Nowe telewizory SAMSUNG seria H

tdx

New member
Bez reklam
No tak ale nie doczytałem że w flv nie obsługuje hevc, to co dałem teraz to TS więc w teorii powinno ruszyć ;)
 

radier

Member
Bez reklam
Na Holenderskiej stronie Samsunga pojawił się model UE40H6670

Porównanie z H6400 i H6200 w tym samym rozmiarze: Samsung TV | SAMSUNG

Różnice w stosunku do H6400 to 600Hz CMR, Micro Dimming i tuner DVB-S2. Dostępność cześć usług SmartTV jest inna, więc nie koniecznie w każdym europejskim kraju ten model się pojawi.
 

yaroray

New member
Na Holenderskiej stronie Samsunga pojawił się model UE40H6670

Porównanie z H6400 i H6200 w tym samym rozmiarze: Samsung TV | SAMSUNG

Różnice w stosunku do H6400 to 600Hz CMR, Micro Dimming i tuner DVB-S2. Dostępność cześć usług SmartTV jest inna, więc nie koniecznie w każdym europejskim kraju ten model się pojawi.

Jak również dwa tunery i dodatkowy odbiornik IR na kablu (tak przynajmniej to rozumiem).
 

yaroray

New member
Odbiornik IR na kablu dostałem ze swoim TV.
Widocznie w opisie jest błąd albo u nich jest inaczej.
Radier czy możesz powiedzieć jaka jest jakość w TVN Playerze? Czy film/serial ustawiony na HD rzeczywiście wygląda jak HD i nie ma pikselozy? Widziałem taki przypadek na UE40F6640.
 

qbek78

New member
Bez reklam
W tym modelu z holenderskiej strony jest różnica również w stylistyce. Widnieje "Metal Bar Design" w miejsce ToC z H6400 co zresztą widać trochę na zdjęciach.
 

radier

Member
Bez reklam
TVN Player to jest główna appka wałkowana w moim domu i w HD wygląda bardzo dobrze, ale na pewno sygnał z nc+ czy CP dałby jeszcze lepszy efekt.

Ogólnie jak mam DVB-T to oglądanie seriali czy programów w TV w SD kiedy jest IPLA/TVN Player mija się z celem.

@qbek78

Trochę widać? Przecież mają totalnie różne podstawy i inną ramkę :p
 
Ostatnia edycja:

qbek78

New member
Bez reklam
Chodziło mi o ramkę. Podstawa rzecz jasna, rzuca się w oczy od razu, dla mnie z kolei mniej istotna bo tv do zawieszenia.
 

przeeemek

New member
No i mamy pierwszą aktualizację do TV. TV zaktualizował się automatycznie, nawet nie wiem kiedy, tylko komunikat wyskoczył, że zaktualizowano oprogramowanie do wersji 1104. Jeśli dobrze pamiętam to wczoraj było 1103.

Pierwsze co zauważyłem po włączeniu tv to wciśnięcie przycisku smart hub nie przenosi nas od razu do smarta. Na dole ekranu wyświetlają się polecane aplikacje. Fajnie to wygląda.
 

radier

Member
Bez reklam
W opcjach aktualizacji wyłącz aktualizacje automatyczne. Z opisu wynika, że robi to kiedy TV jest wyłączony. Średnio mi się podoba taka samowolka.

Inna sprawa to nie ma opcji updatu via USB, ale w moim przypadku to nie problem.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jest.
wyłącz
Pomoc techniczna > Aktualizacja oprogramowania

jak masz soft na usb dajesz
Pomoc techniczna > Aktualizacja oprogramowania > Akt. teraz
 

przeeemek

New member
Przeszukałem trochę dysk i wszystkie pliki w x264 uruchamiają się bez problemu. W najwyższej rozdzielczości. Uruchomiłem również plik w x265 w rozdzielczości 1920x1080. Działa bez zarzutu. Tak jak wcześniej pisałem musi być odpowiedni kontener. Sama zmiana rozszerzenia nic nie daje.




i jeszcze nowy wygląd smarta


 

kaper.1981

New member
Bez reklam
czy ten tv jest pozbawiony w całości bandingu mowa o meczu piłki nożnej.
sadząc po ciszy w temacie to banding jednak jest.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
To akurat jasno jest napisane ze hevc tylko do 1080p :)

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

radier

Member
Bez reklam
A kto mówił, że ten film jest w H265?
Jest tradycyjnie w AVC, ale poza rozdzielczością problemem może być profil High@L5.1

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry