Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Krzaczki "delikatnie" ogarnięte.
Na chwilę obecną wygląda to tak.
Czekam na krytykę "forumowych detektywów"
 

Attachments

  • P1080227.jpg
    P1080227.jpg
    388,3 KB · Wyś: 141
Krzaczki "delikatnie" ogarnięte.
Na chwilę obecną wygląda to tak.
Czekam na krytykę "forumowych detektywów"
KEF'y prima sort, reszta sprzętu też zacna ;)
Napisz coś więcej o brzmieniu
A krzaczki byleby na pakach nie stały to jest dobrze, rozumiem, że to specjalna audiofilska odmiana :)

@dommino, twój sprzęcik też fajny,
może szafeczka inna by się przydała, trochę nie mój typ....ale o gustach się nie dyskutuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Ładnie się prezentują, opisz wrażenia ;)

kolego podziel sie wrazeniami z odsluchu przedewszystkim muzyki, bo fajnie cenowo wypadaja te sluchawki

Słuchawki bardzo ok, z racji ceny nie miałem co do nich bardzo dużych oczekiwań, ale zaskoczyły mnie pozytywnie. Dźwięk jest głęboki, bas mocny i konkretny, fajnie separują instrumenty- nie zlewają się w jedno, dobrze słucha się na nich zarówno ostrej dynamicznej muzyki jak i spokojniejszej (przy okazji polecam ostatnią płytę Knopfler'a - rewelacja przez duże "R" ;) ).
Do filmów też są świetne, w końcu wieczorami można zaszaleć i oglądać filmy naprawdę głośno :)
A teraz łyżka dziegciu- na początku przeszkadza trochę i waga, mogły by być "subtelniejsze" no i w zestawie przydałby się porządnej długości kabel z dużym jackiem do sprzętu audio.
Generalnie jestem zadowolony i pewnie w tej cenie ciężko byłoby znaleźć lepsze, ale jakieś "ale" musiało się znaleźć, żeby za idealnie nie było ;)
 
(przy okazji polecam ostatnią płytę Knopfler'a - rewelacja przez duże "R" ;) ).

(Słuchawki)Generalnie jestem zadowolony i pewnie w tej cenie ciężko byłoby znaleźć lepsze, ale jakieś "ale" musiało się znaleźć, żeby za idealnie nie było ;)

Igitara Heniuś. ;)
Co do M. Knopflera, zapodawałem kiedyś z nowej płytki w wątku muzycznym, krążek super...:D:) Zresztą czy wydał z DS czy sam coś kiepskiego?. ;)
Szósty utwór początkiem przypomina mi Another Brick In The Wall. :D;)
 
Ostatnia edycja:
Igitara Heniuś. ;)
Co do M. Knopflera, zapodawałem kiedyś z nowej płytki w wątku muzycznym, krążek super...:D:) Zresztą czy wydał z DS czy sam coś kiepskiego?. ;)
Mark sam wydał, taka kiepska, że nie mogę się oderwać od niej ....tak z litości słucham :mrgreen:

Szósty utwór początkiem przypomina mi Another Brick In The Wall. :D;)
Zwróciłem też na to uwagę, ale w tym przypadku mi nie przeszkadza, lubię gościa.
Tam jest więcej kawałków, które "kiedyś już słyszałem", a zresztą najlepsze są filmy, które już widzieliśmy i muzyka, którą słyszeliśmy. :)
 
Ostatnia edycja:
739 stron tematu, milion fotek zestawów kina domowego i las kwiatków oraz zieleniny. Fajne.:D Ja mam pytanko do Was. Już wprawie skończę budowanie kina domowego. Zostało tylko wybrać rozdaj kwiatków oraz zieleniny. Pytam was jak ekspertów-botaników , jaki rozdaj kwiatów pomaga w lepszym brzmieniu w kinie domowym??? Interesuje mi tylko rozdaj kwiatków wspierających brzmienie w kinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.:popcorn:
 
Jeśli chodzi o mnie, to ktytyki brak :)
Czy ja dobrze widzę, czy za telewizorem masz jakiś sprytny patencik z półeczką na płyty i drobiazgi? Jeśli tak to poproszę o jakieś foto :)

nie nazwałbym tego patentem, ale swoją rolę spełnia
 

Attachments

  • P1080231.jpg
    P1080231.jpg
    406,2 KB · Wyś: 93
  • P1080232.jpg
    P1080232.jpg
    505,2 KB · Wyś: 83
  • P1080233.jpg
    P1080233.jpg
    522,5 KB · Wyś: 76
palma niestety nie daje rady, sam jestem najlepszym tego przykładem
stawiam na rzeżuchę ( chyba tak się to pisze ) dobrze wygląda+mało kosztuje i co 2 dni świeżą można posiać

:blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D. Wygrałeś "Mariuszek", wygrałeś bezlitośnie i bezwarunkowo. :D Bez obrazy.:D A co do twego kina , pozdrawiam i gratuluje.:popcorn:
 
Do góry