Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wiem sorry wrzucałem przez tapa i cos nie poszło :p

Tak jak mówiłem nic na razie nie robie bo wkrótce przeprowadzka :) wszystko stoi osobno, TV po 2 stronie pokoju. Mam nadzieje, ze już wkrótce będę mógł wszystko podłączyć tak jak chce :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Tak jak pisałem jestem w trakcie szukania nowego domu wiec nic nie robie w tym kierunku bo po co.. więc komentarz zbędny ale dzięki :)

Zdaje się, że mnie nie zrozumiałeś, ale już trzech kolegów pospieszyło z wyjaśnieniami.

A tak swoją drogą to takie są efekty mobilności i miniaturyzacji.
 
@up
Jak wszedłem przez stronie to zrozumiałem o co Ci chodzi :) hehe mój błąd. Mam nadzieje, że nie uraziłem :)

Edit: oczywiście zdjęcie przedstawia HK 3490 i JBL Studio 180

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
HK HK-980 + TAGA HARMONY PLATINUM v.2 F-80

w tle LG 42LV570S kolumny stolik w kolorze wenge, skrzynia z drewna naturalnego w stylu kolonialnym z ażurowym przednim akcentem, na niej postawiona zestaw półek szklanych ze szkła hartowanego 10mm każda tafla. W środku HK 980 + HD980 + DVD Pioneer.


c
Reszta zdjęć TUTAJ
o

o
 

Attachments

  • 01.jpeg
    01.jpeg
    172,2 KB · Wyś: 1133
Ostatnia edycja:
Sprzęt prezentuję się zacnie. Widzę że kupiłeś Coral-S40. Jak wrażenia?

:mrgreen:
Odnośnie Corali to dodałem w tym dziale http://www.hdtv.com.pl/forum/kolumny/87791-taga-harmony-f100-v2-27.html zakładka 28 niestety nie odpala sie, zgłaszałem już 3 raz do admina, ze cos sie dzieje, jak powstaje nowy temat to zamiast odesłać na strone 28 watku o Taga Harmony, to odsyła TUTAJ

Wiadomo, że to nieduże monitory więc o głębi takiej jak F-80 można zapomnieć, ale graja bardzo mocno :twisted: Wykonanie rewelacja, gdyby nie ta cena to zamiast F-80 brałbym Corale na bank :) albo najpierw do banku a później po Corale :hihi:
 
Nie ma mozliwosci rozstawienia tych kolumn? Sprzet audio na srodek, a stolik OUT. Moze nie bedzie to lepiej wygladac, ale zyska na tym scena. Chyba ze tam siedzisz i delektujesz sie muzyka przy kawie? :)
Ogolnie bardzo fajnie, ale to juz pisalem w innym watku, swoja droga masz talent do robienia zdjec i wiesz co robic aby dobrze wszystko wygladalo :)
 
Witam zgadzam sie z kolega tez wywalilbym stolik i kolumny wtedy na bok bardziej postawilbym... plus w terminale gorne kabel wlozylbym, a nie w dolne aczkolwiek byc moze u ciebie lepiej sie to spisuje w takim ustawieniu..
 
Ostatnia edycja:
szumer - ja już pisałem w tamtym wątku i zdanie podtrzymuję, bardzo elegancko, podoba mi się i świetne jakościowo zdjęcia robisz :) :eek:k:
 
D
adek986
Fajny początek.
Ale...
Paki krok w przód wystąp, central bezpośrednio pod TV, koniecznie.
 
taka prowizorka na ta chwile, bede dzialac po przeprowadzce na większy metraż, już wkrótce mam nadzieje:)) dzięki za wskazówki...
 
Ostatnia edycja:
Ładny kącik kinomaniaka, wszystko ustawione niemal prawidlowo, jak napisał HQ, i nawet Jamo mają czym oddychać z boku, bo wiele osób upycha je na wcisk między meble ;) Fajny TV i w dodatku na odpowiedniej wygodnej wysokości. Po przeprowadzce pamietaj, by zagosdpodarowac goła podłogę i ściany, pochować kable, ale na pewno bedzie dopieszczone. Masz jakieś inne ujęcia?
 
dzieki wielkie za dobre słowo, ale jak pisalem zmiana mieszkania mnie ogranicza aby dopracowac szczegóły które mnie tak srasznie irytują. Dobierajac zestaw (oczywiscie w ramach założonego budżetu) i ustawiając go, w dużej mierze sugerowałem się bardzo pomocnymi opiniami, które znalazłem na tym forum, mam nadzieje ze juz wkrótce bede mógł sie pochwalic fotkami w nowym lokum
 
jak dla mnie tez delikatnie za wysoko. Ja mam trochę niżej, ale za to wysoko siedzę:). Przy niższym siedzisku na pewno bym miał TV niżej i do tego mam go pod kątem:)
 
Do góry