Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
739 Zostało tylko wybrać rozdaj kwiatków oraz zieleniny. Pytam was jak ekspertów-botaników , jaki rozdaj kwiatów pomaga w lepszym brzmieniu w kinie domowym??? Interesuje mi tylko rozdaj kwiatków wspierających brzmienie w kinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.[emoji14]opcorn:

Sa takie ale nawet pisanie o nich jest karalne ;)
 
Było o słuchawkach to ja dziś nabyłem Akg 514 mkII, uważam że za tą cenę grają rewelacyjnie. Dziękuję Blackninja za podpowiedź ;)
 
Ostatnia edycja:
Krzaczki "delikatnie" ogarnięte.
Na chwilę obecną wygląda to tak.
Czekam na krytykę "forumowych detektywów"
Cąłkiem całkiem. Czy stolik/półka to Hubertus czy projekt własny? HUmertus kiedyś miał niemal chyba identyczne
Igitara Heniuś. ;)
Co do M. Knopflera, zapodawałem kiedyś z nowej płytki w wątku muzycznym, krążek super...:D:) Zresztą czy wydał z DS czy sam coś kiepskiego?. ;)
Szósty utwór początkiem przypomina mi Another Brick In The Wall. :D;)
Macie na myśli Tracker?
 
Cąłkiem całkiem. Czy stolik/półka to Hubertus czy projekt własny? HUmertus kiedyś miał niemal chyba identyczne

niestety nie projekt własny, ale jak mebelki zobaczyłem w realu ( nie mylić z popularną siecią dyskontów ) to wpadły bardzo w oko mi i mojej ładniejszej połowie, jakby co mogę podać namiar na PW z tym że nie mam pewności czy nadal ten model jest w ofercie
 
Panowie,
Przy pomocy blackninja zrobiłem sobie wielkanocnego zajączka...
Bliźniaki dziś zamieszkały pod moim dachem...

Goldy 200 w wersji kolorystycznej dark walnut są filigranowymi kolumnami, ale już pierwsze testy potwierdziły, że w pomieszczeniu 20-25m2 poradzą sobie bez problemu.
Wyglądają olśniewająco, nt. grania więcej powiem za kilkanaście dni, kiedy się uformują.

Na tą chwilę to co da się zauważyć, to przede wszystkim dynamika, zdecydowanie mocniejszy ale i szybszy, zwarty bas niż w serii BX, oraz przepiękna detaliczność (zasługa przetwornika wstęgowego).
Zauważyło to nawet moje dziecko, kiedy odpaliłem CD i usłyszało miotełki perkusji, twierdząc, że coś "śnieży" za bardzo ;)

W kolejce czeka centralny i ... surroundy. Co do suba, decyzja jeszcze nie podjęta.

Zapowiadają się fantastyczne święta!

woytaski-albums-gold-200-picture283-img-7903.jpg


woytaski-albums-gold-200-picture284-img-7906.jpg


woytaski-albums-gold-200-picture285-img-7907.jpg


woytaski-albums-gold-200-picture286-img-7914.jpg


woytaski-albums-gold-200-picture287-img-7915.jpg


woytaski-albums-gold-200-picture288-img-7918.jpg


woytaski-albums-gold-200-picture289-img-7919.jpg
 
Ostatnia edycja:
Gratuluje zajączka... świetny zakup... przy okazji podjade sobie je odsłuchać, gdyż jak widzę opieramy się o te same kolumny...
SebaK1205, byłem w zasadzie zdecydowany na zestaw 5.1 oparty o Silver 8.
Jednak posłuchałem (głośników i opinii), poczytałem rady forumowe i się szarpnąłem. A co! :grin:
O walorach muzycznych więcej napiszę kiedy indziej - kolumny jeszcze nie wygrzane, ale już czarują.
Walory wizualne - niebagatelne. Fantastycznie wykończony drewniany fornir, w przepięknym kolorze, który na pierwszy rzut oka jest ciemny, ale w słońcu pokazuje swoje ukryte piękno.
Ulepszone zwrotnice, nowe przetworniki (podobne do tych z serii silver), nowe, mniej masywne maskownice. Niewielkie rozmiary ale potrafią dać czadu! Przeskok z BX - gigantyczny!
Wyglądają pięknie. Ale kilkanaście dni na ułożenie to mało. Raczej kilka tygodni :smile:
Eee tam, będą grały na okrągło ;)
 
Ja również przyłączę się do gratulacji. Piękne kolumny!
Jednak jak już polubi się przmienie danej marki to ten dźwięk pozostaje ;-)
Zaszalaleś, ale masz serię Gold :D
Na pewno w połączeniu z fajnym wzmakiem jaki masz grają pięknie.
Teraz będzie mobilizacja, żeby uzbierać na resztę do 5.1 ;-)
Na pewno Święta będą udane ;-)
 
Gratulacje Woytaski klasa.Pospiesz się z centralką
Dzięki Panowie.
Powiem Wam, że i mojej małżonce przypadły do gustu, szczególnie kolor :-o
Co do centralki, to już ujęta w budżecie.
Waham się jeszcze w kwestii tyłów... Kuszą mnie FX-GX bo teraz chodzą w fajnych cenach.
Tylko ten rozmiar... muszę to jeszcze przemysleć. W najgorszym wypadku wezmę te z silverów...
 
Do góry