwałem za 3249 zł.
 

robiott

New member
Witam,

Dzięki korzystaniu z rozwiązania Smart DNS cieszę się dostępem do Netflixa z USA/UK or Iplayera BBC z UK. Do tej pory podłączam laptopa do TV, ale chciałbym korzystać z Netflixa na Smart TV.

Dzięki zmianie lokalizacji (amerykańskie IP, angielskie IP) powinienem uzyskać dostęp do biblioteki z Netflixem dla USA. Niemniej uzyskałem informację, że niektóre modele są "hardcoded" i możliwość dostępu do aplikacji z USA jest zablokowana.

Byłbym wdzięczny za podzielenie się wnioskami osoby, która korzysta, próbowała korzystać/mieć dostęp np. z Netflixa lub innych aplkacji z USA czy UK dzieki usłudze Smart DNS czy zmianie VPN.

Czy orientujecie się w których modelach opcja dostępu do aplikacji z USA jest zablokowana?
Planuję zakupić model z serii H6400.

z góry dzięki za pomoc
 

Rafal7

Banned
Ja bym nie liczył że któreś modele mają odlokowaną ta możliwość, w ostatnich miesiącach bylo tyle aktualizacji oprogramowania że napewno to zostało zablokowane.
 

malllin

New member
Cześć.

Czy między modelami 55-calowymi UE55H6650, UE55H6670 i UE55H6700 jest różnica jakaś inna niż wizualna? Wiem, że one się różnią m.in. rodzajem podstawki i kolorem, ale nie wiem, czy w środku w tych modelach wszystko jest takie samo.
 
Cześć.

Czy między modelami 55-calowymi UE55H6650, UE55H6670 i UE55H6700 jest różnica jakaś inna niż wizualna? Wiem, że one się różnią m.in. rodzajem podstawki i kolorem, ale nie wiem, czy w środku w tych modelach wszystko jest takie samo.

Teoretycznie co do funkcji nie różnią się niczym, chociaż nie wiadomo czy na tych samych podzespołach są budowane i na te same matryce mają.
 

malllin

New member
Pytam, bo zastanawiałem się nad UE55H6700, ale trochę ciężko go teraz dostać, znalazłem tylko w Euro RTV AGD, w wielu sklepach są tylko egzemplarze wystawowe, a znalazlem UE55H6650. I zastanawiam się czy kupić ten. Tym bardziej że IMO podstawka ładniejsza niż w H6700.
 

Metrolog

New member
Kup sobie model 55H6400, do codziennego oglądania w zupełności wystarczy, osobiście kupiłem 55H6700 i żałuję niepotrzebnie wydanych pieniędzy skusiłem się faktem że będzie go można w przyszłości łatwiej sprzedać. Ciekawe tylko komu ? Chyba że ktoś co roku wymienia telewizor to może wtedy ma to jakieś znaczenie.
 

prezy

New member
Bez reklam
Jezeli Tobie nie zalezy na DVB-S to rzeczywiscie mozna celowac w model nizej. Nie jestem pewien co do tunera S/S2. A zawsze kasa zostaje w kieszeni

Prezy for HDTV
 

anedam

New member
A czy te modele wyższe niż 6400 nie mają mocniejszego procesora? Pytam, bo kupiłem swój już dosyć dawno i nie pamiętam szczegółów. Ktoś z rodzinki kupował 6650 i sprzedawca mu powiedział że szybciej przełącza między kanałami niż 6400. Potem u niego w domu sprawdziłem i faktycznie, na oko przełącza szybciej niż u mnie. To jest jednak ważne dla komfortu oglądania.
No i jest jeszcze kwestia tunerów. W 6400 jest PIP, ale ja nie mogę np. oglądać Polsatu i jednocześnie mieć w małym okienku TVN-u. To samo z nagrywaniem, nie mogę oglądać jednego kanału a w tym czasie nagrywać innego. W opisach 6700 jest napisane "twin-tuner", czy to znaczy że z nim bym mógł (używam naziemniej DVB-T)?
 
Model H6400 ma pojedynczy tuner, oglądanie PIP w ramach jednegi mux. Modele H6640-H6700 posiadają podwójny tuner, można ogladac i dwa niezależne programy w eamsch jednego ridzaju DVB lub oglądać i nagrywać inny. Ostatnio dopóki Samsung nie zepsuł firmware można było na PC poprzez SmartView 2 oglądać po sparowaniu z TV inny program niz w TV. Jednym słowem mieliśmy dwa telewizory w jednym.
 

harpun

New member
Tak średnio można nagrywać i oglądać dwa rózne programy w ramach DVB-S na h6670. Nie mówiąc już o przełączaniu podczas nagrywania. U mnie po prostu nagrywasz co oglądasz i nie ma innej opcji. Używam karty CI Polsatu.
 
Model H6400 ma pojedynczy tuner, oglądanie PIP w ramach jednegi mux. Modele H6640-H6700 posiadają podwójny tuner, można ogladac i dwa niezależne programy w eamsch jednego ridzaju DVB lub oglądać i nagrywać inny. Ostatnio dopóki Samsung nie zepsuł firmware można było na PC poprzez SmartView 2 oglądać po sparowaniu z TV inny program niz w TV. Jednym słowem mieliśmy dwa telewizory w jednym.

POPRAWKA DO MOJEJ ODPOWIEDZI - PISAŁEM Z TELEFONU I STĄD TE BŁĘDY

Model H6400 ma pojedynczy tuner, oglądanie PIP w ramach jednego MUX. Modele H6640-H6700 posiadają podwójny tuner, można oglądać dwa niezależne programy w ramach jednego rodzaju DVB (obraz główny i PIP) lub oglądać jeden i nagrywać inny. Ostatnio dopóki Samsung nie zepsuł firmware można było na PC poprzez SmartView 2 oglądać po sparowaniu z TV inny program niż w TV. Jednym słowem mieliśmy dwa telewizory w jednym.
 
Do góry