Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
D
A jaka masz wersję Pipo bo u mnie mógł być szybszy ,prawie nic na nim nie mam zainstalowanego a czasem jak by przycina.Co do sterowników to mam CA asio driver a w foobar jeszcze z ciekawości KS i wasabi odtwarzam Tidala HiFi/master i foobar z dysku podpiętego do pipo.Pzdr
ikar1975
A sprawdź u siebie jaki masz transfer po WiFi jak Ci tnie.
Dzisiaj u mnie musiałem Pipo zdjąć z końcówki mocy i dać obok, bo przy pliki ISO płyty SACD też mi cięło. Sprawdziłem i miałem szybkość netu tylko 3Mb/s i ping prawie 80. ( Pipo jest dwa piętra nad routerem). Przestawiłem Pipo w miejsce gdzie jest mniej żelastwa i teraz idzie około 13Mb/s i ping spadł do 50. Teraz nawet pliki DSD po 6000kb/s idą płynnie. Muszę pomyśleć o doprowadzeniu kabla z rotera do playera. Już wiem jak.
 
Niedawno wymieniłem sprzęt, zastąpiłem Yamahę .... Yamahą a Klipscha.... Klipschem (więc można powiedzieć że żadne zmiany ;) )
Teraz gości u mnie RX-A2070, fronty to RP-280F, do tego sub R-115SW surroundy Klipsch Synergy B2 a na suficie Cantony Inceiling 845.
Przejście z ampli serii RXV-679 na Aventage wiele jakości wniosło a wymiana R26f na RP280F to taki skok jakościowy że jak się ktoś zastanawia które wybrać a ma kasę to niech się już nie zastanawia, seria RP jest o klasę lepsza i to nie trzeba być audiofilem żeby usłyszeć, nawet w filmach słychać i czuć różnicę.
Wygląda to tak:
 

Attachments

  • 20171116_121950bc.jpg
    20171116_121950bc.jpg
    83,3 KB · Wyś: 65
  • 20170804_134550bc.jpg
    20170804_134550bc.jpg
    103,9 KB · Wyś: 42
Do góry