Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Lobos
Pamiętam pamiętam, ile Cię wtedy namęczyłem zadając różne pytania, były zdjęcia i filmiki :)
Ale ja nie wiem czy coś wymienię :)
Chociaż przyznam że mam chęć pójść w samo stereo, taki PMA 2020 Ae plus jakieś fajne kolumny a bd by został jako źródło.
Ale to wszystko rozkmina i nic więcej, chyba ;)
 
Nie ma jeszcze kropki nad "i".
Ostatnio sprzedałem dwie końcówki MM7025 (nowe 3 mies., które kupiłem do testów w tri-ampie).
Wszystko co sprzedaje schodzi w 1-2h. Chyba za niskie ceny, ale ok. Pamiętam.

Miałem kupić na testy jeszcze Onkyo A9070, ale uciekł.
Jak już, to szybko chce zbudować cały zestaw, a z drugiej strony chodzi mi po głowie jeszcze CoctailAudio.
Ja sr7010 zasiliłem mm8077 i cd 5005 kupiłem, myślę nad jakimś pm jeszcze...
Dokładnie mówiąc, myślę nad pm8005 lub pm 14s1, może...
Ale raczej ten pierwszy.
 
Lolo2 i Kapusta7....coś chłopaki kombinujecie :) za dużo myślicie o Klipsch hehe chyba jakieś nowe foty skrzynek się pokarzą....a Heco na sprzedaż.
Jak Bipo też zmieni set to usuwam konto z forum heheh :)

Armanig wymienil set a wszyscy sikaja o nie wiadomo co :) Przrciez jeszcze nikt poza nim nie poszedl w Klipsche wiec nie ma co panikowac ze cale hdtv przechodzi na ... strone mocy.

Jakby sie trafily uzywki rp280 za 2k to z miejsca bym kupil na testy :)
 
Dwa zestawy Heco na jeden dom to duzo, poza tym gospodarka kwitnie ceny heco rosna w gore a klipsche spadaja wiec dobry moment aby sie "zabawic" jak armanig, praktycznie nic nie musialbym dokladac.

No ale najpierw jak wroce do PL to musze obowiazkowo ampli kupic :)
Onkyo 656
Marantz 7009
Marantz 7010
Onkyo rz1100

Jeden z tych 4, na ktory padnie to nie wiem. Szczerze to korci mnie aby kupic "zapchaj dziure" onkyo 656 za 1800zl. Sie zastanawiam czy te wydziwianie, ten caly szal za tym kinem to nie nalog i glupia manipulacja z waszej strony (i ze strony forum). Czy onkyo 656 nie starczy na moje filmy z internetu...
Nie zapominaj o Denonie minimum avr-x3200w bo "pre out" też ;)
Nie tylko Klipsch spada z ceny, dziś aukcja była i nowe Dali Opticon8 za 7.5tyś za parę piszła, Opticon6 exdemo za 4.5tyś jest tylko że brązowe, a Dali Rubicon8 to parę można już kupić za 11tyś. Fakt w tej cenie set Klipsch jest a troszkę dołożyć to i Kef R można mieć.
Ciekawe co modne i tanie w styczniu w 2017r. będzie? ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Armanig przeszedł na Klipsche i forum oszalało. Za chwilę serwery olxa i alledrogo będą płonąć z nadmiaru ofert na Heco i Dali:D
 
Ja sr7010 zasiliłem mm8077 i cd 5005 kupiłem, myślę nad jakimś pm jeszcze...
Dokładnie mówiąc, myślę nad pm8005 lub pm 14s1, może...
Ale raczej ten pierwszy.
Czy ktoś testował jak by miała się sprawa gdyby wymienić ten Twój 7010 na porządny procesor np. 7703 i wtedy może by lepiej zagrało ?? Wszędzie piszą że w ampli to przedwzmacniacza nie s najwyższych lotów... Co Ty na to?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 
Poczytaj kilka stron wstecz, nawet Kapusta już rozkminia:D

Ale co to zmienia ??? Ja sobie też patrzyłem na jakieś kolumny.. ale przyszedłem do domu, włączyłem nowy album metallica i stwierdziłem że tego mi właśnie trzeba po ciężkim dniu pracy. Więc jaki jest sens kupować bo ktoś inny coś kupił? Jedna z największych głupot którą już tutaj obserwuje od dłuższego czasu :banned:Lolek chwali Mercedesa tzn że mam już lecieć do Wróbla ( dealer merca ) ?
 
Ja również odsłuchałem nowy album Metallica i się cieszę, że nie kupiłem płyty bo mi nie podszedł ani jeden kawałek.
 
Czy ktoś testował jak by miała się sprawa gdyby wymienić ten Twój 7010 na porządny procesor np. 7703 i wtedy może by lepiej zagrało ?? Wszędzie piszą że w ampli to przedwzmacniacza nie s najwyższych lotów... Co Ty na to?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Z aktualnego efektu w kinie, jestem bardzo zadowolony.
Jedyne co by chciał trochę polepszyć, to stereo. Jak bym do mm8077 dołączył pm8005 , to bym miał wzmacniacz stereo na fronty i wolne 4 końcówki do podpiecia 4 górnych głośników.
Dla sr7010 zostały by tylko surround back.


Poza tym, nie byłbym taki pewny, że av7703 jest taki "pożądny" w stosunku do sr7010.
Według mnie to ten sam przedwzmacniacz tylko bez wzmacniacza, za to plus xlr, no i plus zmiany które wprowadzili w nowszej generacji, nowsze audyssey z aplikacją na telefon i heos, chyba tyle zmian.

Dla porównania cen weźmy sr7011 jako aktualny model i wspomniane av7703.
Oba startują w cenie 2200$ .
Wiec jakie mogą być między nimi różnice w przedwzmacniaczu, żadne.
Co innego av8802.

Przy okazji, jest jeden na ebuy, rok używany, w Londynie, za 2700 funtów.
Nowy 3350 funtów.
To już napewno jest sprzęt wyższej klasy.
 
Ostatnia edycja:
Z aktualnego efektu w kinie, jestem bardzo zadowolony.
Jedyne co by chciał trochę polepszyć, to stereo. Jak bym do mm8077 dołączył pm8005 , to bym miał wzmacniacz stereo na fronty i wolne 4 końcówki do podpiecia 4 górnych głośników.
Dla sr7010 zostały by tylko surround back.


Poza tym, nie byłbym taki pewny, że av7703 jest taki "pożądny" w stosunku do sr7010.
Według mnie to ten sam przedwzmacniacz tylko bez wzmacniacza, za to plus xlr, no i plus zmiany które wprowadzili w nowszej generacji, nowsze audyssey z aplikacją na telefon i heos, chyba tyle zmian.

Dla porównania cen weźmy sr7011 jako aktualny model i wspomniane av7703.
Oba startują w cenie 2200$ .
Wiec jakie mogą być między nimi różnice w przedwzmacniaczu, żadne.
Co innego av8802.

Przy okazji, jest jeden na ebuy, rok używany, w Londynie, za 2700 funtów.
Nowy 3350 funtów.
To już napewno jest sprzęt wyższej klasy.

Też jestem tego samego zdania, że ten procesor pod względem dźwięku wypadnie tak samo a na dodatek problem z późniejszą sprzedażą... ;-) Już na innym forum kolega jeden buja się ze sprzedażą procesora od dłuższego czasu, wiadomo że za darmo nie odda ale chociaż trochę kasy chciałby odzyskać a tu klientów zero.... ;-)
 
Do góry