Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dokladnie. Mozesz obnizyc dwie polki, tak aby zachowac symetrie. Widac ze bezproblemowo mozna to zrobic obnizajac kolki.
Instrukcja zabrania takiego kiszenia ampli :)
Zestaw bardzo fajny.
 
Fajna przestrzeń salonu, niezły klimacik :eek:k:

Jak wyżej już koledzy wspomnieli, daj pooddychać ampli, ugotuje się tam biedaczysko, normalnie na styk, jak pod zamówienie :)

PS: i wysuń ze 30cm fronty do przodu od tej ściany, niech dźwięk ładnie rozniesie po pokoju :)
 
Ostatnia edycja:
o moje podstawki granitowe :D. Mam identyczne, te same plakietki :), ale kolce troszkę inne:)

a i jeszcze zauważyłem, różnicę w wymiarze, moje są odrobinę szersze i jak krzysiek mówi układ gitara ale nie dla denona :):p
 
Ostatnia edycja:
Witam oto mój zestawik oczywiście nie umywa się do większości prezentowanych na tym forum ale cieszy oko i ucho:)...Philips 47 6007,Yamaha rxv 765,Koda 702v2,Jbl e150p,x360 no i piec niestety na blu-raya trzeba poczekać.Wszelkie sugestie byłyby mile widziane ,co zmienić etc.Zamierzam rówierz zmienić fronty na coś lepszego.Co szanowni koledzy by polecili.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
O widzę, że jesteś fanem Jordana? Oj to były czasy:) Co do zestawu to widzę że nie za bardzo masz miejsce na kolumny podłogowe bo postawiłeś na szafkach. Jaki metraż? Może jakieś monitory?
 
Duzo fajnego mozna zrobic na takiej scianie, uzyskac przestrzen pozioma i optycznie poszerzyc pokoj, a tak to wszystko idzie do pionu przez tez szafki/kolumny.
Pomysl nad nowa aranzacja calej sciany audio/video, bez tych szafek.
Bez nich bedzie super.
Mozesz sobie zbudowac jedna podluzna. Spokojnie to ogarniesz tanim kosztem. Jest sporo pomyslow.
 
To ja się pochwalę - niestety bez zdjęcia ;P Ale te w sumie można zaraz zrobić, bo już wszystkie sprzęty zakupione :) Jutro dostawa TV :) Widać w sygnaturce jaki :) Zatem będzie:
- 14" więcej,
- 3D,
- Internet,
- Quatron,
i mam nadzieję, ogólna lepsza jakość obrazu :) :) :)
Jedyny minus, że już nie będę miał FULL led, a tylko EDGE :/
TV zakupiony w Saturn Złote Tarasy w Wawie - ostatnia sztuka, więc wyrównali ofertę kiki :)
Bum bum :) to są zawsze miłe chwile ;P
 
W imie zasady "jedno zdjecie warte tysiac slow", prosimy o fotki :)
Btw. To juz nie mogles odzalowac na taxi bagazowe? Ja bym tyle nie wytrzymal, wiedzac ze
mam w tym samym miescie, to juz Kiki z drugiego konca mi szybciej dostarczyl :)
 
Ostatnia edycja:
Nawet nie pomyślałem ;P Wyskoczyłem na chwilę z pracy, podszedłem do sklepu, opłaciłem TV z transportem. Ma być jutro w godz. 16.00-22.00 ;P O 20.30 mam kosza, więc zabawę zacznę raczej w środę ;P Poza tym syn zachorował, więc sajgon w domu. Spokojnie ;P

PS. Jeszcze się zastanawiam czy okulary są jedne właściwe czy jest kilka modeli do wyboru? Lepsze, gorsze?
 
