Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wiedziałem, że powołasz się na konsumpcje. Przeżyć możesz jedząc warzywa/owoce. Sporo osób w imię tej idei żyje, ale nie o to chodzi.
Oczywiście zgadzam się, mało tego. Dla mnie Psiak więcej warty jak ludzkie mendy które spotykałem na swojej drodze.
Jestem bardzo za zwierzakami, ale nie oszukujmy się.
Świata nie uratujemy.
Ostatnio na TVN-uwaga mieliśmy reportaż jak śmieć ludzki raził prądem i kopał po głowie świnie bo jej utknęła głowa w kracie, zamiast jej normalnie po ludzku pomóc. Wyobraż sobie, że potem z takim czymś pracujesz, czy robisz interesy.
 
Na ubuj świń i kurcząt patrze inaczej bo po prostu jestem do tego przyzwyczajony i tyle, od dziecka się o tym wie i wydaje mi się to normalne i nic w tym dziwnego.
Inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć.
 
Bo od małego jesteś przyzwyczajany, to jesz świnie.
A, że jesteś indoktrynowany to pewnie wierzysz w to co większość w Polsce.
Ale gdybyś urodził się w innym miejscu, to zajadałbyś teraz psa i modlił się do Buddy.
Piszmy lepiej o sprzętach, bo to nie miejsce na takie dyskusje.
Istotne jest to, żeby po ludzku traktować zwierzęta, bez znaczenia co jesz, a czego nie.
Kopanie i znęcanie się na zwierzakiem (czy w ubojni czy w domu) jest dobre dla psycholi.
 
Widzisz, ja nie chodzę w takich butach o jakich myślisz.
Fakt, kuraki i świnie to zwierzęta ale my je zabijamy żeby przeżyć a nie obkładać nimi kable czy co kolwiek.
Zabicie węża żeby obłożyć jego skórą kable to chyba przesada.

Czy ja powiedziałem ze z żywego węża? Z trupa oczywiście ;-). Bo wiesz, z ludzkiej skóry kiepsko wygląda, a do tego potrzeba minimum 2-3 świeżutkie trupy. Najlepsze skóra jest z tych u kogo najwięcej tatuaże. Wychodzi kolorowe i pęknie Oploty.
KAPUSTA, może kiedyś trafi się Ci okazja spotkania z anakonda, to w razie czego kupie ta skórę. Chociaż bardzo wątpię że to anakonda posłuży materiałem na Oploty. Ale trudno, może być i OPLOT z kapusty.:D
A tak na serio, to zgadzam się z Armani, że w wielu przypadkach wolę i lubię bardzie zwierzęta, niż ludzi.
 
Tego pierwszego mam, Odyssey'a konkretnie.
Jasne, delikatne kabelki też mają swój urok.
Ja obecnie, jestem na etapie chowania wszystkiego.
Czyli generalnie nic nie widać. Sam sprzęt i tyle. Absolutny minimalizm.
Także wszystko zależy od nastroju ; )
Za jakiś czas może znowu będę chciał wywalić wijącego się pytona na wierzch :D

Jakbyś miał takiego Wireworlda to i żal go gdzieś chować i nie mam na myśli chwalenia się bo dla wielu to i tak taki kabel kosztuje grosze tylko ze względu właśnie na sam kabel.. ja powiem szczerze nie wyobrażam sobie chowania grubych kabli głośnikowych.. A Wireworld te z górnej półki ma bardzo specyficzne więc ... i specyficznie kosztują :) Choć jak ktoś lubi Wireworldy to mam dobry sklep z tymi kablami :)
 
Ciekawie. Któż tu na forum ma prawdziwego Boa. Nie pamiętam kto. A pro-po, ciekawie czy dasz się zrobić OPLOT ze skóry wieża? Wyglądało by zabójczo piękne. ;-)
YWRkPTgwMHg4MDB4ZmZmZmZm_src_104644-tucai_weze.jpg



