Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja sympatyzuje nawet z Diorą i Unitrą od tych firm zaczynalem choć technicsa też miałem dostałem na 18tke su-500( kanapka) później było już poważniej rok po premierze su a600 class AA MOS fet. To były czasy.
 
Ostatnia edycja:
Ja a raczej rodzice bo za młody byłem żeby pracować, no ale pamiętam jak katowalem Amatora, Zodiaka, magnetofon szpulowy Uwertura Stereo no i przyszedł czas na polski "Hajend", czyli Radmor. Do dzisiaj łezka mi się kręci że nie przetrwał próby czasu. Na a póżniej to już Technics.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Stary ale fajny.
 

Attachments

  • IMG_20191217_105213.jpg
    IMG_20191217_105213.jpg
    30,2 KB · Wyś: 76
Panowie pracuje nad swoim pomieszczeniem salonowo/odsłuchowym i pytanko.

Za kolumnami czyt. Klipsch RP-8000f będzie ścianka dekoracyjna z paneli podłogowych odsunięta około 10cm od betonowej ściany (ze względu na zabudowę telewizora). Pytanie moje czy i ewentualnie czym wypełnić powierzchnię za panelami. Ewentualnie czy wzmocnić panele tak aby uzyskać maksymalnie dobry efekt akustyczny z tej ściany.
 
Witam. Mam zamiar zakupić projektor ust i ekran. Wybrałem fengmi 4k i nie wiem jaki ekran ( 120 lub 133 cale ) do tego dobrać tak do 3,5k? Głównie będę oglądał filmy ( netflix oraz nc+ ) i sport. Czy ten projektor będzie się nadawał lub ktoś poleca coś innego w podobnej cenie.
 
Dokładnie ;) Jakiś czas temu miałem jednocześnie cztery cedeki i zastanawiałem się tylko kiedy kobita mi walizki wystawi przed drzwi :D
 
Ostatnia edycja:
Jak wiadomo każda płyta nagrana jest nieco innym charakterze, więc mogłeś wtedy dopasować daną płytę do jakiegoś odtwarzacza ;)
To dopiero poświęcenie :)
 
Do góry