Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
D
Albo powieś TV, albo powieś central nad TV. Oba rozwiązania dobre.
Paki frontowe też niestety kiepsko. Wciśnięte w kąt o obudowane meblami. Daj je 0.5-1m do przodu.
Od razu usłyszysz różnicę.
Natomiast należy Ci się pochwała za estetykę i schludność.
Niewiele poprawisz i będzie O.K.
 
Szafka w której jest masę kabli (nie wiem co bym zrobił gdyby to się kurzyło na zewnątrz)
wbrew pozorom nie kosztowała mnie za wiele, choć pierwsze wyceny były słone.
Przez przypadek w znanej szwedzkiej sieci znalazłem to co pasuje mi idealnie i wielkością
i cenowo.

Fajna ta szafka serio ze szwedzkiego meblowego ?
Jest przykręcona do ściany czy ma jakieś mikro nogi?[/QUOTE]

Tak i o ile dobrze pamiętam wyniosło mnie to niecałe 700zł :) Tu akurat połączone dwie szafki 120cm i jedna 60cm. Do wyboru różne kolory korpusów w macie i chyba z 5-6 lakierowanych frontów. System otwierania na "click". Najwięcej pracy miałem z otwornicą. Trzeba było zrobić z 20 otworów: między szafkami do przeprowadzenia kabli, od ściany gdzie wychodzą kable głośnikowe i od telewizora, gniazdo upc oraz troche wentylacji na router i kilka innych urządzeń. PS. PlayStation3 nie przeszedł testu i przy zamkniętej szafce miałem okazje pierwszy raz od czterech lat sprawdzić działanie wentylatorów konsoli. Teraz działa wystawiony albo przy otwartej szafce :-o
 
Dzięki za miłe słowa :)
Ot taki zestaw rozrywkowy by Yotomeczek - mały metraż a lubię trochę przestrzeni - stąd takie a nie inne rozwiązanie [...]

Takie pomieszczenia sredniej wielkosci maja swoj urok, jak to jest zagospodarowane odpowiedniej wielkosci tv, to juz nic nie trzeba do szczescia, do tego szerokie okno, cos a'la penthouse :)
Ostatnie zdjecie jest tego dowodem, az chce sie korzystac z tych dobrodziejstw.

To i ja zaprezentuje swój zestaw. Choć zapewne mnie zjecie za wielkość głośników to było kilka powodów dla których wybrałem plastiki z HK. [...]
Szczerze to przy tym co zakładałem potrafi ładnie zagrać, szczególnie przy kinie.
A zważając na to, że mieszkam w bloku to i tak niesie się po ścianach :)
Szafka w której jest masę kabli (nie wiem co bym zrobił gdyby to się kurzyło na zewnątrz)
wbrew pozorom nie kosztowała mnie za wiele, choć pierwsze wyceny były słone.

Ta szafka to cos ok. 1000zl, dobrze mowie? Widzialem cos podobnego w Ikei.
Co do glosnikow, to ja nie jestem przeciwnikiem malych (szczegolnie HK, Bose itp.) wiec jak znam zycie to jest dobrze. Fajnie ze udalo Ci sie pochowac kable, szczegolnie ze glosniki sa male wiec kabel nie razi. No i stojaczek na piloty masz taki sam jak ja. Tyle ze pilotow mam troche wiecej, wiec stojaczkow mam 3 szt. :)
Swoja droga, tez ten stojak Ci sie tak ugina, czy juz jakies ulepszone wersje wypuscili?


Kilka fotek z mojego mieszkania w którym urządziłem sobie kino domowe.
Sugestie i komentarze mile widziane [....] TV z 3 metrów ogląda się bez męczenia wzroku. 50-55 cali byłoby zbyt dużo. Tak mi się wydaje, dlatego ostatecznie padło na 46.[/FONT]

Wazne ze jestes zadowolony :)
Co do reszty, to wszystko fajnie, z tym ze postaraj sie cos zrobic z tym centralem :D
 
Ta szafka to cos ok. 1000zl, dobrze mowie? Widzialem cos podobnego w Ikei.
Co do glosnikow, to ja nie jestem przeciwnikiem malych (szczegolnie HK, Bose itp.) wiec jak znam zycie to jest dobrze. Fajnie ze udalo Ci sie pochowac kable, szczegolnie ze glosniki sa male wiec kabel nie razi. No i stojaczek na piloty masz taki sam jak ja. Tyle ze pilotow mam troche wiecej, wiec stojaczkow mam 3 szt.
Swoja droga, tez ten stojak Ci sie tak ugina, czy juz jakies ulepszone wersje wypuscili?

J/w - nawet niecałe.
Co do pilota to powiem Ci nawet, że po części zainspirowały mnie Twoje zdjęcia i przypadkowo na niego na allegro trafiłem. I niestety jest tak jak piszesz. Jak są dwa piloty to jest w miarę ok ale jak dołożę klocka od hk to nie dość, że ledwo się mieści to góra stojaczka już dotyka dołu. Idealnie nie jest ale design bardzo dobry:)
Sprzęt jest - pora brać się za parę szczegółów w pokoju, to zostawiłem na koniec, av ważniejsze :p
 
JBL ES PACK 5.0 (ES-80 ES-20 ES-25C)
Amplituner Onkyo TX-NR616

dziekuje wszystkim za pomoc, jestem bardzo zadowolony. Jeszcze wiele musze sie nauczyc aby ogarnac ten amplituner. ale po wstepnych ustawieniach, siadam i smieje sie sam do siebie sluchajac muzyki :)

Pozdrawiam

GroteFoto-6B3UD7WL.jpg

GroteFoto-MRKQC6TB.jpg

GroteFoto-HS6KXAZW.jpg
 
hehe, no chyba ze wezmiesz kredyt tylko sam :p a do splaty kredytu znajdziesz rozne kandydatki w czasie :D a tak na powaznie to mysle ze w przeciagu roku mnie ten rodzaj "zwiazku" tez czeka...
 
no kupilem gramofon dziewczynie bo zawsze chciala miec, jak to ona mowi, ze jest z inne epoki :) szkoda tylko, ze kupujac 4 plyty ich cena przewyzsza cene gramofonu :D
 
Pochwal się co to za płyty ;) Ja znalazlem na strychu u dziewczyny (teraz zony) Sepulturę - Beneath The Remains ;) Teraz jest u mnie na półce. Tak tak, takiej muzy się słuchalo i czasem nadal słucha ;) Dobry gramofon - marzenia, ale z porządnym lampiakiem.
 
a pyty to nowe z empiku, moja rodzinka miala kiedys pelno i oddali na zlom:/ teraz pewnie bylyby warte majatek... a te co mam to Manam i Massive Attack
 
Sam się zastanawiam nad gramofonem... Mój ojciec ma bardzo dużą kolekcje i pewnego dnia pewnie trafi w moje ręce :)
 
A to mój zestaw

e4542f2747ff4482gen.jpg

6c23bfe68a3e50d9gen.jpg

43e607384dae184dgen.jpg

7a3fd371e59d913cgen.jpg

3976f68fe782d866gen.jpg

045c743a431b944agen.jpg

A to moj zestawik, jest to mój pierwszy poważniejszy zestaw KD, brakuje suba ale i tak daje rade :)
Chciałbym podziekować jeszcze Blackninja za pomoc w wyborze i bez problemową transakcje :)
 
Do góry