Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Fajnie, fajnie... Faktycznie trochę we wnęce, ale jak gra to gitara ;-)
Cyknij jeszcze fotkę jak wyglądają BX1? Skoro salon wielki to taki kącik jest jego małą częścią.
Na fotce widzę jakiś stolik, więc przypuszczam że wypoczynek i tylne są w sporej odległości od TV i frontów?
 
armaniq jaki Beneq ? Zdjęcia jakościowo wyglądaja super :) Skoro S5 robi tak dobre fotki to chyba tylko ja w swojej Z2 nie potrafię robić zdjęć :D
 
Nie duszą się te kolumny? Kilka cm od ściany z prawie każdej strony chyba nie wpływa najlepiej na akustyke.

Żeby było idealnie to trzeba by dom budować pod kino :) Ma się to co się ma inaczej się nie da
Kolumny tylne sa przy suficie wiem że zaraz będzie lawina komentarzy że powinny być z tyłu ale od razu powie że były z tyłu na standach które szybko zlikwidowałem zamieniając na oryginalne przysicenno sufitowe uchwytu monitor audio. Estetyka oraz bliskość tych głośnikow za narożnikiem nie były dla mnie zadowalające. teraz mam je dalej i jest dużo lepiej z dźwiękiem. Dodam że wyrko do wywalenia czekam na nowe sofy które będą bliżej tv a dalej tylnych głośników

86048bba1ad3b.jpg


a3c1dc17b6cf8.jpg


Najlepsza jest kula zamontowana tymczasowo nad stolikiem na sylwestra. 40 zł i tyle radości

898b862333149.jpg
 
Ostatnia edycja:
Żeby było idealnie to trzeba by dom budować pod kino :) Ma się to co się ma inaczej się nie da
Kolumny tylne sa przy suficie wiem że zaraz będzie lawina komentarzy że powinny być z tyłu ale od razu powie że były z tyłu na standach które szybko zlikwidowałem zamieniając na oryginalne przysicenno sufitowe uchwytu monitor audio. Estetyka oraz bliskość tych głośnikow za narożnikiem nie były dla mnie zadowalające. teraz mam je dalej i jest dużo lepiej z dźwiękiem. Dodam że wyrko do wywalenia czekam na nowe sofy które będą bliżej tv a dalej tylnych głośników
Aha... tak to wygląda... Jak tyły skierowane w stronę słuchacza to powinno być ok.
W dodatku nie ma obaw o to, że dzieciak standy przestawi ;-)
 
Powidz mi po co ci kratka w dolnej obudowie kominka ? kratka potrzebna ok ale po co taka za kilkaset zł ??? bo te narożnikowe nie są tanie, a tam mała kratka wystarczy ;) bo kominek z dołu nie bierze tyle powietrza co wydala np ta kratka u górze która jest super

daj foty kominka, co planujesz na obudowanie w koło i na blat ??
sam robiłeś czy firma :)
 
Kominek sam robiłem jeszcze nie skończony. Koszt kratek nie jest w cale duży zależy gdzie się kupuje. Na blat ma być czarny kamień w koło i tyle
 
Żeby było idealnie to trzeba by dom budować pod kino :) Ma się to co się ma inaczej się nie da
Kolumny tylne sa przy suficie wiem że zaraz będzie lawina komentarzy że powinny być z tyłu..

Wręcz przeciwnie, powinny być bardziej z boku. Tu nie ma tylnych kanałów w tym układzie.
Ale niewiele do ideału brakuje. Jest nieźle.
 
Tylko pewnie w Twojej wersji ona pływa solo ;)

Nie, w mojej wersji zamiast Walkera jest armanig ;)

Mi osobiście bardzo się podoba. Moim skromnym zdaniem masz idealne warunki na podwieszany ekran i projektor !!!

Nie do końca idealne, jeżeli w tą wnękę ekran, to będą spore odbicia z bocznych ścian i wyłoży się topowa projekcja z ekranem na czele, ew. przed wnęką.
Tak czy inaczej, salonik bardzo fajny.
 
Ja tam zaś techniczne pytanie ;P tam masz panele czy kafle ???
Pod kominkiem nie powinno być paneli z uwagi na ochronę przeciwpożarową i zagrożenia.
Jak masz odebrany budynek to ok, ale w przeciwnym razie kierownik budowy może ci nie klepnąć pieczątki o oddaniu do użytku domu.

Już nie jedna osoba się nacieła :) w całym salonie jest gres ze względu na ogrzewanie podłogowe
wygląda on tak
TROPHY-11.jpg
 
Ostatnia edycja:
Tak jak koledzy napisali, tj. Dla zwykłego ekranu taka wnęka z białymi ścianami to masakra dla obrazu chyba że zamiast tego tv zamontowany stały ekran typu magic screen itd.. :)
 
Sciany są szare biały to tam tylko sufi jest ale dajcie juz spokoj gdzie tam do projektora jak przyjdzie czas i pora to sie bedzie myslec moze wtedy sprzet wyląduje w pokoju nad garażem gdzie jest idealny prostokat 40m2 wykladziny, same okna dachowe z roletami itd. Ale to daleka droga. Na razie jest jak jest a dziś bedzie niezła zabawa i tym sie trzeba zając więc Wszystkiego Najlepszego Wszystkim w Nowym Roku !
 
To i moja galeria

Dodam tylko iż inspiracje z projektora w szafce wiozłem od jednego z forumowiczów.W przyszłości zamierzam również zmienić ohydne meble i wykonać sufit podwieszany w zabudowie będzie ekran
 

Attachments

  • IMG_0485.JPG
    IMG_0485.JPG
    119,5 KB · Wyś: 73
  • IMG_0484.JPG
    IMG_0484.JPG
    122,5 KB · Wyś: 73
  • IMG_0483.JPG
    IMG_0483.JPG
    102,1 KB · Wyś: 69
  • IMG_0482.JPG
    IMG_0482.JPG
    131,2 KB · Wyś: 79
  • IMG_0486.JPG
    IMG_0486.JPG
    213,3 KB · Wyś: 75
  • IMG_0487.JPG
    IMG_0487.JPG
    159 KB · Wyś: 73
Do góry