Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co tu dużo pisać , teraz , można pisać o fizyce jazdy , z drugiej strony trzeba się na nowo uczyć grać 😄 .
Naprawdę granie sprawia frajdę ,zwłaszcza dla takiego niedzielnego gracza jak ja , co cieżko czas wysupłać na cokolwiek nie mówiąc o graniu .
Armani dzięki za cynk już się ściąga , tylko 300km dali , z tego co wyczytałem , ale napewno wypróbuje .
 
Wklejam tutaj, żeby nie zaśmiecać innego wątku

A jaki masz ekran, bo projektor Benq (chyba jeszcze ;) )
Wrzuciłbyś kilka fotek z projekcji....

No właśnie, kiedyś już pytałem, ale odp. brak. Armanig podziel się tą informacją:)

Były 3, będzie 4. Życzyłbym sobie docelowo multiformat i poluje.
Fotka z S5, szczerze? Nie pamiętam już który to był ekran. Dwa ściągałem z ebaya, jeden używka.
Fotki robione jakieś pół roku temu, zresztą jest data na zegarku ;)
Jak założę osobny wątek skrobne kilka słów, muszę tylko ogarnąć katalogi, posegregować itp.
Zdjęcie z ręki, deko rozmazane i po zmniejszeniu w paincie - lekka kompresja wyszła.
Jedynie dla poglądu. Te docelowe, postaram się zrobić czymś więcej jak telefonem.
Na ekranie tapety, statycznie, aby uniknąć rozmazania.

krok_proj.jpg


miasto_proj.jpg


trawa_proj.jpg


20150511_214555.jpg
 
Kurde, mnie cały czas korci czy go wziąć i podmienić dzieciakom, na razie mają HDReady.... tylko czy później mi oddadzą ;)
 
Armanig Myślałem ze zrobisz nam prezent i założysz swój wątek na gwiazdkę. .. ;-(
PS. ładne tapety masz na pulpicie. .. ;-)
 
Bipo, mam lepsze, ale nie wypada tu wklejać ;)
Założę coś w przyszłym roku, wiesz jak to jest, zawsze coś trzeba dopieścić, tu jakiś kabelek wystaje, tam listewkę trzeba dokręcić, kurzę ogarnąć, stringi pochować i tak leci... ;)
 
Armanig, jaka to przekątną ekranu?
Niezłe foty robi ten S5 w ciemności ;-) Do takiego obrazu jak na tapecie nie miałbym zastrzeżeń :)
 
Armanig, zdjęcia zdjęciami, zawsze będą przekłamywały a szczególnie te robione telefonem. Skrobnij coś o ekranach które miałeś przyjemność, lub nie, oglądać.
 
Do góry