Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co tu dużo pisać, eleganciaro ;-) a predatorki wymiatają!

ps. Predator to mój ulubiony film

Wysłane z XPERIA SP
 
Ostatnia edycja:
Świetny masz pokój. Kanapa i fotel z podnóżkiem na wypasie :) 100% wygody. U mnie niestety narożnik i właśnie tak jak piszesz oparcie do połowy pleców i człowiek zjeżdża.
Predatory super, chyba też sobie takie zapodam :)
 
Też bym sobie taką figurkę umieścił, niestety mój 4 latek by ją szybko wykończył tak jak to zrobił z fajnym modelem BMW X6 :(. Spróbuję go przeczekać ;).
 
Ostatnia edycja:
a u mnie takie filmowe gadżety ;P

te dwa ostatnie to bardziej muzyczne :D
 

Attachments

  • P2220041.jpg
    P2220041.jpg
    48 KB · Wyś: 105
  • P2220042.jpg
    P2220042.jpg
    37,2 KB · Wyś: 102
  • P2220043.jpg
    P2220043.jpg
    29,3 KB · Wyś: 102
  • P2220045.jpg
    P2220045.jpg
    61,9 KB · Wyś: 104
  • P2220046.jpg
    P2220046.jpg
    24,6 KB · Wyś: 99
No właśnie, i jak w nim z dźwiękiem, bo ono jest słynne z tego powodu, że polski dystrybutor pokpił sprawę formatu dźwięku. Jeśli dobrze pamiętam, to DTS HD MA jest tylko w języku niemieckim. Oryginalny ma już coś niżej.

Słychać różnicę?
Podłączam się pod pytanie - od dłuższego czasu planuję zakupić to wydanie, ale powstrzymuje mnie właśnie sprawa dźwięku...
 
No właśnie, i jak w nim z dźwiękiem, bo ono jest słynne z tego powodu, że polski dystrybutor pokpił sprawę formatu dźwięku. Jeśli dobrze pamiętam, to DTS HD MA jest tylko w języku niemieckim. Oryginalny ma już coś niżej.

Słychać różnicę?

Niestety nie pomogę wam gdyż moja kolekcja przyjechała do mnie z UK (sklep HMV) i wszystko jest jak najbardziej w porządku.
 
No właśnie też słyszałem że z dźwiękiem jakaś kiszka jest. Posiadam wszystkie części na DVD oraz mkv i chyba na tym poprzestanę.
 
Niestety nie pomogę wam gdyż moja kolekcja przyjechała do mnie z UK (sklep HMV) i wszystko jest jak najbardziej w porządku.

co to za sklep HMV i czy masz polskie napisy i czy masz 9szt. płyt BR ?

co do dźwięku DTS6.1 vs DTS HD MA to szczerze nie porównywałem, zamówiłem sagę w przedpremierze, przyszła i patrzę a tam DD 6.1 czy tam DTS 6.1 i tak się wkurwił... że odstawiłem to całe gów... na półkę i tak stoi od daty premiery czyli chyba września 2011 !
Gdybym wiedział wcześniej, nigdy bym tego nie kupił i jeszcze błąd w druku na pudełku ... było głośno o tym polskim gównianym wydaniu, tyle tylko, że za późno to nagłośnili, eh szkoda.
 
Trochę kicha, tam jest wydanie niemieckie DTS HD MA. Wydawcy chyba coś na łeb padło żeby coś takiego wypuścić do sprzedaży.

rafix01 współczuję, ja się zastanawiałem nad kupnem ale teraz to na pewno sobie odpuszczę. No ewentualnie wersję z uk ale tam nie ma polskich napisów.
 
co to za sklep HMV i czy masz polskie napisy i czy masz 9szt. płyt BR ?

co do dźwięku DTS6.1 vs DTS HD MA to szczerze nie porównywałem, zamówiłem sagę w przedpremierze, przyszła i patrzę a tam DD 6.1 czy tam DTS 6.1 i tak się wkurwił... że odstawiłem to całe gów... na półkę i tak stoi od daty premiery czyli chyba września 2011 !
Gdybym wiedział wcześniej, nigdy bym tego nie kupił i jeszcze błąd w druku na pudełku ... było głośno o tym polskim gównianym wydaniu, tyle tylko, że za późno to nagłośnili, eh szkoda.

Wersja angielska bez polskich znakow i dubbingu, 9 plytowa. HMV to taki sieciowy sklep u nich sprzedajacy muzyke, filmy, gry i etc.
 
Trochę kicha, tam jest wydanie niemieckie DTS HD MA. Wydawcy chyba coś na łeb padło żeby coś takiego wypuścić do sprzedaży.

rafix01 współczuję, ja się zastanawiałem nad kupnem ale teraz to na pewno sobie odpuszczę. No ewentualnie wersję z uk ale tam nie ma polskich napisów.

Wczoraj zmobilizowany forum zapodałem Gwiezdne Wojny cz. I i IV w sensie porównania dźwięku DTS 6.1 (j.ang.) vs DTS HD MA 5.1 (j.niem)

Dla mnie język niemiecki jest nie do słuchania :p

Niestety słychać różnicę na korzyść DTS HD MA ale bardziej z przodu, dźwięki są bardziej separowane i jakby wyraźniejsze, z tyłu brakuje tego kanału tylnego centralnego, to słychać.

DTS 6.1 z przodu słychać jakby to było mp3 (w porównaniu do DTS HD MA), bo sama jakość dźwięków jest dobra. Niestety dźwięki są bardziej skupione, nie są tak rozłożone i separowane, trochę jakby z za kotary, jednak aż tak źle nie jest jak myślałem. Tylny surround jednak dużo daje w sensie wypełnienia sceny tylnej, jak coś nadlatuje z tyłu to nadlatuje z tyłu, w DTS MA HD nadlatuje jednak bardziej z lewej i prawej surround.

Pomino wszystko, niedostyt zostaje, że nie ma DTS HD MA w wersji angielskiej :(

Niedługo będą GW 3D zobaczymy jaki tam nam dźwięk zafundują.
 
Do góry