Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
1ceda148c163b7c641b85f4443a0293d.jpg


Kupiłem jakiś czas temu taki kabelek do daca.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Artiz Ile za to dałeś?
Bo dla mnie to jakiś zwykły kabel w oplocie, dodatkowo założono na niego zwykły filtr ferytowy z allegro za pięć zł.
 
To kabelek z aliexpress,kupiłem go bo mi sie spodobał a do daca orginalny był grubosci zapałki.
kosztował 60 zł.


Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Jaka marka

Borixon napisz coś o Cambridge Audio DacMagic 100 warto w niego zainwestować łacząc TV ze wzmakiem? Sprzęt jak w sygnaturze
Miałem DAC magic 100, fajny DAC, wnosi trochę charakteru CA do systemu lecz nie tyle co wzmak czy cd, dla mnie za jasno gra i gdy drugi raz szukałem DAC wybór padł na Nostromo 5, zbudowany podobnie funkcje te same lecz bardziej neutralne brzmienie. Powiem szczerze że oba te DACi jak np słuchamy dobrych plików z PC kładą na głowę CD za jakieś 1500 zł...
 
Z niego taki audiofilski, jak z tego za 8zł ;)
Zresztą, słychać jakąkolwiek różnice? Porównywał ktoś do tego najtańszego?
 
Z niego taki audiofilski, jak z tego za 8zł ;)
Zresztą, słychać jakąkolwiek różnice? Porównywał ktoś do tego najtańszego?
Kolego no jestem właśnie po skoku z kabla za 2zl na Wireworld, moim zdaniem jest lepiej, nie tyle co lepiej brzmi bo to niuanse ale mam wrażenie że "przenosi" więcej danych i słyszę dźwięki, których wcześniej w tych utworach nie słyszałem. Poważnie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Tego pierwszego mam, Odyssey'a konkretnie.
Jasne, delikatne kabelki też mają swój urok.
Ja obecnie, jestem na etapie chowania wszystkiego.
Czyli generalnie nic nie widać. Sam sprzęt i tyle. Absolutny minimalizm.
Także wszystko zależy od nastroju ; )
Za jakiś czas może znowu będę chciał wywalić wijącego się pytona na wierzch :D
 
Tego pierwszego mam, Odyssey'a konkretnie.
Jasne, delikatne kabelki też mają swój urok.
Ja obecnie, jestem na etapie chowania wszystkiego.
Czyli generalnie nic nie widać. Sam sprzęt i tyle. Absolutny minimalizm.
Także wszystko zależy od nastroju ; )
Za jakiś czas może znowu będę chciał wywalić wijącego się pytona na wierzch :D

Ciekawie. Któż tu na forum ma prawdziwego Boa. Nie pamiętam kto. A pro-po, ciekawie czy dasz się zrobić OPLOT ze skóry wieża? Wyglądało by zabójczo piękne. ;-)
Armani, to Ty wszystkie te Oploty i tuning robiłeś żeby pochować i żeby nie było widać??! Czy nie szkoda takie pięknie kabelki chować? :-(
 
Kapusta, a Ty w butach na spotkanie idziesz w mokasynach ze skaju?
Toż to żarty są. Świata nie uratujemy, te kuraki i świniaki co jesz, też w nieludzkich warunkach chowane, a wegetarianinem pewnie nie jesteś.

Ciekawie. Któż tu na forum ma prawdziwego Boa. Nie pamiętam kto. A pro-po, ciekawie czy dasz się zrobić OPLOT ze skóry wieża? Wyglądało by zabójczo piękne. ;-)
Armani, to Ty wszystkie te Oploty i tuning robiłeś żeby pochować i żeby nie było widać??! Czy nie szkoda takie pięknie kabelki chować? :-(

Pewnie, że szkoda. To przejściowe, spokojnie.
Na bank wrócą na swoje miejsce, czyli na widok ;)
 
Widzisz, ja nie chodzę w takich butach o jakich myślisz.
Fakt, kuraki i świnie to zwierzęta ale my je zabijamy żeby przeżyć a nie obkładać nimi kable czy co kolwiek.
Zabicie węża żeby obłożyć jego skórą kable to chyba przesada.
 
Do góry