Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Jeśli to są wasze salony to jesteście nieźle porąbani :) ( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Pozdro niezłe cacka :D
 
Natrafiłem dziś na coś takiego, nawet przystępne cenowo:


Kiedyś Zappiti przerabiali odtwarzacze Dune dodając swoją apkę multimedialną. Teraz niestety robia już na androidzie więc ma też minusy androida. Ogólnie sprzęt jest ciekawy ale bardziej polecam coś od Dune np. Dune HD Solo 4K lu Lite. Nie wspominając już o DUO 4K. Kto zna sprzęty dune to wie co potrafią.
 
Nie wszystkie są nasze ale pomarzyć zawsze warto :)

Akurat Bowersy i Classe stoją u mnie, zapytaj moich sąsiadów to potwierdzą, że od 2 lat słuchają codziennie dobrej muzy:D

Problem miałem ze spółdzielnią bo nie chcieli przepisać 90% zapotrzebowania energetycznego do mojego mieszkania, ale jak wpadli na odsłuch na samym wzmaku to zmienili zdanie.
 
No i kupiłem Nvidia Shield Tv.
https://www.nvidia.com/en-us/shield/
Obejrzałem kilka recenzji i mi wystarczy, z PL chociażby te:
https://www.youtube.com/watch?v=4U69LLoXCVg
https://www.youtube.com/watch?v=h7QWtYOo77Y&t=3s
Jak ktoś tu ma niech rzuci linkiem gdzie opisywał.
Kurcze, nie ma gdzie pisać o tych wszystkich duperelach.

Tak czy inaczej, skusiła mnie możliwość grania czy strumieniowała na bazie kart Nvidi 1080
Oczywiście podstawą będzie YT, Netflix czy w końcu Kodi.
Więcej mi nie trzeba, wystarczy, że działa ultra szybko i to był priorytet.
Mój tv ma ograniczone funkcje typu smart, więc będzie jak znalazł.
 
Dzis zdradzilem Pionka ;). Zakupilem wzmacniacz Marantz PM 6006 (nie pytac gdzie i za ile ;) ). Najlepsze jest to, ze pojechalem za Yamaha N602. Mowie, amplituner stereo, full wypas itd. Podlaczylismy w sklepie ( testowane na dwoch rodzajach glosnikow - monitory Dali Rubicon i jakies podlogowki Tanoy). Powiem krotko. Tragedia. Moja stary amplituner Pioneer KD gra lepiej. Dzwiek plaski, okradziony z wszystkiego. Probowalem cos tam poustawiac, ale czym w las tym gorzej a juz loudness to prawdziwa porazka. Nie podbija a ucina . Totalnie nie moja bajka. Mialem juz wyjsc, ale gadu, gadu i zaczelismy testowac budzetowki z chlopem. Na pierwszy ogien Pioneer A10. A jak. Zmiazdzyl Yamahe. Tak. To byl cios prosto w szczeke. Nastepnie Denon PMA 720. Duzo lepiej, znaczy od Yamahay. W pojedynku z Pionkiem przekonywal szersza scena. Nastepnie, mowie, nie poddam sie dawaj kolejna Yamahe. Poszedl model 501. Znow lipa. Lepiej od ampka stereo, ale znow przegrywa z Pionkiem i Denonem. Dalej A20, nie mial A30 akurat. Ciut lepiej niz A10, ale sama budowa duzo solidniejsza. Lepsze wrazenie w dotyku. Fajny, polecam. Na koniec typ, podlacza Marantza. Klekajcie narody. Ja wiem, ze to budzet. No, ale zagral slicznie. Do tego ten wyglad i dwa wejscia optyczne. Jeszcze jedna, dwie piosenki i .... biore. Wybralem wersje Darth Vader ;). Na chwile obecna za CD robi moj Pionek BDP 430 po optyku. Okazalo sie, ze DAC z Marantaza proponuje lepszy dzwiek od bluraya po analogu. Za glosniki robia mi na razie sluchawki nauszne brytyjskiej firmy Nutz Swagga dostane w prezencie. Zadne cudo, ale i tak odzyly. Teraz poszukam jakis monitorkow , ale na spokojnie. Mam czas ;). Ogolnie jak na razie mega pozytyw. Jedyna wada to brak wyjscia na subwoofer. Jednak ja nie jestem zwolennikiem suba w stereo wiec jakos sie obejdzie. A i wyleczylem sie raz na zawsze z Yamahy. Nie ta bajka.
 
Ostatnia edycja:
Byłem, odsłuchałem, zdobyłem - chciałoby się rzec ;)
Marantz powiadasz, no no. Zatem nie pozostaje nic innego jak pogratulować i (także) cieszyć oko ;)
 
Gorzej bedzie z glosnikami. Tu nie mam glowy. Bede musial potestowac. Nigdy wczesniej Marantza nie tykalem wiec by cos sklecic trzeba bedzie posluchac :). Wiadomo, budzet ale i tak robi wrazenie ;).
 
Też gratuluje zakupu.
Ja swojego Marantza spiąłem z klipschami R14M. Małe bo grają na biurku ale jestem zadowolony. Z moimi Cantonami też zagrał dużo dynamiczniej niż ampli Onkyo.
Spróbuj z większymi i nowszymi monitorami Klipscha.
 
U mnie tez ma to grac w nie zaduzym pokoju, ale chce by potrafilo kopnac pradem. Gdy bede sluchal jakiegos Korna to zebym wiedzial, ze perkusista ma stope ;).
 
Super Collider, w końcu porządny sprzęt u Ciebie zagościł :eek:k:
Podrzuciłem ostatnio Krzyśkowi (krzysztofradio) swoje monitory Bostona, właśnie do Marantza, może napisze jak mu się sprawują.
Bo jak dla mnie w ich cenie coś lepszego trudno znaleźć ;)
 
Super Collider, w końcu porządny sprzęt u Ciebie zagościł :eek:k:
Podrzuciłem ostatnio Krzyśkowi (krzysztofradio) swoje monitory Bostona, właśnie do Marantza, może napisze jak mu się sprawują.
Bo jak dla mnie w ich cenie coś lepszego trudno znaleźć ;)
He, he. Wyjdzie w praniu. Pierwsze dni to zawsze jest podjarka. Zobacze jak to bedzie po dobraniu odpowiednich glosnikow i dluzszych odsluchach. Mam nadzieje, ze entuzjazm nie opadnie ;).

Collider również gratuluję. Ciekawe jakie kolumny wybierzesz.

Tez jestem ciekawy ;).
 
Do góry