Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Gratuluje Koledzy. Do mnie też dziś dojechał sieciowiec Onkyo.
Także wieża rośnie, jeszcze końcówa jak się trafi w dobrych pieniądzach i styknie.
Ale pal licho sprzęt, "najlepsze" jest to, że NAJGORSZA firma kurierska jaką jest K-EX (teraz chyba Geis.pl) nie potrafiła przez 3 dni robocze dostarczyć przesyłki z największych miast w Polsce (w bliskiej odległości) i sam musiałem 2h stracić w korkach w drodze do bazy na zadupiu, bo do dziś bym czekał (duża paka i miejsca wiecznie nie było u kuriera) a taki sieciowiec firmą DHL z niemiec leciał niecałe 3 dni i dzisiaj dotarł. Jakiś czas temu też z K-EX był podobny scenariusz i też musiałem jechać osobiście. Dramat.


Armaning wklej już fotki jak to całościowo wygląda bo tylko smaku narobiles. .:(:) swój wątek byś założył i tam całą galerię stworzył. ..bo tak to potem niemożna twoich zdjęć znaleźć. .
 
Ostatnia edycja:
Bipo, Onkyo nie robi takiego wrażenia jak M&D, to nie ma się czym chwalić.
Jeszcze żebym miał srebrny zestaw Onkyo, a tu czarna mamba ;)

Armanig co znaczy podłączasz i zapominasz??? Takie sformułowanie użyłeś...ciekawy jestem co miałeś na myśli...

Wyciągasz z pudełka, podłączasz, kalibrujesz i zapominasz o menu.
Jedyne co teraz robię, to oglądam/słucham. Nic mnie więcej nie interesuje, bo nie ma co.

Kiedyś przeprowadzałem kalibracje niemal co 2 tygodnie, zawsze było coś do "sprawdzenia" i polepszenia.
Taka mania, a może to lepiej zabrzmi, może tamto. Wieczne pomiary, tu podbije, tam ujmę.
Taka gonitwa za króliczkiem i szukanie idealnego brzmienia, a film w tle leciał...
Pełno moich wpisów jest w wątku kalibracyjnym.

Natomiast Onkyo mi zagrał tak jak bym chciał żeby grał - niemal zaraz po wyciągnięciu z pudła, więc nie ma nawet co poprawiać i jedyne co z nim robię to.... użytkuje ; )

DrWredman,
Blu jak blu, mój jest cichy, bo różnie z tym bywa. U Marantza np. dwa te same i głośność różna. Taki psikus. Prędkości moim zdaniem średnie, ale to samo jest u Marantza. Alternatywy nie widzę, bo mieszać nie chcę.
Chyba, że z Oppo, a wolałem UD7007 do zestawu, a już będąc na sprzęcie Onkyo więcej jestem na plikach, więc inwestycja w playery po 4-5k nie uśmiecha mi się.
Większość moich filmów i tak zrzuciłem na HDD.

Tak wyglądał u mnie srebrny RZ1100. Na górze model 656 i RZ810.
Kupiłem wszystkie 3 Onkyo (na szczęście!), bo nie dawało mi spokoju, a w salonie audio to nie to samo, teraz mam pewność co i jak.
Kilku Kolegów z forum potwierdziło moje wrażenia, więc jestem spokojny o moją ocenę.

Na zdjęciu RZ1100 i 656, do tego był zestawiany RZ810 i Maranzte, SR i slim.


gratis bilder hochladen
 
Ostatnia edycja:
To może jak też coś wrzucę.

fota.jpg

Paweł w końcu podlogowki jednak brakowało tego zejścia... Bravo
Minas anor III kolumny pięknie napisz coś więcej na temat ich brzmienia z twoją lampą i co na plus w stosunku do poprzednich podstawek... :)
 
