Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Hej Wszystkim, dawno mnie tu nie było :)
Nadrobiłem zaległości i przejrzałem wszystkie nowe zestawy.
Bardzo ładne i przemyślane!
Jak ostatnio wstawiałem zdjęcia to podstawową radą od Was było powieszenie TV. I stało się.
Po części mi w tym mój 2 letni syn pomógł.
Zbił matrycę zabawką :/ Na szczęście miałem przedłużoną gwarancję na 5 lat, która kończyła się 2 miesiące po wypadku.
Firma serwisowa długo szukała matrycy plazmowej bo już dawno tego nie produkują.
Po miesiącu szukania znaleźli w magazynach w Japonii i przypłynęła do Polski :).
Koszt naprawy był wyceniony na 6,5tys :O
Przyznam, że jak tak szukali to miałem trochę nadzieję, że nie znajdą, wypłacą równowartość i kupię większy.
Jednak po testach LCD odpadło w przedbiegach a do OLED zbyt dużo musiałbym dopłacić.
Więc cieszę się, że tak wyszło :)
 

Attachments

  • Przechwytywanie3.jpg
    Przechwytywanie3.jpg
    574,4 KB · Wyś: 98
Nie wiem czy to Ciebie pocieszy, ale znam przypadki, gdzie ludzie naprawdę mega dbają o sprzęt i różnymi "cudami" czyszczą , ale pomimo tego np na kolumnach czerń fortepianowa mają ryski..
 
Hej Wszystkim, dawno mnie tu nie było :)
Nadrobiłem zaległości i przejrzałem wszystkie nowe zestawy.
Bardzo ładne i przemyślane!
Jak ostatnio wstawiałem zdjęcia to podstawową radą od Was było powieszenie TV. I stało się.
Po części mi w tym mój 2 letni syn pomógł.

Bardzo ładnie zaprojektowany pokoik. :eek:k: Przydałaby się jeszcze konsola.
Najlepiej PlayStation 4 PRO 8)
 
Te mikro ryski jak spojrzymy pod kątem, to już zazwyczaj od nowości są, taka uroda lakieru na wysoki połysk niestety.

Ja takie rzeczy widziałem tylko u tych co mają czarny fortepianowy połysk i to od kilku producentów. Natomiast nie zdarzyło mi się widzieć w kolumnach z wysokim połyskiem, ale w innej barwie.. A widziałem np około 8 letnie magerlany w czerwieni na wysoki połysk, podobnie z SF czy Dynkami i tam takich rzeczy nie widziałem..
 
U mnie były mikro ryski zarówno na kolumnach jak i na subach prosto z pudła ale trzeba popatrzeć pod odpowiednim kątem z bliska, może to rzeczywiście przypadłość czarnego połysku na którym bardziej to widać.
 
Witam forumowiczów.
Mam małą zagwostkę .
Otóż nie mogę się doszukać czy w AVR-X4400H można przepisać końcówki mocy z FRONT L/R na zasilanie drugiej pary głośników sufitowych.
Takie rozwiązanie było by wskazane gdy chcemy mieć dodatkowy przyzwoity wzmacniacz do konfiguracji 7.1.4 .
 
TOOPCOOL, sprawdziłem teraz na szybko i u mnie również nie ma takiej opcji. A jeszcze niedawno, bawiąc się ustawieniami, przysiągłbym że była taka możliwość. Moze jakaś aktualizacja coś pozmieniała. A może po prostu popatrzyłem na 9.1, bo tam jest możliwość przypisania wzmacniacza do frontów. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wesołych świąt.
 
Do góry