Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Armani, szybczej mysl.;). Bo ja tez chyba pozbywam sie wiekszosci kolekcji. Zostawiam tylko unikaty. Reszte chyba pozbede sie. Chyba. Nie chce byc konkurenrem w wyprzedazy.:D
 
Armani, szybczej mysl.;). Bo ja tez chyba pozbywam sie wiekszosci kolekcji. Zostawiam tylko unikaty. Reszte chyba pozbede sie. Chyba. Nie chce byc konkurenrem w wyprzedazy.:D

Widzę, że Shield zbiera żniwa :D
Działaj Mistrzu, u mnie większe "chyba", ja muszę to przemyśleć, przespać i przeżyć jeszcze ;)
 
Gamingowa od kitajców. Szkoda tylko, że nie bezprzewodowa.
Mi się udało kupić podświetlaną podkładkę, zawsze chciałem wypróbować, a tu się trafiła w sklepie i wziąłem.
 
Słyszeliście o pomyśle ściągalności VATu na zakupy od majfrendów?

https://www.rp.pl/Handel/308309871-VAT-em-w-zakupy-z-Chin.html

Słyszeliśmy i wiem z pewnego źródła, że chcą się za to wziąć na poważnie.. osobiście mam to w głębokim poważaniu, bardziej zależy mi na Japonii, aby UE się dogadała z cłem na importowane rzeczy z tego Państwa.. a słuchy chodzą , że coś ma niby ruszyć się w tym temacie... byłoby pięknie.. a nawet bardzo pięknie pod warunkiem,że to by się przeniosło na niższe ceny dla tych co chcą kupić produkty made in Japan. A nie wyłącznie korzyść miałaby sklepy i salony samochodowe.
 
Ostatnia edycja:
Gamingowa od kitajców. Szkoda tylko, że nie bezprzewodowa.
.

Bezprzewodowe tez maja tej serii, ale jakos zle doswiadczenia mam z takimi.



Słyszeliście o pomyśle ściągalności VATu na zakupy od majfrendów?

https://www.rp.pl/Handel/308309871-VAT-em-w-zakupy-z-Chin.html

Slyszeli, zreszta co sie dziwic. Handel chinskimi podrobkami juz tak wysoko urosl ze panstwo traci miliony.
DHL juz zglasza do urzedu celnego aby tylko zarobic wiecej. Kupilem 4 kamery IP (chinczyk napisal po 20usd za sztuke) to DHL skazowal mnie bodajze 270zl kosztow celnych. Poczta zrobi to samo, samo clo nikogo by nie zmartwilo ale koszty celne, ktore se PP naliczy przekrocza wartosc przedmiotow. Zazwyczaj wszyscy kupuja jakies podrobki za kilka / kilkanascie dolarow.
 
Bezprzewodowe tez maja tej serii, ale jakos zle doswiadczenia mam z takimi.





Slyszeli, zreszta co sie dziwic. Handel chinskimi podrobkami juz tak wysoko urosl ze panstwo traci miliony.
DHL juz zglasza do urzedu celnego aby tylko zarobic wiecej. Kupilem 4 kamery IP (chinczyk napisal po 20usd za sztuke) to DHL skazowal mnie bodajze 270zl kosztow celnych. Poczta zrobi to samo, samo clo nikogo by nie zmartwilo ale koszty celne, ktore se PP naliczy przekrocza wartosc przedmiotow. Zazwyczaj wszyscy kupuja jakies podrobki za kilka / kilkanascie dolarow.
Dobrze, że zawczasu zakupiłem kilkanaście żarówek Xiaomi RGB :D Jedna była po ~60 zł, to trochę opłat by mi naliczyli.
 
Bezprzewodowe tez maja tej serii, ale jakos zle doswiadczenia mam z takimi.





Slyszeli, zreszta co sie dziwic. Handel chinskimi podrobkami juz tak wysoko urosl ze panstwo traci miliony.
DHL juz zglasza do urzedu celnego aby tylko zarobic wiecej. Kupilem 4 kamery IP (chinczyk napisal po 20usd za sztuke) to DHL skazowal mnie bodajze 270zl kosztow celnych. Poczta zrobi to samo, samo clo nikogo by nie zmartwilo ale koszty celne, ktore se PP naliczy przekrocza wartosc przedmiotow. Zazwyczaj wszyscy kupuja jakies podrobki za kilka / kilkanascie dolarow.

W co giercujesz Lolo?
 
Mi jakos zarowki xiaomi nie podeszly. Co aktualizacja to usowa mi zarowki z programu i musze dodawac na nowo.


Abdul:
W sumie to w nic nie gram.
Przez istatnie lata to tylko Assassin Orygins i Wiedzmi 3, battlefield 1 i COD. Czekam na nowego assassina. (unity i syndicate nie gralem nie podpadlo mi).

Jakiegos rpg bym pogral ale nie wiem w co.
 
U mnie takie buty się pojawiły, mega zaskoczenie na + ; )
Mam więcej frajdy jak z podmiany ampli.
Zapraszam tych bardziej obcykanych w smart watchach do wątku, chętnie się czegoś dowiem, ja dopiero poznaje, całe życie siedziałem na klasycznych zegarkach zarzekając się, że smarta nie ruszę, a tu proszę...

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/99522-iphone-5-vs-htc-one-troche-tez-o-s4.html

20180912_123726_resized.jpg


20180912_123954_resized.jpg
 
Mi jakos zarowki xiaomi nie podeszly. Co aktualizacja to usowa mi zarowki z programu i musze dodawac na nowo.


Abdul:
W sumie to w nic nie gram.
Przez istatnie lata to tylko Assassin Orygins i Wiedzmi 3, battlefield 1 i COD. Czekam na nowego assassina. (unity i syndicate nie gralem nie podpadlo mi).

Jakiegos rpg bym pogral ale nie wiem w co.
Ani razu nie musiałem dodawać żarówki ponownie. Korzystam z aplikacji Yeelight. Do tego z Google Home działają genialnie. Na tyle, że przestałem używać telefonu do ich włączania, wyłączania i ustawiania natężenia. Siadam wieczorem do konsoli i mówię, żeby ściemnić żarówki i tyle :)
 
No to nie wiem czemu. Jak dlugo sie nie loguje na konti to zarowki usuniete.

Google Home lepszy od Alexy? Jaka pierdolke musze kuoic aby dzialalo google home?
 
Do góry