Wgląda jak pod wymiar bo szafka była robiona przez mojego sąsiada a jest stolarzem :) Ampli ma około 10 cm przestrzeni od gory. Ale obniże połke tak jak radzicie, kolumny też dam do przodu. Musze jeszcze dokupić suba i jakiś blu rey ale żona musi troszke ochłonąć :) Najapierw miał być sam TV , pozniej kino DO 3k a wyszło jak wyszlo czyli budzet x 2 :D Przestrzen faktycznie jest ładna, walczylem o nia przez dłuzszy czas bo moja druga połowa chciała jakiś stoł tam dać :fool:
A co do podstawek to według mnie też są ok, ale jak to zwykle bywa moje kochanie NIE MOZE na nie patrzec:bober:
 
To ja się pochwalę - niestety bez zdjęcia ;P Ale te w sumie można zaraz zrobić, bo już wszystkie sprzęty zakupione :) Jutro dostawa TV :) Widać w sygnaturce jaki :) Zatem będzie:
- 14" więcej,
- 3D,
- Internet,
- Quatron,
i mam nadzieję, ogólna lepsza jakość obrazu :) :) :)
Jedyny minus, że już nie będę miał FULL led, a tylko EDGE :/
TV zakupiony w Saturn Złote Tarasy w Wawie - ostatnia sztuka, więc wyrównali ofertę kiki :)
Bum bum :) to są zawsze miłe chwile ;P

Zgadza sie ze to sa mile chwile ale i dla innych bo zawsze moga sobie poogladac zdjecia :) dobrze mowie Armanig :) A do edge led przyzwyczaisz sie wielkosc wynagrodzi :)
 
TV doszedł. Leży na łóżku w sypialni ;P zamknięty przed kotem i synem ;P Zastanawiam się czy dam go radę podłączyć dziś/jutro... syn chory, żona naładowana złymi emocjami, wieczorem trening kosza, a jutro wyjazd do Krakowa :/ wrrrrr
 
ja już bym znalazł czas, nic by mnie nie powstrzymało znalazł bym chwile nawet w nocy hehe:D. Ja swojego prowizorycznie podłączyłem ustawiłem na meblach i tak grał do chwili montażu jakieś 2 tygodnie. Wróciłem o 23 z pracy i zaraz brałem się za sprawdzanie. Od razu włączyłem sobie na start avatara i obraz mnie rozwalił w porównaniu do starego 32' calowego samsunga, rozwalił mnie wielkością i jakością obrazu. Ja na Twoim miejscu siedział bym przy tym kartonie i go głaskał do momentu rozpieczętowania hehe.
Jeszcze jedno trochę sprośne ale kit taka nasza natura bynajmniej moja. Skoro TV doszedł to teraz tylko czekać kiedy Ty dojdziesz :D hehe ups
 
hehe ;P nie wiem czy masz małe dziecko ;P to trochę zmienia
poza tym koszykówka u mnie jednak jest przez KD ;P starsza i dojrzalsza miłość ;P a wyjazd do kraka też nieodwoływalny ;P ale fakt, usiadłbym już do zabawy z TV ;P
 
dziecka nie mam, ale mam małego brata to trochę wiem na czym to polega hehe. To już widzę co to będzie jak już w końcu się do niego dorwiesz po takim oczekiwaniu. Chodzisz po Krakowie a przed oczami tylko TV. I co trzecia myśl jest o TV :D. Koszykówka sporta jak każdy inny :D
 
To już widzę co to będzie jak już w końcu się do niego dorwiesz po takim oczekiwaniu. Chodzisz po Krakowie a przed oczami tylko TV

Albo maczeta :D

Ja na Twoim miejscu siedział bym przy tym kartonie i go głaskał do momentu rozpieczętowania hehe.


Nie Ty jeden. Jeszcze ten zapach nowosci przy otwieraniu, ech chyba trzeba cos kupic nowego i przezyc to jeszcze raz :D
Raccoon, nie to zebym Cie zniechecal, ale kosza masz na konsoli (nie byle jaki bo NBA), a w Krakowie to lataja z maczetami.
Pomysl nad tym. Czekamy na fotki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry