Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Te standy TheForce z drugiej fotki, to blaty od stołów.
Można poszukać w Ikei, sam miałem podobne lakierowane. Kupiłem szafke i zwyczajnie wykorzystałem blaty. Będę robił coś podobnego.
Można też wykorzystać zwyczajne (białe, czarne itp.) dechy, pełno tego w sklepach, wystarczy pociąć na wymiar, poskręcać i cieszyć się niestandardowym projektem ;)
 
Bipo i inni koledzy, orientujecie się gdzie można zamówić takie podstawy, standy pod sprzęt?

Krzysztofradio ja swojego standa rtv robionego na wymiar w białym lakierze zamawiałem u stolarza niedaleko miejsca zamieszkania. Gotowy ze sklepu podejrzewam że to będą jakieś kosmiczne ceny. Podjedź najlepiej do gościa który robi szafy na wymiar i powiedz czego potrzebujesz. Podaj wymiar kolor a cena nie powinna być z kosmosu...;-)
 
Dzięki Panowie, chodziło mi bardziej o te wyższe skrzynie. Oczywiście poskręcać też można, ale tym razem zależy mi na tym, by nie było widać obrzeży, by łączenia były niewidoczne. Czyli rozumiem, że zostaje odwiedzić kilku stolarzy :)
 
Dolny stand jest 10cm/45cm/180cm który jest polakierowany w całości, natomiast górna skrzynia jest w całości zdejmowana i stanowi osobny element, również jest w całości polakierowana tak, że nie widać żadnych łączeń.
 
właśnie o to mi chodzi ;)
Jeszcze takie pytanko, czy to jest ciężkie? Chodzi mi o ot czy to jest poskręcane z płyt, czy jest to raczej coś w rodzaju plastra miodu? Orientujesz się co jest w środku i jak mniej więcej wygląda konstrukcja?
 
Ostatnia edycja:
właśnie o to mi chodzi ;)
Jeszcze takie pytanko, czy to jest ciężkie? Chodzi mi o ot czy to jest poskręcane z płyt, czy jest to raczej coś w rodzaju plastra miodu? Orientujesz się co jest w środku i jak mniej więcej wygląda konstrukcja?

Jeśli chodzi o dolny stand, to jest to skręcone z 2 lub 3 płyt a następnie poszpachlowane i polakierowane. Natomiast skrzynia jest skręcona z pojedynczych płyt.
 
Dzięki za odpowiedź. Może nawet sam się za to zabiorę. Myślę że, w marketach budowlanych znajdę odpowiednia szpachlę do drewna, potem przeszlifować. Gorzej z lakierem, może w sprayu? Chyba jednak popróbuję.
 
to ja tak na szybko, cenowo ok, basowo jeszcze lepiej, fajny miesisty, nisssko schodzi, soprany czyste, delikatne, lekko krystaliczne. Sluchawy skladane do srodka, obawiam sie o ich trwalosc po wielokrotnym skladaniu - odp. na temat sluchawek JBL J88a
 
Ostatnia edycja:
Strusie pióra na kiju, ja mam już dobre parę lat i jak wspomniałem - świetna sprawa.
[....]
To jest coś takiego, tyle, że moja ma ok. 50cm:
Redecker - Miotełka ze strusich piór 35cm - Shop HOJO Cleaning Supplies and Cleaning Equipment

Jakby ktoś był zainteresowany tańszym rozwiązaniem, to znalazłem coś takiego.
Zamówiłem na próbę, jak przyjdzie to sprawdzę jak działa i dam znać
swoją drogą fajnie nazwali - GILGATOR :)
GILGATOR- miotła ze strusich piór - Wszystko ze strusia
 
Jakby ktoś był zainteresowany tańszym rozwiązaniem, to znalazłem coś takiego.
Zamówiłem na próbę, jak przyjdzie to sprawdzę jak działa i dam znać
swoją drogą fajnie nazwali - GILGATOR :)
GILGATOR- miotła ze strusich piór - Wszystko ze strusia

Za tą cene to pewnie z Chińskich strusi. Moje strusie były z wolnego wybiegu ;)
Daj znać co i jak, podejrzewam, że się równie dobrze sprawdzi.

lub....wg pomysłu- w zależności od fantazji..." :p

Dobrze kombinujesz ;)
 
"Może słuzyć jako super gadżet,miotła do kurzu(monitory,ekrany TV,obrazy)
lub....wg pomysłu- w zależności od fantazji..." :p
Jak się nie sprawdzi jako miotełka do kurzu, to może jako ten GILGATOR :D

Za tą cene to pewnie z Chińskich strusi. Moje strusie były z wolnego wybiegu ;)
Daj znać co i jak, podejrzewam, że się równie dobrze sprawdzi.
Mają tam linki do fermy strusi w Polsce, może to od naturalizowanych polskich, a nie skośnookich ;)
byleby swoje funkcje spełniała...
jak przyjdzie to opiszę, a może Ty się skusisz i porównasz, w sumie jest prawie 10 razy tańsza
 
Do góry