Tu jest oplot z węża :D
ale na poważnie to już są
Top-Brand-Camel-Base-font-b-Snake-b-font-Skin-Pattern-font-b-Licorice-b-font.jpg

a tu z krokodyla :D
Original-Fast-font-b-Charge-b-font-Crocodile-font-b-Skin-b-font-USB-line-Metal.jpg
 
Ostatnia edycja:
Powiem Ci, że ten wąż wodny to nie jest taki zły pomysł.
Nawet zarobiony na końcach, wystarczy przepuścić kable i audiofile się nie połapią, na allegro zrobi furorę jako hajend ;)
 
kolejne wyświetlacze w Denonie nadciągają :)


PMA-1600NE |

I jak zauważycie w tym wypadku już nie ma możliwości podłączenia tego wzmaka jako KM :-( to chyba przykra wiadomość dla tych co myśleli zastąpić swoje Denki tym modelem..
 
Ostatnia edycja:
Mi się podobają te wyświetlacze, zresztą jest funkcjonalny przy okazji.
Więcej na nim informacji jak w nowych amplitunerach Onkyo czy Pionkach ;)
Bo to porażka absolutna.
 
Czyli jeśli ktoś lubi denona i chce połączyć stereo z kinem pozostaje kupić ostatnia serie 1520... ;-) szkoda bo jednak wiele osób z tego rozwiązania korzysta ale jak widać za mało aby to wkładać do kolejnych wzmakow wiec rezygnują. .. :-(
 
Przemyślana polityka. Droższe też muszą się sprzedawać.
Często zabierają coś co potrzebujesz z tańszych, żeby sięgnąć po droższy.
Dali za to wyświetlacz na pocieszenie ; )
U Marantza podobnie, zabrali z PM7005 to co było w PM7004.
 
Armanig np coś takiego :)


image upload no limit

To jego mocniejszy brat ale trzeba uważać do jakich kolumn się podłączy bo ma mega moc .. a też słuchałem go ze 3 godzinki to wiem na co go stać..:)

image uploading site





image hosting free


upload

Ale ostatnio powiem Ci że najbardziej jestem pod wrażeniem tych wzmaków i tutaj minimalizm już taki nie jest przynajmniej w moim odczuciu ale są przepiękne jak dla mnie :) plus jak to jest wykonane jak na żywo się zobaczy taki wzmak - pod wielkim wrażeniem jestem tych wzmacniaczy ..

screenshot windows
 
Ostatnia edycja:
Lolek PassLabs to faktycznie minimalizm w czystej formie ,ale z crellem i acu to pojechałeś.Spokojnie można postawić to wzór jak sprzęt nie powinien wyglądać : ) Classe jest zajebi...minimalistyczne i subtelne
 
Dlatego napisalem że Accu to już inna bajka ale jak dla mnie sprzęt jest fajny, na razie słuchałem modelu niższego jakieś 20 min ale to co usłyszałem to bajka.. do tego jak te wzmaki są zrobione perfekcyjnie to czapki z głów .. jak np. naciska się przycisk żeby klapka opadła - to ona z taką gracją opada że... :) warto zobaczyć na żywo jak one wyglądają i posłuchać oczywiście... i np w Accu E 370 masz 2x 100 W w 8 i bodajże 2x 160 W dla 4 ohm i weź np Marantza PM 11 s3 który ma 2x100 W 8 i 2 x 200 W w 4 ohmach i jeden obok drugiego postaw do odpowiednich kolumn i zobaczysz jak waty w gazetach są sobie nierówne.. :) - choć zdaje sobie sprawę że takie wzornictwo nie każdemu podchodzi.. ale mi się podoba.. jak również zdaje sobie sprawę że o innych cenach mówimy..i o innych ligach w stereo.. ale jeśli chodzi o wygląd to ile ludzi tyle gustów i o tym się nie dyskutuje..
 
Ostatnia edycja:
Bipo ale on ma wyświetlacz :) a poważnie to fajny klocek.... swoje kosztuje ale to i tak nic w stosunku np do Accu 470 ....dobre rzeczy swoje kosztują. ..
 
Do góry