Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No tak Himedia pełni u mnie ważną rolę,jest sercem całego tego bajzlu.Jak znajomy weźmie ją ode mnie to chyba wezmę Zidoo Z1000.
A teraz coś z chińskiego marketu
 

Attachments

  • IMG_20200116_092639.jpg
    IMG_20200116_092639.jpg
    26,5 KB · Wyś: 50
Lolek naprawdę tak sądzisz ? Ten Atoll 200 to przyzwoity budżetowy wzmak - jak on się ma do sprzętów niektórych tutaj na forum ????:blagam::blagam::blagam:

Nie licząc Dyzia, który ma sprzęt mega, a z którym jestem na bieżąco, nawet w poniedziałek rozmawialiśmy, plus powiedzmy ze dwie, trzy osoby to ja nie widzę zbytnio przeciwnika, który by atolla IN 200 zmasakrował na tym forum. Chyba, że ktoś coś kupił, a ja o tym nie przeczytałem, lub ktoś nie napisał co ma w chwili obecnej. Atoll 200 dla mnie jest fajną integrą i w swojej cenie jest warta grzechu. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ja swoje wyraziłem.
 
Ostatnia edycja:
Topping D50s - nie mogłem się powstrzymać w black friday w chińskim markecie przy zastosowaniu wszystkich bonusów i zniżek wyniósł mnie około 800 zł z podatkiem.A miałem jeszcze nadzieję że może uda się jakoś te dodatkowe koszta uniknąć.Pudełko nie jest zbyt duże ,strasznie ciężkie jak na swoje rozmiary.Jakość wykonania - super.Może służyć to też jako przedwzmacniacz do źródeł cyfrowych - ma regulację głośności.Ma pilota nie trzeba biegać do niego żeby coś przełączyć,ma nawet bluetooth.Jak dla mnie gra to naprawdę fajnie,a funkcjonalność jest ogromna.
Tu jest test tego daca na YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=5PJ0kSEDjMo
 
A czy można mieć mocny wzmacniacz z Power Amp Direct za kilka stówek który jest lepszy w stereo jak te nasze zwykłe amplitunery kina ? Można ,może nie jest to wybitny sprzęt /na pewno/ ale kosztuje śmieszne pieniądze.
 

Attachments

  • IMG_20200116_105523.jpg
    IMG_20200116_105523.jpg
    45,7 KB · Wyś: 47
  • IMG_20200116_105637.jpg
    IMG_20200116_105637.jpg
    42 KB · Wyś: 55
A ja miałem też D30 Toppinga,przez tydzień.Znajomy jak go wziął ode mnie żeby sobie go potestować to już mi go nie oddał... No i musiałem sobie coś kupić nowego...
 
No super, o to chodzi. Pzdr
A jak w tym d50 przedwzmacniacz się sprawdza,? Korzystasz?

Jest to przydatne jak masz tylko samą końcówkę mocy , lub masz jakiś stary wzmacniacz bez obsługi pilota,oczywiście tylko do źródeł cyfrowych.Ciszej,głośniej,zmiana źródła - sterujesz to sobie tylko pilotem od Toppinga.Działa to bardzo dobrze,sprawdzałem.
 
Ostatnia edycja:
Jest to przydatne jak masz tylko samą końcówkę mocy , lub masz jakiś stary wzmacniacz bez obsługi pilota,oczywiście tylko do źródeł cyfrowych.Ciszej,głośniej,zmiana źródła - sterujesz to sobie tylko pilotem od Toppinga.Działa to bardzo dobrze,sprawdzałem choć mi jest to na razie nie potrzebne.
Ja bazuje na takim połączeniu 2 lata końcówka przedwzmacniacz, ale chcę kiedyś pre z prawdziwego zdarzenia, może jakieś na lampach.
A pytałem o d50 jako pre z ciekawości 😉. Pzdr
 
Dla większości zwolenników audio to grzech w ogóle rozmawiać o tym sprzęcie ale dla mnie to była przygoda. Teraz dzielne napędza Altusy u taty i ma się dobrze mimo 25 lat A przez 15 lat był ostro katowany , sylwestry , studniówki, ogrodowe party, zawsze na granicy mocy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Kiedyś to był szczyt marzeń.Teraz gra u znajomego z Tonsil Voyager 350 i korektorem też Technicsa.Ale łupie...
Podsumowując, ja zawsze będę sympatyzowal z firmą Technics i nic tego nie zmieni. Muszę to kiedyś wyrwać od taty i przypomnieć sobie jak to grało

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry