Nowa topowa seria telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony , KD-65ZF9 i KD-75ZF9 linia - 2018 .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Włoski test telewizora Ultra HD LCD firmy Sony KD-65ZF9 z dnia 29 stycznia 2019 r . Końcowe podsumowanie testu potwierdza ,
że telewizorem tym warto się bliżej zainteresować . :|

https://altadefinizione.hdblog.it/2019/01//29/recensione-kd-65zf9-android-tv-sony-serie-master/
Warto odnotować , że wreszcie system operacyjny Android TV wersja 8.0 Oreo z nowym SoC MediaTek MT 5893 działa płynnie .(wreszcie odpowiednia kombinacja oprogramowania i sprzętu) To mnie
cieszy .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
WARTO KUPIĆ ZF9 75 DOBRY TV I DO FILMOW I GRANIA
czy cena jest teraz 15 tys na allegro za 75 cal jak tak dobra cena.
Ciekawi mnie jeszcze jak wypadnie xg9505 vs zf9
 

apabs

New member
Ja się zastanawiam nad nieco inną kwestią. Czy sygnał z dekodera AX4KBox będzie wystarczająco dobry dla 75-calowego TV?
Nie mam kina domowego. Oglądam filmy tylko z platformy NC+. W zamyśle miałem kupić Ten model SONY w wersji 65, ale jak poczytałem Wasze posty i informacje o ilości stref podświetlania, to się zastanawiam nad 75.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pytanie jest jedno o ile więcej stref w większym tv spisuje się lepiej w tym modelu w stosunku do 65 calowego tv ?
 

apabs

New member
W sumie to ja się bardziej martwię tym, czy będzie dobra jakość sygnału satelitarnego na tak dużym ekranie. Jakość czerni jest dla mnie zupełnie wystarczająca, tym bardziej, że zawsze doświetlam ścianę za tv.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
A tak panowie szczerze zf9 75 cali jest lepszym tv pod względem czerni hdr i podświetlenia od nowego xg95? 75 cal
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałeś, ale na cuda nie liczyłbym.. myślę, że dla wielu kontrast jest ważniejszy...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Zf9 ile ma ram 2 GB ? Bo z tego co wyczytałem xg95 ma mieć 4gb to napewno system będzie lepiej chulal.
Mi zależy na czerni hdr i podświetleniu do filmow i niskim inp do ps4 i za jakiś czas jak wyjdzie ps5
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Zastanawiam się powoli nad tym tv czy wybrać go kosztu 15 tys zł czy samsung q9fn 75 16 tys i nie wiem który wybrac
 

apabs

New member
Ja już mam totalny mętlik w głowie. Wczoraj w SONY Center oglądałem 75 cali ZF9 z sygnałem NC+ z „mojej” odległości tj, 3-4 m i niestety jakość mnie rozczarowała. Czyli dla mnie mimo chęci i możliwości pozostaje raczaj 65 cali. Opinie na temat ZF9 są tutaj mocno podzielone, lub raczej na nie. Czy pozostaje mi Samsung Q9?
 

feromann

Member
Ja już mam totalny mętlik w głowie. Wczoraj w SONY Center oglądałem 75 cali ZF9 z sygnałem NC+ z „mojej” odległości tj, 3-4 m i niestety jakość mnie rozczarowała. Czyli dla mnie mimo chęci i możliwości pozostaje raczaj 65 cali��. Opinie na temat ZF9 są tutaj mocno podzielone, lub raczej na nie. Czy pozostaje mi Samsung Q9?
najlepszy byłby ZD9-tylko,niestety w grę wchodzi używka lub powystawowy,jeśli nie jesteś do końca przekonany do ZF9 czy Q9 to nie ma co wywalać tyle kasy tylko pozostaje kupić dobrego średniaka na przeczekanie na coś porządnego:D
 
Do góry