nowe modele onkyo 2011 juz nadchodza :)

pkomp

New member
ładne nawet....tylko brak klapki na te paskudne dziury z przodu...średnio też listwa z przyciskami ale moze na zywca będzie ładniej...funkcje bez szału - skalowanie do 4k....phi.....
 

kryss

New member
najfajniejsze w nowych modelach sprzętu to to że..... potanieją modele zeszłoroczne :) którym naprawdę niczego nie brakuje :)
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No i starsze będą o wiele lepiej wykonane, bo nie mają front panelu z plastiku, a nowe podobno będą miały i to nie tylko te najprostsze modele:) Designem nie grzeszą, ale jest to do przeżycia, zobaczymy jak będą grały:)
 

ra9om1ak

New member
Czy model nowy model TX-NR609 o ktorym jest mowa w cytowanym linku jest bardziej zaawansowanym modelem od istniejacego juz na rynku TX-NR708 ? Do 609-ki widze dolozono tez usb i ethernet jak w 708 - czy istnieja inne roznice - tutaj pytanie do prawdziwych fachowcow.
Dziekuje.
 

edi730

New member
A tak trudno wklepać w google i porównać specyfikację?
Nawet na eu.onkyo jest ten paskud...
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Model 609 z tego co widać dysponuje tą samą mocą (max 160W przy 6 ohmach) ciekawe jakie wymiary bo 608 jest za duża do mojej szafki ;-)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Onkyo na 2011 rok

Witam Was wszystkich też czekam niecierpliwie na nowe modele a szczególnie na model 5009 ,

skalowanie mają mieć do rozdzielczości 4k ?w starych modelach się grzały procesory od skalowania do rozdzielczości Full Hd a co będzie teraz?hmm.Odnośnie wyglądu to przypomina mi klocki Onkyo z lat 90 które można kupić na Allegro :) oto link do nowości

A/V Receivers : TX-NR609 | ONKYO Asia and Oceania Website


co oznacza to....

TI Burr-Brown 192 kHz/24-Bit DACs (PCM1690) for All Channels


a w modelu 5007 jak jest??
 

Aciol

New member
Witam. Mam pytanie może dla niektórych banalne ale nie znalazłem na nie odp. Czy model TX-NR609 ma Bi-Amping? Przejrzałem specyfikacje i nie znalazłem... (może źle szukałem :))
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Bi-Amping ma sens tylko w modelach z najwyższej półki, w tej zabawce niczego byś nie zyskał i nie usłyszał żadnej różnicy w dźwięku...
 

wucash

Active member
Bez reklam
Onkyo niestety dalej najbrzydsze wśród konkurencji. Niby bzdura bo ma grać a nie wyglądać ale jednak to często część wystroju salonu i tu taki pasztet :p Tylko nie wieszajcie mnie od razu proszę :D najwyżej będę skromną mniejszością w ocenie wyglądu ampli onkyo...
 
Do góry