Paweł,Armani,Nokino,Dingo,Donsalieri gratulacje.
Armani co do koloru to srebrny w piwnicy przykryty kocem gdzieś w rogu na długich kablach jeszcze by uszedł : ) ale ten czarny to istna szkarada
 
To i ja.
Epson troszke urósł.
20170311_151640.jpg

Super, tw9300 z hdr bravo, teraz musisz dobre źródlo kupić oraz zrobic profesjonalna kalibracjeaby go wykorzystać w 100%.:) Widziałem go w akcji, bardzo dobrze działał z panasonic uhd 900. Daj więcej fotek pokoju jak to teraz po całości wygląda zarówno ściany frontowej jak i tej co epson wisi bo zdjecię samej maszyny to można w necie sobie popatrzeć. .:-D
 
Super, tw9300 z hdr bravo, teraz musisz dobre źródlo kupić oraz zrobic profesjonalna kalibracjeaby go wykorzystać w 100%.:)
Pokoj jak dla mnie CHAOS , ale da sie wytrzymac .Narazie z Xboksa jak na pierwsze projekcje jestem super zadowolony .Najpierw szykuje kase na jakis ekran ramowy . pewnie multi ale zobacze .Przyznam sie ze kupilem bo dostalem za fajne pieniadze , a w starym nerwowalo mnie juz glosne dzialanie przeslony i wiatraka. Przeskok miedzy tymi dwoma jest ogromny .
Zdjęcia moze jakies jak natchnienie na weekendzie bedzie i dom wolny .
Ps.Ogromny zakres Lens schift ,super sprawa dopiero teraz docenilem
 
Ostatnia edycja:
Pokoj jak dla mnie CHAOS , ale da sie wytrzymac .Narazie z Xboksa jak na pierwsze projekcje jestem super zadowolony .Najpierw szykuje kase na jakis ekran ramowy . pewnie multi ale zobacze .Przyznam sie ze kupilem bo dostalem za fajne pieniadze , a w starym nerwowalo mnie juz glosne dzialanie przeslony i wiatraka. Przeskok miedzy tymi dwoma jest ogromny .
Zdjęcia moze jakies jak natchnienie na weekendzie bedzie i dom wolny .
Ps.Ogromny zakres Lens schift ,super sprawa dopiero teraz docenilem
Super sprzet. Gratuluje bo jest czego napisz na prive ile dałes ;)
 
A w życiu...:)cieszę sie razem z Tobą...kumplowi pomagam wybrać projektor i zaproponowałem soniaka bo widzialem go wakcji i mi się podoba...ale może Twój jest porównywalny, a może i lepszy... a skoro Bipo widział w akcji to jest w stanie porównać do soniaka..
Ps. aczkolwiek do tego co się posiada powinno się mieć dystans i mam nadzieję że takowy masz.... pozdro..
 
Ostatnia edycja:
Zadowolony, oczywiście, choć nie wszystkie filmy dają super efekty. Może dlatego, że mam tylko dwa głośniki i to pracujące jako top rear. Ale plan jest taki aby dołożyć przednie za rok lub dwa. Wcześniej pewnie dołożę do 7 na dole bo to będzie prostsze.
Jeśli zastanawiasz sie robic, nie robić to rób od razu 4 ;)
 
Tylko jak ty to chcesz zrobic na onkyo 810?

Lipet 2 sufitowce to slaby efekt w porownaniu do 4. Cztery sufitowce daja efekt przejscia, ktorego vrakuje przy 2.

Wystarczy odpalic demowke przelatujacego Boeinga 747 aby zrozumiec o co chodzi. Bo w tej demowce jest to najbardziej odczuwalne.
 
A nie probowales 7.1 zamiast 5.1.2?

Sa opinie, a nawet bym sie do nich przychylil ze jednak 7.1 jest lepsze od 5.1.2 (aczkolwiek moze duza role odgrywa w tym wielkosc pomieszczenia - duze pomieszczenie to 7.1 a male pomieszczenie 5.1.2).
 
Do góry