Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Armanig a jednak srebro wygrało. .. :) bo prezentuje się świetnie. Ponadto kurzu tak nie widać.... :) Czyli teraz oglądasz 5.1/7.1 bez atmosa do momentu zakupu końcówki onkyo?
Ps. Czy na biórku masz stojąca żarówkę obok karafki. . ;-)

Tak, żarówka. Dodatkowo świeci ;) (Kupiona w muzeum techniki w UK, jak ktoś nie był to polecam)
Oglądam Atmosa/DTSx, ew. umpmixuje, wpięte do ampli są sufitowe (2 kanały) i tylne do 7.1.
Wybierasz z poziomu pilota co chcesz w danym momencie słuchać.
Do ampli można podpiąć 9 głośników, ale odsłuchiwać albo 7.1 lub 5.1.2
Ja generalnie większość odsłuchuje w trybie THX, po za samym Atmosem/DTX który leci na sufit.

Piękny zestaw gratuluję .:eek:k:

Normalny, ale dzięki ; )

A tak na poważnie to gratki. Całkiem ciekawie to wygląda. Ciekawy jestem efektu końcowego i zrobiłbyś zdjęcie całości, żeby ogarnąć cały front.
Nie wstydź się :)

Nie wiesz, że u mnie nie ma nigdy efektu końcowego? :)

Piekny sprzet armanig. Podejrzewam, ze teraz nastapi na forum masowa wymiana sprzetu na srebrny :). Armanig co by nie pisac, wyznacza tu trendy tak jak ostatnio z Klipschami ;).

Dołożyłeś poniekąd cegiełkę z tym srebrnym ;)

Nie widziałem sprzetu Armaniga, jak kupowałem sr7010 ale jak później zobaczyłem jak ładnie się prezentuje kilka klocków maranza razem, to mnie zaispirowało do dalszych zakupów.
Teraz jest 5 klocków maranza i napewno nie będę psuł tego widoku ☺
Dzieki za inspiracje Armanig.

Właśnie w tym rzecz, sam szukam często bezskutecznie różnych zestawień w sieci.
Wbrew pozorom, nie ma tego za wiele, a tak każdy może sobie ocenić, a jakby nie było sprzęt to także "mebel" i dobrze by było gdyby wpasował się w nasze gusta i pomieszczenia.
Bez konkretnego zestawienia nie ma jak ocenić, a tak, każdy widzi co i jak ;)


Wiedziałem! :-D Jak dla mnie BOMBA! :eek:k:
Wg. mnie Onkyo, Yamaha czy Pionek tylko w srebrze. Surowy, metaliczny... po prostu dużo lepiej się prezentuje.
U Ciebie jeszcze sporo ciemnego to idealnie kontrastuje. Pytanie tylko czy poszczególne elementy systemu mają ten sam odcień srebra?
To też jest ważne i mnie by bardzo bolało gdyby różnica była widoczna gołym okiem.
Już sobie wyobrażam jak dojdą wskazówki i kilka innych klocków. Będzie extra!
P.s. Jak brzmienie na wzmaku? Duża różnica względem ampli?

Odcień na szczęście jest 1:1. Także bez obaw. Przynajmniej te klocki które mam.
Jak wspomniałem, wzmacniacz zawsze chciałem srebrny, to samo jest ze wskazówkami.
Siłą rzeczy przy rozbudowie padło jednak na srebrny.
Różnica w brzmieniu naturalnie jest, dziś jadę po płyty do sklepu i w weekend na spokojnie potestuje.
Generalnie jestem zadowolony i teraz mogę rozbudowywać dalej, a chyba o to nasze zadowolenie chodzi.

No i zajebicho jaszczur! :eek:k:

To masz rodzeństwo, ja to mam chyba jakiś fetysz na punkcie trupich czach, jak gdzieś widzę w sklepie, to nie ma opcji, żeby nie kupić ; )


foto upload
 
Ostatnia edycja:
Gratki armanig, fajnie to wszystko wygląda poza jedną rzeczą..... a mianowicie co na ampli robi jeszcze naklejka? Sam zawsze ganisz wszystkich o odklejenie jej a sam tego nie robisz :p :D
 
Dokładnie :) od razu też widać więcej srebra :) A przecież to naj kolor dla elektroniki, ewentualnie jeszcze złoty, lub szampański :)
 
Oczywiście to kwestia gustu:) dla przykładu Ci powiem że np SF olimpiki w 90% sprzedają się w czarnym piano (nie cierpię tego "lakieru" wystarczy że mam suba w czymś takim..) ja bym wybrał Olimpijki brązowe :) taki inny jestem Misiu :- )
 
Dajecie popalić, na prawdę ;)


bilder uploaden

Nu i po ptakach. A było tak pięknie. Na czarno. Gdzie naklejka, Armani? Z naklejka lepiej było. Dodawała uroku. Teraz jest golo i wiesioło. Proszę o naklejkę z powrotem.
Ja juz bilet kupiłem do Twego muzeum, chciałem jaskinie zobaczyć, a tutaj proszę, srebro. I co teraz? :cry::cry idę zastrzelić się.
 
Nu i po ptakach. A było tak pięknie. Na czarno. Gdzie naklejka, Armani? Z naklejka lepiej było. Dodawała uroku. Teraz jest golo i wiesioło. Proszę o naklejkę z powrotem.
Ja juz bilet kupiłem do Twego muzeum, chciałem jaskinie zobaczyć, a tutaj proszę, srebro. I co teraz? :cry::cry idę zastrzelić się.


Savron nie załamuj się na Ciebie też przyjdzie pora... :)
W Twojej komnacie srebrny by wyglądał pięknie, wprowadził by troche światła :grin:
 
Savron nie załamuj się na Ciebie też przyjdzie pora... :)
W Twojej komnacie srebrny by wyglądał pięknie, wprowadził by troche światła :grin:

BIPO, jak tylko zobaczysz co-kolwiek srebrnego u mnie w "salce", to znaczy ze ja nie żyje a moja własność przeszła do złych Hobbitow :cool:
A do Ciebie, to ja wkrótce wpadnę. Tylko nie wiem która czarna farbę zabrać ze sobą, matowa czy połysk.:grin::twisted:
 
BIPO, jak tylko zobaczysz co-kolwiek srebrnego u mnie w "salce", to znaczy ze ja nie żyje a moja własność przeszła do złych Hobbitow :cool:
A do Ciebie, to ja wkrótce wpadnę. Tylko nie wiem która czarna farbę zabrać ze sobą, matowa czy połysk.:grin::twisted:

Zapraszam... a farba oczywiście, że matowa bo mniej światła odbija..:eek:k:
 
Sam posłucham. Dziękuję [emoji1] [emoji12] [emoji13] [emoji5]
f25c4cb4d79ce5eb0b0eec5df925af40.jpg


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry