Nowe modele LG z HDD

kavior

New member
Witam.Jestem posiadaczem plazmy LG 42PT81 od około 3 miesięcy.Nie narzekam...Oprócz jednej kwestii.Czasami jest taka sytuacja kiedy włączam plazme , miga zielona dioda ale telewizor się nie uruchamia.Jest tylko czarny ekran.Pilot nie reaguje na żadne polecenia(kompletna zima).I co robię?Muszę wyłączyć plazmę z prądu i jest wszystko ok.
Ma kto jakiś pomysł to proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 

Macieks34

New member
cena

Nawet mi z wysyłka nie wyszło 3600,kurier wydał mi jeszcze 3 zł;)...Oczywiscie w Agito ,dla mnie ten sklep jest super nawet po przeczytaniu opini na tym forum.Kupowałem juz tam wiele razy jeszcze mnie nie zawiedli..:eek:k:
 

Macieks34

New member
kavior napisał:
Witam.Jestem posiadaczem plazmy LG 42PT81 od około 3 miesięcy.Nie narzekam...Oprócz jednej kwestii.Czasami jest taka sytuacja kiedy włączam plazme , miga zielona dioda ale telewizor się nie uruchamia.Jest tylko czarny ekran.Pilot nie reaguje na żadne polecenia(kompletna zima).I co robię?Muszę wyłączyć plazmę z prądu i jest wszystko ok.
Ma kto jakiś pomysł to proszę o pomoc.
Pozdrawiam

A jak sprawa z uziemieniem wyglada??, z tego co czytałem w instrukcji obsługi wazna rzecz,,Ja zainwestowałem w pozadna listwe zasilajaca
elektronika jest czoła na spadki napiecia ,kiedys kilka razy odcieli znajomemu prad i tuner mu siadł musiał wymieniac..
http://www.ps.com.pl/index.php?module=sklep&ss=3&ga=92&gb=495&gp=1258&ix=124275
 

baster20

New member
problem z podłaczeniem kina domowego

Witam mam problem z podłączeniem amplitunera kina domowego technicsa do 42pt81 w tel nie ma wejscia optycznego a chciałbym miec efekt przy oglądaniu divix z telewizora w 5.1 jak to podłączyć dodam że kino nie ma wejscia hdmi ma tylko optyczne i s video bardzo proszę o pomoc dzięki:hmm:
 

baster20

New member
dodawanie napisów

Witam mam pytanko odnosnie programu avisub czy da sie za pomocą tego programu spowolnic napisy jeżeli podczas ogladania filmu za szybko chodzą jeżeli tak to prosze o instrukcję w jakim położeniu ustawic sówak co do lg42pt81 to napisy wklejone avisub smigaja spoko,telewizorek mam od paru dni mimo paru negatywnych opinii zdecydowałem się kupic dysk troszke bzyczy powidoki są ale po czasie znikają ,jestem jedynie zawiedziony, że nie da sie z divixa dzwięku w 5.1 uzyskac poprzez kino domowe nie ma wejscia w tv porażka
Proszę o pomoc odnosnie zmiany szybkosci napisów w avisub :hmm:
 

hipmen

New member
@baster20
Avisub - nie da rady, jak chcesz coś zrobić z napisami, to zrób to przed wklejeniem (np sub-edit playerem, subtitle workshop) do filmu bo później nie ma możliwości zmiany czasów tych napisów.
w subedit-player w menu napisy --> zmień czas wyświetlania napisów.

Jeśli chcesz słuchać 5.1 przez kino z tv (z usb jak rozumiem bo płyty mu nie wsadzisz :) )i mówisz, że nie działa to ja w tym sensu nie widzę...:grin: i tak musiałbyś kino odpalić, więc zapodaj płytkę do kina domowego i oglądaj na tv z dźwiękiem 5.1 (są też kina z wejściem usb - samsunga widziałem chyba)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

baster20

New member
dzięki wielkie za podpowiedz z napisami będe próbował ,co do kina domowego z usb własnie widziałem fajny bajer jest już w większosci kin z tym żę ja mam aplitiuner kina technicsa i myslałem że będę mógł go podpiąc pod tv i z pendriva zapodac divixa w 5.1 a tu klapa więc chyba będę musiał jeszcze zaiwestowac w nowe kino z wejsciem usb szkoda że nie pomysleli fachmani z lg żeby daj wejscie optyczne w tv bo jak mysle to by rozwiązało problem chyba,że jestem w błędzie? jeszcze raz dzięki:eek:k:
 

amsat555

New member
Snieg na ekranie

Witam !Czy ktoś z posiadaczy tej plazmy pt81 ma śnieżenie na ekranie? Polega ono na tym ,że podczas wyświetlania menu czy znianie kanału lub wyświetlania filmu w tle obrazu śnieżą małe zielone punkciki.Znikają tylko gdy nie ma żadnego żródła sygnału.Od czego to może być może ktoś wie lub się domyśla ?Proszę o podpowiedż.
 

mihu

New member
amsat555 napisał:
Witam !Czy ktoś z posiadaczy tej plazmy pt81 ma śnieżenie na ekranie? Polega ono na tym ,że podczas wyświetlania menu czy znianie kanału lub wyświetlania filmu w tle obrazu śnieżą małe zielone punkciki.Znikają tylko gdy nie ma żadnego żródła sygnału.Od czego to może być może ktoś wie lub się domyśla ?Proszę o podpowiedż.

Witam ! Ostatnio też to zauważyłem na swoim PT81.... Wmawiam sobie, że to wina kabla idącego od tumera sat do tv .... (obecnie mam po euro - za jakiś czas sprawdzę jak jest z componentem i zamelduję....) Pozdrawiam !
 

timbot

New member
Bez reklam
żeby sie nie rozpisywać, to się nie da, poczytaj o podobnej sytuacji, nie ważne że nie masz n-ki, tylko inna platforme
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23590

możesz szukać, jak programować odbiornik platformy, żeby automatycznie przełączał kanały, a na tv ustawić nagrywanie godzinami (oczywiscie tylko z jednego, tego samego źródła - dekodera, który sam będzie przełączać kanały, o ile tak sie da)
 

timbot

New member
Bez reklam
w modelu pc51 lub pc2rr mozna bylo w menu serwisowym, moze i nowym lg tak mozna, niestety nie mam sily przeszukiwac forum, ale poszukaj, ktos opisywal
 

darqs

New member
500 GB WD External Elements Hi-Speed USB 2.0 7200, czy na ten dysk zewnętrzny będę mógł zgrywać dane czyt. filmy ?? Posiada zasilacz. ;p
 
Do góry