Nowe kolumny paradigm Prestige

robertuss

Active member
Bez reklam
Już wprowadzono podobno;) ciekaw jestem ceny.Jak to ma być droższe od SUB15 do zbliży się do ceny 18-19tys, nierozsądne to będzie

11541930_10153665836021542_1328231145601648356_n.jpg


11217519_10153665836041542_3688650501473710353_n.jpg


10955167_10153665836016542_3128516947368097766_n.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo ceny poszły i to nie jest fajne ale ten $ też mało nie poszedł... a oni przez dobrych kilka lat cen nie podnosili...

Co Suba fajnie wygląda (tylko jak dla mnie dwa pokrętła powinny być na froncie a reszta z tyłu) ale powinni dać jeszcze pilota do niego i mikrofon do kalibracji takie ceny już zobowiązują do takich "gadżetów"
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Wiadomo ceny poszły i to nie jest fajne ale ten $ też mało nie poszedł... a oni przez dobrych kilka lat cen nie podnosili...

Co Suba fajnie wygląda (tylko jak dla mnie dwa pokrętła powinny być na froncie a reszta z tyłu) ale powinni dać jeszcze pilota do niego i mikrofon do kalibracji takie ceny już zobowiązują do takich "gadżetów"



A ja myślę że zamiast tych nóżek to dać powinni do kompletu kolce.Nie wiele różni się od mojego 300wat więcej.I co cena podchodzić będzie pod 20 tys?I do wyrwania będzie za 14tys.Nie adekwatne.Ja zrobiłem dobry interes.Jakoś Velodyne nie podrożał.Mając w ręce 15 tys to bym atakował już DD18+ za 20 tys
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale dystrybutor Velodyna cały czas reguluje ceny - bywa że po kilka razy w ciągu roku i to jest lepsze niż tak jak robił Polpak ze przez kilka lat nic nie robił aż nagle pier.... cenę i dla ludzi to jest szok...


Ale DD+18 kosztuje ponad 31 tyś. za 20 tys nie kupisz w RP a z zagranicy też dużo taniej może nie wyjść...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ale dystrybutor Velodyna cały czas reguluje ceny - bywa że po kilka razy w ciągu roku i to jest lepsze niż tak jak robił Polpak ze przez kilka lat nic nie robił aż nagle pier.... cenę i dla ludzi to jest szok...


Ale DD+18 kosztuje ponad 31 tyś. za 20 tys nie kupisz w RP a z zagranicy też dużo taniej może nie wyjść...

za 20tys był nowy na allegro i tak się czepiłem tej ceny bo i sprzedawca mi pisał od którego ja kupiłem sub że za 20 tys dla mnie by ściągnął z USA DD18+ a o gwarancje nie problem , aby tylko była kasa;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak gwarancja to nie problem? Przecież byś musiał sub wysłać w razie naprawy do USA. To jest sprawdzone na 100% w RP w Łodzi nie zrobią takiego suba w ramach gwarancji.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jak gwarancja to nie problem? Przecież byś musiał sub wysłać w razie naprawy do USA. To jest sprawdzone na 100% w RP w Łodzi nie zrobią takiego suba w ramach gwarancji.

No jak wezmę prosto od producenta w USA to dystrybutor polski nie będzie miał go w swojej bazie i nie naprawi go?To tak jak sprowadzany sprzęt z Niemiec a onkyo nie chce go robić , ale zgodne to jest z przepisami unii??




Niepodchodzi mi


[Youtube]9BzCJni6qy8[/YouTube]
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Naprawi jak najbardziej ale komercyjnie
Z towarem z unii już nie jest tak prosto,nie należy zapominać kto jest dystrybutorem w danym kraju
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Robertus nie wiem jak to jest jak się weźmie bezpośrednio od Producenta ale na pewno jeśli kupisz syba velodyne w sklepie w USA albo np. w Niemczech to tylko tam Ci zrobią na gwarancji.. na 1000% tak jest ... Pomimo że Sprzedawcy w Niemczech potrafią mówić co innego, a tym samym wprowadzają w błąd ( tak mojego kumpla wprowadzono w błąd) sub musiał być wysyłany do Niemiec tam gdzie był kupiony. W RP nie chcieli zrobić na gwarancji.
Podobnie zresztą jest np. z amplitunerami Onkyo...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Problem jest taki, że dystrybutor de nie chce płacić za naprawy w PL.
Wyprzedzam pytanie, czemu dystrybutor PL nie może na klate naprawić, bo to przecie zjedna sztuka. Ano tak, że jak było jeszcze JVC Polska to sprzedali 50 kamer w Polsce, a do naprawy dostali 200 na gwarancji Eu widzisz ich dzisiaj? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego jest prosta zasada chcesz naprawić sprzęt w RP trzeba kupić z polskiej dystrybucji... Gdybym zainwestował w dystrybucję swoje pieniądze często są to pieniądze życia albo bardzo duży kredyt (albo po części jedno i drugie) tak samo bym postępował w przeciwnym wypadku interes by się pokręcił z rok i po kasie ...
 

maciekplacek

New member
no tak ale czemu za naprawę nie mogą się dystrybutorzy jakoś wspólnie rozliczać, może warto by dokupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie i tyle
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że powodem jest fakt że w Niemczech, w Anglii czy też np. w USA znacznie więcej się sprzedaje rtv niż w RP i naszym dystrybutorom by się to nie opłaciło - patrząc że byłaby lepsza cena u nich to raczej cienko by to wychodziło....
Do tego są takie firmy USA które same z siebie chcą żeby to dany dystrybutor w danym państwie zajmował się sprowadzaniem ich sprzętu jak i serwisem..
 
Ostatnia edycja:
Do góry