Nowe kolumny paradigm Prestige

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zastanawiasz się nad zmianą?

Nie przecież rok temu kupiłem obecne, czekałem i tak żeby coś wyszło nowego niestety rok poślizgu było... Generalnie jakby ktoś chciał kupić to bym sprzedał podłogówki tak samo zresztą jak i tv (55 cali za mały jest) ale wiesz jak to jest za ile bym sprzedał.. więc nie mam chęci robienia komuś prezentów i po roku czasu za 50% sprzedawać sprzęt.. Popatrz że poprzednie KD mam w sypialni bo takie ceny chodzą na rynku że lepiej sobie zostawić i korzystać z tego niż za prawie darmo oddać.. A tak w sypialni stoi i służy jako drugi zestaw...
Ale kolumny Prestige podobają mi się i mam nadzieję że grają ze 30% lepiej ( ... i że lepiej są zrobione i lepiej wyglądają na żywo :) w stosunku do moich. Tak jak napisałem jest więcej kolorów i ten który mi się podoba :). szkoda że rok temu nie wyszły.. Ale kilka lat trzeba pograć na tych żeby troszkę je skonsumować.. Choć tez myślę o innej firmie jak kiedyś będę zmieniał ale poczekamy zobaczymy.. Najbardziej jednak jestem zły na tv, a właściwie na wielkość tv bo sam tv z niego jestem zadowolony i jeego najchętniej bym wymienił ale nie sprzedam za 50%...
55 cali to pomyłka...to jest takie naprawdę minimum jakie może być w moim przekonaniu.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolumny bardzo ładne. Ceny nie dla przeciętnego Kowalskiego. Ale i takie trzeba mieć w swojej ofercie. Lolek, a one mają zastąpić serię Reference czy będą wyżej pozycjonowane?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolumny bardzo ładne. Ceny nie dla przeciętnego Kowalskiego. Ale i takie trzeba mieć w swojej ofercie. Lolek, a one mają zastąpić serię Reference czy będą wyżej pozycjonowane?

Dla mnie jest to seria między Reference a Signature. Ceny nie są małe ale to było pewne że jeśli zrobią cos pomiędzy to kasa już będzie konkretna i przeciętny Kowalski nie kupi sobie , ale i mają kolumny dla Kowalskiego. Zresztą patrzeć tak na ceny to nawet Signature jak się mają do takich producentów gdzie kolumny kosztują po 100 tys czy więcej. Kropla w morzu...
Ale wykonanie na pewno jest lepsze niż w Reference a i grają zapewne lepiej choć na pewno nie aż tak dużo lepiej jak różnica w cenie, ale to tak zawsze jest - wybór jest prosty albo kogoś stać i kupuje albo nie stać i kupuje tańsze i też człowiek jest zadowolony :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
paradigm-tour-fig26-lg.jpg


paradigm-tour-fig21-lg.jpg

paradigm-tour-fig19-lg.jpg


Na Wiosnę dostępne będą także z tej serii Subwoofery 1000SW i 2000SW 15"

paradigm-prestige-series_sub_ces-2015-jpg.14516
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I z tego co chyba widać to będą to suby w obudowie typu zamkniętego... Ale do tych kolumn z głośnikami 16 czy 18 to już trzeba będzie kupić odpowiedni sprzęt żeby dać im prądu... Paradigmy lubią i to dużo...
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Wolę Velodyne DD 18+ ;) skrzynia z polotem.Kanciaki w takim budzecie to raczej przeszłość.Odnośnie lakieru to musi być Prestige hehe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wolę Velodyne DD 18+ ;) skrzynia z polotem.Kanciaki w takim budzecie to raczej przeszłość.Odnośnie lakieru to musi być Prestige hehe

Ja tak jak napisałem kwestia gustu co komu się podoba... mi akurat się podobają te kolumny ale też maja one grać lepiej od serii studio a to trzeba sprawdzić i samemu posłuchać...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja tak jak napisałem kwestia gustu co komu się podoba... mi akurat się podobają te kolumny ale też maja one grać lepiej od serii studio a to trzeba sprawdzić i samemu posłuchać...

Nic by im się nie stało jakby i ten Subwoofer otrzymał "Srebrny Pierścień" dookoła głośnika.To taka moja uwaga
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nic by im się nie stało jakby i ten Subwoofer otrzymał "Srebrny Pierścień" dookoła głośnika.To taka moja uwaga

Wiesz co do suba to ja osobiście i tak nie kupię innego niż Velodyne lub Rel przynajmniej na chwilę obecną.
Co do Twojej uwagi to zgadzam się nic by się nie stało, choć u mnie i tak sub zawsze jest z maskownicą ... więc dla mnie nie ma to znaczenia aż tak dużego. Wolałbym przy zakupie tego suba - zamiast pierścienia srebrnego żeby grał fajnie...


To nie Kef :) i tak dużo zapożyczyli


Raz jeszcze napiszę, że to kwestia gustu, mi lepiej podobają się Paradigmy niż Kef-y, a co kto pożyczył od kogo to też można dyskutować bo kilka zapewne kolumn by się znalazło, które są podobne...
Rozumiem że Tobie się podobają Kefy ?
Dla mnie jedynie kolumny za odpowiednią kasę są wzorniczo odróżniające się od innych kolumn.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Jedne i drugie pierwsza klasa ;)
Choć Paradigmy ciut ładniejsze,
Lolek, jak uda ci się odsłuchać to napisz dwa zdania, obecnie poza moim zasięgiem, ale kiedyś kto wie...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedne i drugie pierwsza klasa ;)
Choć Paradigmy ciut ładniejsze,
Lolek, jak uda ci się odsłuchać to napisz dwa zdania, obecnie poza moim zasięgiem, ale kiedyś kto wie...

Na pewno ich posłucham ale nie wcześniej niż maj - czerwiec.... oczywiście dam znać...
tak jak napisałeś dziś poza zasięgiem ale kto wie co będzie jutro :) A druga sprawa zawsze można kupić z głośnikami 14 -ami zawsze taniej i na 99% myślę że nie będzie im brakowało basu na nasze salony jakie mamy w mieszkaniach czy też w domach...
 
Do góry